15 najlepszych (głównie) albumów niezależnych, a także mixtape z 2013 roku

w porządku, „Best of 2013” ​​może być przesadą. Nie słyszałem nic, co się pojawiło w tym roku, a także nie słucham głównej muzyki wytwórni (głównie) – ale niektóre duże albumy były tak cholernie świetne, że musiałem je zdobyć, a także je tutaj uwzględnić. Poza tym robię tylko jedną listę rapu, rocka, duszy, tańca… wiecznie. Ponieważ znacznie więcej, a także o wiele więcej zespołów, a także albumy nie kształtują się w żadnym rodzaju gatunku. Podobnie jak odkąd tu jest, nie oczekuj Kanye lub Jay-Z. Nawet jeśli nie zapobiegłem głównym wytwórni, w tym roku nie odkryłem ich albumów. Poza tym nie odkryjesz większego fana Hova niż ja. (Wzdycha mocno.)

15. Eminem-the Marshall Mathers Lp 2

Hip hop

Żałuję mojego otwierającego salwa na tym albumie. Lub przynajmniej kilka z nich. To hodowca. Jestem w punkcie z Eminemem, a także rapem, w którym proste trafienia, a także bity nie przechodzą do mnie tak, jak używali. a także ten album cuchną kosztowne próbki, a także produkcję. Jednak im więcej słucham, tym bardziej słyszę rodzaj dowcipnych klipów bitowych, na przykład „policzę swoje błogosławieństwa, jakkolwiek ssę matematykę”, dzięki czemu stałem się fanem na pierwszym miejscu. Jakieś inne raperzy wciąż tak wspaniale po tak długiej grze? Nie całkiem.

14. Obits-beds i błędy

Garage Rock

Gdyby nigdy nie było uderzeń, byłyby to uderzenia. Prawdopodobnie.

(recenzja)

13. Sts-Gold Rush III

Mixtape

Trzeci mixtape z serii, a także wykazuje zerowe oznaki upadku. Dlaczego dużo więcej osób nie rozumie o STS? Dlaczego nie jest większy?!?

Zdobądź to tutaj

12. Stylowy gamina-closer

Rytm i blues

Gdyby Motown zaczynał w epoce współczesnej: fantastyczne harmonie, klaskanie, a także piosenki taneczne, a także głosy jak wspaniałe jak En Vogue.

(recenzja)

11. Taffy-Lixiviate

Alternatywny

Może to, odkąd tęsknię za hodowcami, jednak Grrrrrl Pop wciąż mnie dostaje.

(recenzja)

10. Joey Bada $$-Summer Knights

Mixtape

Nikt nie przekręcił słów, a także zdjęcia znacznie lepsze niż Joey w tym roku. Poza tym widziałem go na MTV, więc zakładam, że jest to oficjalnie rok, w którym się zepsuł.

(recenzja)

9. Ta granica potrzebuje heroes-hooky

Americana

Ironiczna nazwa autentycznej kolekcji melodii piosenkarza/autora piosenek, które brakuje haczyków, jednak mają delikatne, wnikliwe teksty.

(recenzja)

8. Marnie Stern-The Chronicles of Marnia

Hałas rocka

Nigdy nie znoszę się od tej laski. Jest jak Jimi Hendrix z pochwą. Lub z lat 90. Liz Phair, jeśli Liz mogłaby się niszczyć.

(recenzja)

7. Możliwość rapu rapera

Psychodeliczny hip hop

Dziecinne gambino z krawędzią Lil ’Wayne, a także poczucie humoru twojego sprzedawcy leków. Jeśli Twój salon lekarski był skrócony z chwastów.

Ostatnio sprawdziłem, że nadal dostarczał go do bezpłatnego tutaj.

(recenzja)

6. Atomy dla Peace-Amok

Alternatywny rock

Alt-Rock Supergroup z przodu Thom Yorke. Kurwa niesamowita. Poza tym nigdy by tego nie dostał, gdybym nie widział ich w raporcie Colbert.

5. stwierdził wieloryb

Niezależne pop

Tak, jest z trzema „ja”. To nie jest literówka. Świetny, słoneczny, błyszczący pop z poczuciem eksperymentalnej dziwności.

(recenzja)

4. Działanie Bronson-Blue Chips 2

Rirty mixtape

Wow. Zdobądź to tutaj.

(recenzja)

3. James Younger-Feelin ‘American

Niezależny rock

Szczerze mówiąc, zarówno wyjątkowy skała, a także roll.
(recenzja)

2. Ron Littjohn i The Funk Embassy Shining On

Dusza.

Jedna z najlepszych rekordów duchów ostatnich 20 lat. Curtis Mayfield i Aretha Franklin, zjedz swoje serca.
(recenzja)

1. Brak złośliwości

Chrześcijański rap

Gdybyś powiedział mi kilka lat temu, że Clipse rozpadłby się, a złośliwość zweryfikowałaby się jako akt solo, byłbym wątpliwy. Gdybyś powiedział mi, że zrobiłby chrześcijański album rap, nie powiedziałbym. Gdybyś powiedział mi, że byłby to mój preferowany album roku, uderzyłbym cię w usta. Jednak tutaj jesteśmy.

Dzięki temu albumowi Malice zrobił coś, co niewiele raperów może: starzeje się, stał się mądrzejszy, a także się zmienił. Naprawdę się zmienił. I poprawiło się. Posłuchaj, starsi Rap Bogowie: właśnie to wydaje się uczciwość, a także dojrzałość. I to wciąż hip hop.
(recenzja)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Znajdź tajne społeczeństwo magików w doskonałości w maju
Next post Alter ego#157 Spotlights Pytanie Lady Scrister Joye Murchison