Co jadłeś wczoraj? Tom 12

Teraz, gdy złapaliśmy tyle samo, co wydania japońskie, ciesząc się tym wyjątkowym gotowaniem, a także połączenie Manga potrzebuje cierpliwości. Innymi słowy, co jadłeś wczoraj? Tom 12 to jedyny tom, jaki otrzymamy w tym roku, biorąc pod uwagę, że jest to jedyna część, która ukazała się w jego kraju w 2016 roku. 2016 w USA.)

Na szczęście historia Fumi Yoshinagi o pary gejowskiej, a także ich posiłków jest zawsze warta oczekiwania. Jest to niezwykle narysowana eksploracja jedzenia, a także uczuć dzielone podczas wspólnego jedzenia. Książka rozpoczyna się pokoleniami dzielącymi Sukiyaki jako specjalną ucztę. Shiro zabiera rodziców na wycieczkę, gdy mogą nadal podróżować, więc jego partner Kenji idzie do swojej mamy, a także sióstr.

Odkryłem podstawową dyskusję na temat korzystania z wołowiny tylko na specjalne wydarzenia, niezwykły wgląd w różnice między Ameryką, a oczekiwaniami japońskimi. Wieprzowina jest faworyzowana za tańszą, a także zachwycają się „drobno wyglądającym mięsem”, zanim się z nią cieszy. Ta różnica prowadzi do następnego rozdziału, w którym Shiro chce wykorzystać jakiś proszek do pieczenia, więc zalecane są „amerykańskie słodycze”. Decydują się na tworzenie babeczek jabłkowych, chociaż nikt nie rozumie dokładnie, czym są. (Jestem zszokowany, że szarlotka nie pojawiła się, ale może to być tak dobrze amerykańskie).

Z jeszcze jednym daniem nie jest tak duże zainteresowanie z zawartości, jednak posiłek dla dwóch dorosłych facetów ma tylko jedno małe uda drobiu wycięte w smażonym smażącym się. Jest to lżejsza, zdrowsza metoda jedzenia, podkreślając szereg mniejszych potraw skupionych na warzywach.

Ta manga, w przeciwieństwie do wielu historii instytucji, które sprawdziłem, a także cieszyć się, oferuje znacznie więcej życia codziennego ludzi starszych. Na przykład dokładnie, jak radzi sobie ze starzejącymi się rodzicami, lub dokładnie, jak aktywny planuje się być po przejściu na emeryturę, z którymi mogę się skojarzyć, a także widzenie, jak inne osoby mają podobne obawy, jest uspokajające. Modyfikacja połączeń oprócz jednego z nich się starzeje; Playboy w Kenji’s Hair Beauty Parlor musi zaoferować, z kim może się narysować wraz z starzeniem się, a Shiro zastanawia się dokładnie, jak jego reakcja na potencjalną propozycję zmieniła się teraz, gdy się osiedlił.

Jeden fascynujący rozdział oferuje próbę uzyskania o wiele więcej pomocy administracyjnej w biurze ustawodawczym, a także walki, gdy ktoś się nie kształci. Byłem zadowolony, że nawet z Shino (kierownikiem biura) czuje się przełom Chcąc tylko uderzyć coś na obiad, wymyśliła miskę ryżową awokado/kalmary z dwoma przystawkami. Wygląda smacznie – jednak każdy posiłek rysuje Yoshinaga – a także inspiruje równowagę z białkiem, a także warzywami.

Moim największym problemem dotyczącym książki jest to, że chociaż czarna okładka jest uderzająca, utrudniło jej kopię bez wgniecenia, a także przerw w kolorze. Chciałem porozmawiać o tym tomie w jego wydaniu, jednak dopiero teraz dostałem wymianę w moim sklepie z komiksem, biorąc pod uwagę, że pierwszy pokazany jest uszkodzony. Och, podobnie jak trudno jest to sprawdzić, czy jesteś głodny! Tak wiele smacznych potraw, sprawia, że ​​moje usta są podlewane.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Co jadłeś wczoraj? Oferowana Preferowana Preferowana seria manga, Fumi Yoshinaga What You You Eat wczoraj?, Czy skończyło się na zakupie cyfrowym we wtorek, 17 marca. To wspaniała lektura o pary gejowskiej w średnim wieku. Jeden partner jest fryzjerką, drugi prawnik, a także adwokat gotuje coś w każdym rozdziale. To nie są…

Co jadłeś wczoraj? Powraca w maju, co zjełeś wczoraj?, Seria Fumi Yoshinaga o codziennym życiu pary gejowskiej, jest jedną z moich preferowanej mangi. Podoba mi się jej sztuka, a także podoba mi się metoda opowieści obraca się wokół jedzenia, a także gotowania, a także posiłków razem, a także oznak uczuć, a także lubię zdobywać nowe…

Co jadłeś wczoraj? Tom 18 Co jadłeś wczoraj? Tom 18 to bardziej imponujący przykład mojej preferowanej serii manga. To historia Shiro, prawnika, a także jego partnera Kenji, stylisty włosów, a także posiłków, które mają razem. Chodzi jednak o wiele więcej – Shiro i Kenji są teraz…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Underashed
Next post Qiet-Pet Driftwood (kompozycja nr 8)