Daphne & Velma

Dzięki Warner Bros. Home Entertainment, który dał mi kopię tego prequel na żywo Scooby-Doo, mogłem sprawdzić Daphne i Velma.

Ten oryginalny film z oceną G trwa godzinę i piętnaście minut, a my znaleźliśmy go zbyt długo. Fabuła jest przewidywalna, a jakość wizualna jest sitcomem Disney Kids. To jest publiczność, której wybierają, ale chociaż filmy niektórych dzieci są szeroko przyjemne, niestety należy do kategorii „głupich rzeczy”. Szkoda, że coś z tak dużym potencjałem jest tak nudne, ale przynajmniej dostałem się z tego krótka drzemka.

Cele są godne podziwu-kilka dodatkowych funkcji (patrz poniżej) skupiają się na podkreśleniu, w jaki sposób chcieli wprowadzić moc dziewczyny w Scooby-Doo-ale w rzeczywistości mogły to być dwie dziewczyny o różnych imionach, a historia nie byłaby musiałem się zmienić, pokazując, jak luźne są połączenia z inspirującą właściwością.

Daphne (Sarah Jeffery) w końcu w prawdziwym życiu spotka się z BFF Velma (Sarah Gilman), kiedy przeprowadza się do Ridge Valley w Kalifornii. Natychmiast pasuje, ponieważ ma szczęście, ale na początku Velma jest samotną, która nie będzie z nią rozmawiać.

Uczęszczają do szkoły ciężkiej technologii. Ridge Valley High to „innowacyjne centrum nauki” stworzone przez bogatego technika odpowiedzialnego za aplikację czatu podobną do YouTube. Jednak utalentowani studenci są przekształcani w idiotów. Materiał zniżki pyta: „Czy Daphne i Velma mogą nauczyć się współpracować i ratować uczniów?” Cóż, oczywiście tak.

Daphne lubi możliwość duchów i kosmitów, gdy tajemnicze rzeczy wciąż się dzieją, ale Velma zawsze przynosi naukę. Fałszywe włosy Daphne były ciągłym rozpraszaniem uwagi, ale uwielbiałem jej fioletową aksamitną kurtkę motocyklową. Velma nosi czerwony zamiast pomarańczowy, lepszy wybór. Drugim rozproszeniem była ścieżka dźwiękowa, w której ogólny pop naprzemiennie z niedoszłego przerażającego dźwięki przypominającego teremina.

Jak wspomniałem, specjalna funkcja „Daphne & Velma: A New Ambition” to pięć minut na tym, jak ponownie wyobrażali sobie postacie, aby pokazać „moc przyjaźni żeńskiej” i być wiodącym Chariacters, jak omówił producent/reżyser Suzi Yoonessi, producenci, producenci Ashley i Jennifer Tisdale oraz członkowie obsady. Kierali się silniejszym, twardszym, kreatywnym Daphne i chłodniejszym („ale wciąż inteligentnym”) Velma. Co jest świetne, ale jeśli klient dzieci chce zobaczyć znacznie więcej z tymi postaciami, otrzyma poprzednie wersje Sidekick, szczególnie biorąc pod uwagę, że każda funkcja kończy się z noszeniem promującym oryginalne kreskówki. (I tak nie byli pierwsi, biorąc pod uwagę, że poprzednie filmy na żywo również poruszały się w tym kierunku.)

„Zaktualizowana klasyczna tajemnica” (pięć minut) to wszyscy mówią o tym, jak zmodernizowali wszystko, ale z dużą ilością humoru. „Ikoniczne style Daphne & Velma Reimagined” to sześć minut strojów. Plus jest sześciominutowa kołowrotka. Daphne i Velma jest na Blu-ray, DVD i cyfrowym 22 maja.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Daphne i Velma zdobywają własne Movedaphne i Velma, dwie kobiety zespołu Scooby-Doo, dostają własny film! To prequel, zanim poznali gadającego psa, i to akcja na żywo! Sarah Jeffery (Descendants: Wicked World) gra Daphne i Sarah Gilman (Last Man Standing) gra Velma. Oto zwiastun i opis:…

SCOOBY-DOO ORINICE MOUSTION trafia do domu Videowarner Bros. ogłosił, że SCOOB!, Pierwszy pełnometrażowy animowany film Scooby-Doo przeznaczony dla kin, będzie dostępny za pośrednictwem domowych usług wideo, rozpoczynającym się 15 maja. Lub, ponieważ oni, jak one Umieść to, „Dostępne zarówno dla Premium Video On Demand (PVOD), jak i dla własności cyfrowej premium w USA i Kanadzie……

Scooby Doo! i Kiss: Rock and Roll Mysteryscooby-Doo i Kiss: Rock and Roll Mystery drużyny z dwóch faworytów z kreskówek. Podobno twórcy dążyli do „szalonego-wacky” i czuję, że to się udało. Park rozrywki Kiss World, który głosi ich „najgorętszy zespół w lądu”, jest nawiedzony przez Crimson Witch. Atakuje motocyklistów atrakcji…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Outlaws autorstwa Romantica
Next post Zapowiedzi komiki: Aspen World Decimation#3