Związane komiksy głośności: biblioteka uniwersytecka lub twoja książka

Od dawna w odległej ziemi, słyszałem o mitycznych, starożytnych tomach o doskonałej wartości. Te artefakty minionych czasów zawierały skarby dziesięcioleci. Ale nie zostały zapieczętowane nie w sprawach Mylar D, polietylenu lub określających się manipulacji. Zupełnie nie. Oryginalni właściciele, a także wydawcy komiksów zamknęli te starożytne pisma w osłonach twardej! Te związane komiksy objętości uosabiły legendy… przynajmniej w moim młodzieńczym i naiwnym umyśle.

Pytanie: Czy dołączysz do poszukiwania tych starożytnych kamieni Rosetta komiksu, czy ograniczysz wyszukiwanie Graala do komiksów, które można indywidualnie przechowywać, opracować, a także sprzedawać z bezkarnością spekulatywną?

Siedem tomów komiksów EC, takich jak Vault of Horror, a także opowieści z krypty z osobistej kolekcji artysty EC Al Feldsteina. Sprzedawane z aukcjami Heritage za 35 850 USD w 2017 r. Wartość VG 4.0 tych komiksów z lat 50. wynosiła 13 663 USD w momencie sprzedaży.

Skarb „granice” nigdy w koszach dolarowych

W części 1 mojego krótkiego artykułu na temat Comics Bound Volume chcę skupić się na niektórych historycznie znacznych komiksach, które zostały zebrane razem cztery lata temu. Ślinimy się nad zdjęciami produktów (prawdopodobnie poza naszym zasięgiem ekonomicznym). Ale również chcę spojrzeć na te „starożytne tom” z perspektywy finansowej. Chociaż produkty te mogą wydawać się nieobliczalne, ocenimy koszty sprzedaży w porównaniu z prywatnymi komiksami o podobnym stanie. Wcześniejsza sprzedaż również maluje otwierający oczy obraz.

Po pierwsze, czym jest „związana głośność”? Zasadniczo dokumenty, czasopisma, a także komiksy mogą być normalnie związane z trudną osłoną. Sprawdź wideo (jeden przykład wiązania komiksu) pokazujący przykład procesu wiązania. Zszywki usunięte, zszyte, a także sklejone kolce, trudne okładki nadrukowane. Wiele czasu komiksy są również przycięte w ramach procesu. Zauważ dokładnie, w jaki sposób wiążący biznes przyciął krawędzie detektywistycznych komiksów nr 35 w ramach procesu. W tym specyficznym wiązaniu okablowanie spiralne zamiast szycia utrzymuje komiksy na miejscu.

Detektyw Comics 25–48 zebrane w dwóch związanych tomach sprzedanych za 107 550 USD w 2014 r. Z HA. Spiralne wiązanie nie jest powszechne, a także powoduje dodatkowe uszkodzenia komiksów. Wartość VG 4.0 w momencie sprzedaży wyniosła 311 477 USD. Oprócz wykończenia komiksy są w spektakularnym stanie dla wieku. UWAGA: Dwie książki obejmują cechy detektywistyczne Comics #27, a także #31 wraz z wprowadzeniem Robina w problemie nr 38. BTW, oceniany 5,5 detektyw 38 sprzedany za 86 tys. USD w 2020 r. Drugi tom z problemami 38-48 sprzedał się sam za jedyne 20 000 USD w 2019 roku.

Powiedz mi dlaczego?!?

Dlaczego ktoś miałby zbierać całkowicie świetne komiksy w związany tom? Oczywiście biblioteki uniwersyteckie od dziesięcioleci oprawiają czasopisma, a także czasopisma handlowe. Jest to znakomite dla przechowywania, a także długotrwałej czytelności. Magazyny wiążące, takie jak National Geographics for Personal Collections, są stosunkowo powszechne. Mój ojciec miał dobry zestaw. Wyciągnąłem brudną objętość regularnych czasopism Harpera z 1893 roku z sytuacji głośników w tym artykule. (Nawiasem mówiąc, zwykłe najpierw opublikowane historie Sherlocka Holmesa Harpera w Ameryce. Problem z 14 stycznia 1893 r. Zawierał pierwszą historię, The Experience of the Card-Board Box.)

Czy z całą historią, a także metodą wiązania, czy jest to świetna koncepcja wiązania komiksów? Czy w tym formularzu powinien być komiks zakupowy spekulantów? Skoncentruję się na niedawnym przykładzie złotego wieku na rynku. Gdy idziemy, sprawdźmy również, jakie podobne wartości byłyby, gdyby te komiksy były utrzymywane indywidualnie.

Sprzedaż komiksu związanego – wygrana lub przegrana

Najpierw porozmawiajmy o najbardziej niesamowitym produkcie na sprzedaż, ponieważ zacząłem szukać kilku miesięcy temu. Ta kolekcja obejmuje Golden Action Action Comics 92 z 103, a także Superman. Wszystkie jednak dwa komiksy były określane jako kwalifikowane klasy VF 8.5. Pamiętaj, że oceny te są kwalifikowane, ponieważ wyjątkowo dobre komiksy nie są przycięte po bokach ani ze sobą przyklejone. Podobnie interesujący, sprzedawca wskazał, że jest to kopia danych DC, prawdopodobnie związana z funkcjami rekomendacji przez wydawcę.

Sprzedawca początkowo zauważył książkę za 13 500 USD. Koszt ten był premią do przekroczenia wartości dla problemów prywatnych w oparciu o założone oceny. W kolejnych ofertach koszt pytania ostatecznie spadł do 11 500 USD. W tym momencie może zostać wyciągnięte, aby skupić się na innych drogach sprzedaży. Aby uzyskać pełne ujawnienie, chociaż ten kolekcjonerski jest poza moim zasięgiem kosztów, myślę o tym prawie tak wyraźnie, jak kupowanie dzieła oryginalnego. Chociaż uważam, że był tak dobrze wyceniony, jak kopia danych DC, być może nie. Jego typ sprawia, że jest to jeden z jednej z niewielu. Możesz absolutnie skoczyć na tę szansę, jeśli jest nadal dostępna.

Nawet o wiele bardziej cenne przez skoki, jak mynull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Podgląd komiksów: Wojna niezgody ETERNAL#5
Next post Preview Comiclist: Bill i Ted Save the Universe#2