Batman: Arkham City Armored Edition ogłoszono w wersji medialnej Wii U

– wkroczyć do akcji w Arkham jak nigdy dotąd! Warner Bros. Interactive Home Entertainment i DC Home Entertainment ogłosiło dziś: Arkham City ™ Armored Edition dla systemu Wii U ™ z Nintendo. Opracowany przez WB Games Montréal Gra zapewnia tę samą wpływową historię i rozgrywkę nagradzanego hitu stworzonego przez Rocksteady Studios, teraz z ulepszoną rozgrywką możliwą dzięki Wii U i Wii U Gamepad ™. Gra jest zaplanowana na Holiday 2012.
Batman: Arkham City Pancerna Edition zawiera całą zawartość Batman: Arkham City, w tym wszystkie dostępne treści do pobrania, i wprowadza tryb bitwy opancerzonej technologii (B.A.T.) oraz nowe garnitury opancerzone zarówno dla Batmana, jak i Catwoman. Fani mogą stać się ciemnym rycerzem, jak nigdy wcześniej z ulepszonym garniturem, który daje graczom dodatkowy ulepszenie, umożliwiając budowanie energii kinetycznej podczas walki. Po aktywacji gracze wchodzą B.A.T. Tryb i wyrzuć znacznie więcej szkód niż wcześniej możliwe.

„Batman: Arkham City Pancerna Edition wykorzystuje moc systemu Wii U i Wii U Gamepad z funkcjami, które pozwalają fanom jeszcze bardziej zanurzyć się w roli Batmana jak nigdy wcześniej” – powiedział Martin Tremblay, prezes, Warner Bros. Interactive Zabawa. „WB Games Montréal rozwinęła niesamowitą grę Rocksteady w naprawdę wyraźne doświadczenie na Wii U.”

„WB Games Montréal jest bardzo podekscytowany, aby zaprezentować nowe funkcje Wii U, które stworzyliśmy w Batman: Arkham City Armore Edition” – powiedział Reid Schneider, wiceprezes i producent wykonawczy WB Games Montréal. „Nowy kontroler pozwala na inny zwrot w grze Batman: Arkham City, ponieważ gracze mają teraz moc Batcomputer i gadżetów w dłoni”.

Wii U GamePad oferuje natychmiastowy dostęp do montowanego na nadgarstku Batcomputer w całej grze, umożliwiając graczom korzystanie z ekranu dotykowego do idealnego wyboru celów, wybierania gadżetów, śledzenia dowodów kryminalistycznych, ulepszania sprzętu, detonowania wybuchowego żelu i nie tylko. pozostając zanurzony w akcji. Ponadto wszystkie gadżety zostały ponownie wyobrażone do wykorzystania siły Gamepad, zapewniając bezprecedensowy poziom dokładności podczas korzystania z Batarang i skanowania w poszukiwaniu wskazówek.

Batman: Arkham City opiera się na intensywnej, atmosferycznej fundamencie Batman: Arkham Asylum, wysyłając graczy latających przez ekspansywne miasto w Arkham – pięć razy większe niż świat w Batman: Arkham Asylum – nowy maksymalne bezpieczeństwo i ochrona „dom” dla wszystkich z bandytów Gotham City, gangsterów i szalonych przestępców. Z niesamowitej galerii łotrzyków wielu szkodliwych przestępców Gotham City, w tym Catwoman, Joker, Riddler, dwupokałę, Harley Quinn, Pingwin, Mr. Freeze i wielu innych, gra pozwala graczom naprawdę doświadczyć, jak to jest być Mroczny rycerz zapewnia sprawiedliwość na ulicach miasta Gotham.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Batman: Arkham City Armed Edition, odwiedź www.facebook.com/batmanarkhamcity.

O rozrywce DC
DC Entertainment, dom renomowanych marek DC Comics (Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman, The Flash), Vertigo (Sandman, Fables) i Mad, to podział kreatywny odpowiedzialny za strategiczne integrację jego treści w Warner Bros. Home Entertainment i Time Warner. DC Home Entertainment działa w porozumieniu z wieloma niezbędnymi działami Warner Bros., aby uwolnić swoje historie i postacie we wszystkich mediach, w tym między innymi filmem, telewizją, produktami konsumencowymi, domowymi rozrywkami i interaktywnymi gierami. Publikując tysiące komiksów, powieści graficznych i czasopism, DC Home Entertainment jest największym angielskim wydawcą komiksów na świecie. W styczniu 2012 r. DC Entertainment, we współpracy z Warner Bros. i Time Warner Divisions, uruchomił We Can Be Heroes – kampanię dawania z udziałem znanej Ligi Sprawiedliwości bardzo Heroes – w celu zwiększenia świadomości i funduszy na walkę z kryzysem głodowym w Horn of Africa .

? O Games WB Montréal
Od czasu premiery w 2010 roku WB Games Montréal ma znacznie ponad 200 pracowników i nadal rośnie i rekrutuje dodatkowe talenty. Współpracując z niektórymi najważniejszymi markami Warner Bros. Studios, w tym DC Entertainment, studio koncentruje się na najbardziej najnowocześniejszej metodzie w gier w przestrzeni cyfrowej, a także obecnych i nadchodzących konsolach do gier wideo.

O interaktywnym rozrywce Warner Bros.
Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Home Entertainment Group, jest najważniejszym światowym wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści Home Entertainment dla interaktywnej przestrzeni na wszystkich obecnych i przyszłych platformach, w tym konsoli, ręcznych i komputerowych Gry oparte na tytułach gier wewnętrznych i trzecich.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeńnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Japońska psychopomp śniadaniowy
Next post Podgląd komiksów: Przygoda sezonu 11#3