Watchmen (zaczyna się), a także inne komiksowe wiadomości z tygodnia

duh. Nagłówkiem jest to, że 25 lat po fakcie DC zdecydował się, że w końcu zdecydował się złapać pieniądze ze stołu. Alan Moore, a także Watchmen Dave’a Gibbonsa to bestsellerowa książka graficzna wszechczasów, a także jest wielki powód: jest to dzieło sztuki z tajemnicą, polityką, filozofią, a także (oczywiście) akcją, a także akcją, a także (oczywiście) akcją, a także (oczywiście) akcją, a także (oczywiście) akcją, a także (oczywiście )cją Przemoc, powiedziała, używając postaci o głębokości i wadze.

Dlaczego więc prequele i pieprzą to wszystko? Prosty. $$$

Tak, istnieje wiele umiejętności związanych z siedmioma 4-problemowymi minisami, które skupiają się na konkretnym stróżach, jednak nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego ta historia należy opowiedzieć. Dave Gibbons łaskawie telefon nazywa pracę „hołdem” oryginałom. Jak możesz sobie wyobrazić, Moore nie był tak miły – nazywa to „bezwstydnym… potwierdzeniem, że [DC Comics] nadal jest oczywiście zależne od koncepcji, które miałem 25 lat temu”. Fani historii komiksu przypomną sobie, że to właśnie ta dokładna książka doprowadziła do wyjścia Moore’a z „Big Two”, kiedy i dla wszystkich, gdy DC przestało płacić mu tantiemy. 15 lat później, wciąż zły, odrzucił ofertę DC, aby przekazać mu prawa do swoich (całkowicie oryginalnych) postaci, jeśli podejmie projekt prequel/sequel. Odmówił, ponieważ zrobił to, co chciał skończyć z postaciami Watchmen, a także nie chciał, aby ktokolwiek inny grał w jego piaskownicy.

Nie twierdzę, że zgadzam się z Moore: kiedy jako twórca zgadzasz się na wskazanie z wydawcą, a także produkować dla nich rzeczy, to nie jest już nie. Czy możesz sobie wyobrazić, czy Stan Lee rzucał kształt sypialny za każdym razem, gdy ktoś zajmował się Spidey? A co, jeśli sam Alan Moore nie odmówił postaci Charlton Comics, aby wyprodukować strażników na pierwszym miejscu? A co, jeśli przestaną korzystać z amerykańskich gotyckich podróbek w projektach przemysłowych? (Okej, on mnie tam ma.)

Rodzaj worki do orzechów Moore’a. Geniusz, jednak worka orzechowa.

Więc teraz DC zdecydował, że nie wymagają żadnego śmierdzącego Alana Moore’a. Modlę się, żeby się mylili, jednak jestem praktycznie konkretny, że są one błędne, tak jak go wymagają.

Oto skład różnych książek.

Rorschach. Wszyscy są preferowanym stróżą. Brian Azzarello, a także Lee Bermejo, który wcześniej pracował razem nad stosunkowo wielką miniseriodą „Luthor”.

Minutemen Darwyn Cooke (pisarz i artysta).

Komik Azzarello oraz J.G. Jones.

Nite Owl autorstwa J. Michaela Strokańskiego, Andy’ego Kuberta i Joe Kuberta.

Ozymandias Len Wein, a także Jae Lee (Underwire),

Jedwabny widmo Cooke i Amanda Conner.

Dr Manhattan autorstwa J. Michaela Strajczyńskiego oraz Adama Hughesa.

Jako funkcja kopii zapasowej (Boże, nie lubię tworzenia kopii zapasowych, jednak na nich są tylko 2 strony na wydanie) Crimson Corsair zostanie serializowany, napisany przez Len Wein, a także narysowany przez Johna Higginsa, który był kolorystą oryginalnych Watchmenów . Och, ironia. Alan Moore całkowicie przekształcił postać Len Wein’s Swamp, a także sprawił, że wszyscy nie pamiętają o Len, a teraz Wein zajmuje się Watchmenami!

Jedynymi, o których naprawdę myślę o czytaniu, są Rorschach, a także dr Manhattan (ponieważ chcę dokładnie zobaczyć, jak JMS to radzi). Och, a także jedwabną widmo. Odkąd sprawdziłem, że Amanda Conner rysuje prawie czyjeś piersi.

Teraz przejdź do przerwy, aby uzyskać więcej wiadomości, których nie można użyć, o X-Men pierwszej klasy 2, Spider-Man, a także Avengers Flicks, Robocop, a także więcej….

Spider-Man (film), a także Avengers. Krążą plotki o pojawieniu się Spidey w Avengers. Wydaje się niezwykle mało prawdopodobne, ponieważ film Spidey jest pod Sony, podczas gdy Marvel Studios ma Avengers. W każdym razie Joss Whedon również stwierdził, że tak się nie stanie – ale właśnie tak by powiedział, czy nie (więc odpowiedz plotek). W innych wiadomościach Avengers będą sprzedawać specjalne szklanki Avengers 3-D. Chłopaki, to słaba, że ​​opłaty za bazillion dolarów za bilet na rzecz, teraz dodajecie specjalne opłaty za okulary? Wszystko, co mogę stwierdzić, to znacznie lepiej, podobnie jak „Non-3D”. Ponieważ nie lubię 3-D !!!

Walt Simonson powraca! W ostatnich latach nie widziałem wielu prac superbohaterów Walta, jednak w zeszłym tygodniu wykonał sztukę w Legionie DC bardzo bohaterów nr 5, a także teraz DC ujawniło oryginalną książkę graficzną, a także narysowane przez Simonson, zatytułowane „Moneta Judasza”, która zostanie wydana we wrześniu. Książka będzie sześć niepowiązanych opowieści z Batmanem, 2-twarzy, a także innych postaci DC. Brak słowa o tym, jak/jeśli pasuje do ciągłości DC.

Komiks Mężczyźni. „Reality show” Kevina Smitha o kujonach, którzy zapełniają swój sklep z komiksami w New Jersey, odbędzie się 12 lutego.

Ultimate Spider-Man (kreskówka). Funkcja promocji Frog Thor, Nick Fury, a także Nova. W kwietniu do Disneya XD.

Butcher Baker. Niezwykle doskonała seria Joe Casey i Mike Huddleston to Mia Bnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Gorący mózg Markleya: mój mózg eksplodował i to właśnie wyszło
Next post Wywiad: D.J. Kirkbride i Adam P. Knave na Dark Horse’s The Raz and Future Queen