Całkowicie nowi, oversizei w WrestleMania 2018 One-shot przybywa kwiecień 2018

Wydanie medialne-Boom! Studios i WWE ogłosiły dziś WWE WrestleMania 2018 Special #1, świętując coroczną ekstrawagancję pop-kultury WWE. W tym dużym jednorazowym supergwiazdom WWE John Cena, Miz, Jeff Hardy i inne, w tym Untold Story of the Legendary WrestleMania III Mecz między „Macho Man” Randy Savage i Ricky „The Dragon” Steamboat! Pisarze Ryan Ferrier (Kong na Planet of the Apes), Tini Howard (Assasinistas), Lan Pitts (WWE) i Julian May (WWE Survivor Series 2017 Special) dołączają artyści Kendall Goode (Maze Runner: The Death Cure) i Rodrigo Lorenzo (WWE) dla największego komiksu WWE sezonu!
„WrestleMania to najlepsza jazda na wszechświecie WWE, a naszym celem jest wprowadzenie tego samego ducha na strony komiksów”. – powiedział Chris Rosa, redaktor naczelny, Boom! Studia. „W tym roku WWE WrestleMania 2018 Special #1 koncentruje się na niektórych z największych momentów w historii rozrywki sportowej, od klasyków takich jak mecze Macho Man i Dragon, po szokujących, jak mecz Mistrzostw WWE Miz na WrestleMania 27.”

WWE WrestleMania 2018 Special #1 zawiera główną okładkę Rahzah (Luke Cage) i wariant NWO autorstwa Marco D’Alfonso (Avengers). Ta specjalna jest najnowsze wydanie Boom! Tytułowy odcisk studiów, dom, w którym mieszka światowej klasy grupa licencjonowanej serii komiksów i ambitna oryginalna seria, w tym Mighty Morphin Power Rangers, Planet of the Apes, Big Trouble in Litl i Klaus.

Drukuj kopie WWE WrestleMania 2018 Special #1 będą dostępne do kupienia w kwietniu w lokalnych sklepach z komiksami (użyj ComicShoploCator.com, aby znaleźć najbliższy) lub w boomie! Studios Webstore. Cyfrowe kopie można kupić od dostawców treści, w tym Comixology, Ibooks, Google Play i Boom! Aplikacja Studios.

Do dalszych wiadomości na temat WWE WrestleMania 2018 Special #1 i więcej z Boom! Studios, bądź na bieżąco z www.boom-studios.com i śledź @BoomStudios na Twitterze.

O WWE
WWE, spółka publiczna (NYSE: WWE), jest zintegrowaną organizacją medialną i uznanym liderem w dziedzinie rozrywki globalnej. Firma składa się z portfela firm, które tworzą i dostarczają oryginalne treści 52 tygodnie w roku globalnej publiczności. WWE jest zaangażowany w rozrywkę przyjazną dla rodziny w programowaniu telewizyjnym, platformach pay-per-view, mediów cyfrowych i wydawnictw. Programowanie WWE osiąga ponad 650 milionów domów na całym świecie w 20 językach. WWE Network, pierwsza wszechczasowa sieć premium 24/7, która obejmuje wszystkie na żywo Pay-Per-Views, zaplanowane programowanie i ogromną bibliotekę wideo na żądanie, jest obecnie dostępna w ponad 180 krajach. Firma ma siedzibę w Stamford, Conn., Z biurami w Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie, Meksyku, Mumbaju, Szanghaju, Singapurze, Dubaju, Monachium i Tokio.

Dodatkowe informacje na temat WWE (NYSE: WWE) można znaleźć na WWE.com i Corporate.wwe.com. Aby uzyskać informacje na temat naszych globalnych działań, przejdź do

O Boom! Studia
BUM! Studios zostało założone przez Rossa Richiego w 2005 roku z szczególnym naciskiem na tworzenie światowej klasy komiksów i powieści graficznych dla wszystkich odbiorców. Poprzez rozwój czterech odrębnych odcisków – BOOM! Studios, BOOM! Box, Kaboom!, I Archaia – boom! Wyprodukował wielokrotnie nagradzane oryginalne prace, w tym Lumberjanes, The Woods, Giant Days, Klaus i Myse Guard, a także przełamując nowy grunt z uznanymi licencjami, takimi jak WWE, Mighty Morphin Power Rangers, Cartoon Network i Jim Henson Company Properties. BUM! Ożywiają także swoją oryginalną serię poprzez unikalne relacje z pierwszym wyglądem z 20th Century Fox for Film and Fox Television dla małego ekranu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.boom-studios.com.

Web: www.boom-studios.com
Twitter: @boomstudios
Facebook: @boomstudioscomics
Instagram: @boom_studios
Tumblr: boomstudios.tumblr.com

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Zapowiedzi komiki: WWE WrestleMania 2018 Special #1WrestleMania to największe wydarzenie w świecie rozrywki sportowej i świętujemy to z dużym jednym strzałem, prezentując największe supergwiazdy WWE! Tegoroczny Special obejmuje bliższe spojrzenie na jeden z największych meczów wszechczasów: Mac…
4 kwietnia 2018in w „komiksach”

Najpierw spójrz na Boom! Studios WWE WrestleMania 2019 Special #1boom! Studios wydało niezwykle cudowne pierwsze spojrzenie na WWE WrestleMania 2019 Special #1. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – Boom! Today Studios ujawniło pierwsze spojrzenie na WWE WrestleMania 2019 Special #1, ponadgabarytowy jednorazowy Special…
2 marca 2019 r. „Komiksy”

Odkryj nieopisane historie w WWE WrestleMania 2019 Special #1Media wydanie – Boom! Studios i WWE ogłosiły dziś WWE WrestleMania 2019 Special #1, ponadwymiarowy jednorazowy Special z pełną akcji pełen akcjinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Crimes-Crimes (EP)
Next post Rzeczy, które ludzie chcą, żebym mówił ci, żebyś słuchał