Bluewater zapewnia 15 minut sławy Kim Kardashian

wydanie medialne – Kim Kardashian Like Life była częścią, a także paczkę jej wzrostu ikon ikony popkultury. Z pewnością dokładnie rozumie, jak wybrać Guya, a także liczne jak Kim Kardashian, Bluewater Productions sprawdzi w „15 minutach: Kim Kardashian”, pojawi się dzisiaj. Ta Chronicle of Sex Tape Diva Turn Star Brand została napisana przez bestsellerowego autora New York Timesa Marca Shapiro, a także zilustrowana Mad Skill of Rising Star Noval Hernawan.
„To dla mnie bez ryzyka, aby stwierdzić, że wszystko, jestem raczej zadowolony z końcowego rezultatu tego projektu”-stwierdził artysta Hernawan. „Jestem niezmiernie wdzięczny, że dostałem tę okazję, a także mam nadzieję, że gość będzie zachwycać się książką tak samo, jak z przyjemnością. Idealnie byłoby też Kim! ”

„15 minut” to zupełnie nowa seria podana przez Bluewater Productions, która skupi się na gwiazdach prawdy. Te gwiazdy, na wiele lepszych lub na złe, zainteresowały się milionami ludzi na całym świecie. Liczne pary oczu obserwowało, porywając, gdy Kim Kardashian wyszła za mąż w telewizji krajowej, odrzutowca „prawdziwe gospodynie z Beverly Hills” od jednego luksusowego świętowania do drugiego, a także obsada „Jersey Shore” wybranych ze sobą walk ze sobą na promenadzie. „15 minut” kronika głównych graczy w tym zjawisku „Celefreality”.

W przeszłości Bluewater skupił się na kulturze gwiazd, dzięki swojej serii „Fame”. „Sława” przedstawia gości zza kulis w życiu ich preferowanych gwiazd. Seria wskazuje dokładnie, jak osoba podnosi się do sławy, oferuje swój nowo odkryty status gwiazdy, a także nadal tworzy w oczach opinii publicznej. Bluewater również uwalnia bio-komiksy koncentrujące się na życiu niezbędnych postaci politycznych i żeńskich we współczesnej kulturze z ich „władzą polityczną”, a także serią „Force Force” z szacunkiem.

Na okładce znajduje się Kardashian w samym zerknięciu stroju superbohatera.

Biografie Bluewater zainteresowały się licznymi serwisami informacyjnymi, w tym magazynu People, Magazine, MTV, CNN, a także The Today Show.

Wersje drukowane „15 minut: Kim Kardashian” będą oferowane wyłącznie za 3,99 USD na Comic Flea Market. Oprócz kopii cyfrowych będą na Amazon, iTunes, Nook, Kobo, Drivethru Comics, Comixology, Wowio, moje cyfrowe komiksy, a także wiele więcej za 1,99 USD.

Inne najnowsze komiksy biograficzne są teraz oferowane, Ellen DeGeneres, Britney Spears, Mitt Romney, Barack Obama, Demi Lovato i Justin Bieber.

W tym tygodniu jest także biografia Bluewater, z którą poradziła sobie piosenkarka Olivia Newton-John o jej zmaganiach z rakiem piersi.

Sklepy z komiksami mogą kupić tę książkę po kosztach hurtowych, kontaktując się z komiksowymi pchlim targami.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Bluewater zapewnia 15 minut sławy wydaniu Kim Kardashianmedia – Kim Kardashian Like Life było częścią, a także paczkę jej wzrostu do tronu ikony popkultury. Z pewnością dokładnie rozumie, jak wybrać faceta, a także liczne jak Kim Kardashian, Bluewater Productions sprawdzi w „15 minutach: K…
15 października 2012 r. „Komiksy”

Honey Boo Boo zarabia Bluewater Biography Comicmedia Release – Bluewater Productions kontynuuje ocenę Underbelly of Fame w drugiej części nowej linii komiksów biograficznych „15 minut”, która koncentruje się na gwiazdach telewizji prawdy. Alana Mitchell znacznie lepiej zrozumiała WO…
15 listopada 2012 w „komiksach”

Honey Boo Boo zarabia Bluewater Biography Comicmedia Release – Bluewater Productions kontynuuje ocenę Underbelly of Fame w drugiej części nowej linii komiksów biograficznych „15 minut”, która koncentruje się na gwiazdach telewizji prawdy. Alana Mitchell znacznie lepiej zrozumiała WO…
15 listopada 2012 w „komiksach”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zagubiony przez ciebie przez LP
Next post Arwin, a także Montreal