10/8 najgorętsze komiksy najważniejsze aktualizację Movers

Najlepsze komiksy w najlepszym wydaniu widziało wiele wstrząsów w tym tygodniu, a popularny niezależny komiks wchodzi po drabinie. To cotygodniowe spekulacje, więc jeśli ich przegapiłeś, sprawdź je!

Wiadomości z filmów i telewizji napędzają rynek spekulacji znacznie bardziej niż jakakolwiek inna siła, a sprzedaż w tym tygodniu odzwierciedla to. Jednak nie jest to tylko MCU i DCEU, które dają problemy. Drugi sezon Mandalorian i odnowienie Netflix Netflix dają spekulatorom kilka problemów do zastanowienia.

W związku z tym oto osiem problemów, które przyciągają wzrok ruchy w najgorętszym indeksie komiksów.

Najgorętsze komiksy najważniejsze

41 Batman #404 (+959)

Za każdym razem, gdy znana historia Franka Millera zwraca uwagę, to dobry dzień. Problem ten rozpoczął się epicka historia „Batman: Year One”, która wprowadziła pochodzenie Caped Crusader w latach 80. Ponowne wyobrażenie sobie korzeni Catwoman, dzięki czemu oba postacie są mroczne i szorstkie, jak tylko Miller może nam dać. Czy Matt Reeves wyciągnie z pierwszego roku za interpretację Batmana i Catwoman? Możemy tylko mieć nadzieję.

62 Star Wars #88 (+937)

Musisz być głównym fanem Gwiezdnych wojen, aby wiedzieć, dlaczego ten problem jest popularny. Zawiera pierwszy wygląd Lumiya Figurehead, znanej również jako Shira Elan Colla Brie, która stałaby się sithem w komiksach. Czy zobaczymy figurant Lumiya w Mandalorian? Pojawiły się spekulacje na temat tego, kogo zakapturzona kobieta jest w drugim przyczepie i może to być Lumiya/Shira. Omówiłoby to gwałtowną popularność tego problemu.

91 Transformers #1 (+909)

Podobnie jak Star Wars, Transformers to franczyza, która odmawia śmierci. Wojna między autobotami a Decepticonami może woskować i słabnąć z fanami, ale zawsze znajduje sposób na powrót do głównego nurtu i przyciągnięcie uwagi mas. Nowy serial animowany Netflix był hitem w publiczności, a na tablicy jest nowy film na 2022. Złóż go razem, i ma sens, dlaczego spekulatorzy po raz kolejny wskakują na transformatorów (co prawdopodobnie zmienia się w dinozaur -DABOT Kasetowa taśma kasetowa czy coś).

19 Batman: Shadow of the Bat #1 (+905)

Nie dlatego, że w 1992 roku był zupełnie nowy, ma tyle miłości. Po debiucie BSOTB #1 wpadł w zapomnienie wraz z tak wieloma z obfitymi tytułami Batmana. Jednak tutaj nie tylko wspinamy się na znaczną liczbę pozycji, ale złamało 20 najlepszych. Ceny sprzedaży korelują z tą odnowioną popularnością. Ponieważ koniec września 9,8 rutynowo sprzedawano za 75–80 USD, ale ostatnia dwie sprzedaż wyniosły 110 USD i 95 USD, oba 3 października.

Co sprawia, że ​​ten problem jest tak wyjątkowy? Jest to pierwszy pojawienie się znanego seryjnego zabójcy Gotham, Victora Zsasza. W sierpniu ogłoszono, że pojawi się w serii Batwoman CW, a wiele zastanawia się, czy pojawi się w Batman.

32 Conan the Barbarzyńca #1 (+656)

Kiedy dotyczy to dobroci epoki brązu, ten komiks ma wszystko. Jest to nie tylko pierwszy komiks Marvel z Conanem i całą jego barbarzyńską przemocą fantasy, ale także gwiazdorski zespół kreatywny Roya Thomasa i Barry’ego Windsora-Smitha. Za każdym razem, gdy złożyłeś te dwa razem, musi stać się klasykiem. Ten problem nie zawiódł.

Conan nr 1 zyskał ogromny wzrost w zeszłym roku, kiedy Marvel ogłosił, że opublikuje najnowsze komiksy Conana. To wysłało kolekcjonerów ubiegających się o pierwszy numer z tytułu epoki brązu. Ponieważ wtedy Cimmerian znalazł się nawet w wszechświecie Marvela 616 i został umieszczony w Savage Avengers.

Dlaczego ten problem nagle wskakuje z powrotem do 50 najgorętszych komiksów? Najnowsze wiadomości jest to, że Conan otrzyma własną serię Netflix. To wystarczyło, aby zwiększyć sprzedaż, a przyciągnie jeszcze znacznie więcej uwagi, gdy Netflix ogłosi ogłoszenia castingu.

Najgorętsze komiksy inne wielkie przeprowadzki

4 Omega Men #3 (+11)

Chociaż pierwszy wygląd Lobo nie ma ogólnych zysków w porównaniu z innymi na dzisiejszej liście, warto zauważyć postęp Omega Men #3 ze względu na jego ogólny ranking. Zaledwie dwa tygodnie temu ten problem tracił pieniądze, ale podejrzewałem, że to się zmieni. Tak nagle nie spodziewałem się zmiany. Kiedy komiks w pierwszej dwudziestce przenosi 11 pozycji w pierwszej piątce, jest to równoważny ponad 200 miejsc dla komiksu poza pierwszą 100.

To pokazuje, jak popularny jest Lobo z fanami DC. W DCEU niewiele się dzieje w DCEU, ale słowo online polega na tym, że Michael Bay rozmawia o przeniesieniu „głównego człowieka” na duży ekran. Biorąc pod uwagę, że Lobo jest humor Lobo i nadmierne wybuchy Bay (i tła zachodu słońca), może to sprawić, że złoto kasowe.

6 Niezwykła Akademia #1 (+109)

To była jedna z gorętszych komiksów z 2020 roku. Możemy charakterystyczne, że do przesycenia nowych postaci z Marvela i DC, ponieważ ten problem ma wiele świeżych twarzy. Z tak licznych postaciach, które przedstawiamnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Miłość i Capes powraca w 2012 roku z tym, czego można się spodziewać
Next post Jim Cheung kieruje niesamowitą wariancję X-Men#1