Beauology 101: ze wspaniałą mocą jest świetny – ego!

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Beau Smith: „Porozmawiajmy o mnie!”

autor: Beau Smith

Myśleliśmy o tym jako o dzieciach, przynajmniej ja, a niektórzy z nas mogą nawet zastanowić się teraz nad tym jako dorośli (ja): Gdybyś mógł mieć niesamowicie mocy, co by oni byli?

Widziałem to pytanie wiele razy, kiedy pojawia się temat superbohatera. Ostatnio widziałem nawet rzucanie aktorów, którzy grają superbohaterów w filmach i w telewizji. Wiele czasu słyszę, jak ludzie mówią, że chcieliby mieć możliwość latania. Dzięki obecnemu stanowi transportu lotniczego rozumiem, dlaczego wielu ludzi chciałoby zabrać niebo pod własną moc.

Ja nie jestem najpierw w kolejce, aby uzyskać moc lotu. Nigdy nie szaleję na temat latania samolotem i zrobiłem o wiele więcej niż mój udział w ciągu ostatnich 30 lat. Gdyby miał możliwość wybrania niektórych mocy, latanie nie byłoby to. Telepatia to kolejna niezwykle moc, bez której mogłem się obejść. Widzisz, mam wrażliwą naturę i gdybym wiedział, co ludzie tak naprawdę o mnie myślą, jestem pewien, że zostałbym po prostu zmiażdżony lub zmiażdżyłbym ich za myślenie o mnie złe myśli. Widziałem, jak zamieniam się w Billy’ego Mumy z popularnego odcinka strefy Zmierzchu „It’s A Good Life” i życzę wszystkim, który nie podjął mnie na polu kukurydzy. (Hmmmm…. Położenie i nazwy pojawiają się w mojej głowie.)

„Beast & Wolverine: The Moc dobrego pielęgnacji”.

Mimo że jestem wielkim fanem podmarynarza, tak naprawdę nie chcę myśleć o wielu życiu pod wodą. W wodzie jest jedną rzeczą, ale pod wodą to nie wszystko, co się zepsuło. Możesz zapomnieć o tym, że prosząc o moce wiązki oczu cyklopów z X-Men. To byłby ból na znacznie więcej niż jeden. Mówiąc o X-Men, moce Bestii też nie byłyby zbyt zabawne; Całe to zrzucanie i pielęgnacja, Nawww.

„Superman nie mów, czy świnie mogą latać wokół mnie”.

Zawsze widzę, gdzie wielu ludzi chciałoby być Supermanem. Cóż, musiałbym też to przekazać. Overkill. Zbyt duża odpowiedzialność i potrzeba dbania o wszystkich. Nie potrzebuję stresu, a potem znowu jest latanie. Po prostu za dużo mocy dla mnie. To samo z Hulkiem. Po prostu za dużo. Byłoby wspaniale być silnym, ale brakuje mi możliwości czytania i znalezienia pasujących spodni. Kapitan America i Batman nie byliby tak źle, ale będziesz musiał cały czas ćwiczyć, aby utrzymać się na szczycie swojej gry, co może zweryfikować uciążliwe w moich leniwskich dniach. może pokonać mój czas na drzemkę.

„To, co widzę w lustrze”

Mam już moc Doktora Dooma, duże ego, więc po co zawracać sobie głowę noszeniem zbroi, wygląda na swędzenie. To samo dotyczy bycia Iron Man; Lubię technologię i wszystko, ale znowu zbroja byłaby bólem. Zielona strzałka, nie. To niesamowite, że ma jego wzrok i umiejętności, ale nie ma sposobu, żebym biegał ubrany jak duży elf keebler.

“Dr. Dziwne: czego nie widzę w lustrze. ”

Iceman i ludzka pochodnia.? Nie.; Zbyt wiele pozwów obfituje w te mocarstwa. Każda osoba, która stoi w odległości dziesięciu stóp od ciebie, pozwałaby cię za spalenie lub zamrożone. Doktor Odd ma kolejny zestaw mocy, którego należy unikać, muszę powiedzieć wszystko, co Mumbo Jumbo, przekręcając ręce w tych wszystkich dziwnych pozycjach Steve’a Ditko, a potem jest garderoba…

Pan Fantastic… .. to po prostu zbyt perwersyjne, aby nawet o tym myśleć.

„Jeśli DC Comics miał to po swojemu”.

Martwy człowiek. Sama nazwa wystarczy, aby cię odeprzeć te moce. Musiałbym nawet przekazać postać, którą pisałem przez długi czas, Person Gardner. Byłbym przerażony, że dziesięć minut na bycie facetem, DC sprawiłbym, że dostałbym złą fryzurę lub pozwolić Batmanowi Sucker uderzyć mnie, a co gorsza, uczyni mnie częścią jednego z ich niekończących się „wydarzeń”.

Jeśli chodzi o to idealnie, myślę, że gdybym musiał wybrać, poprosiłbym o mieszankę mocy. Chciałbym, aby moce:

„Niewidzialna kobieta wyglądała, ale nie dotykaj!”

Niewidzialna kobieta-mogłeś się ukryć, zakradać się i powstrzymać ludzi przed zbyt blisko, upewniając się, że nie dostałeś żadnego z ich kiepskich zarazków.

„Nightcrawler-teraz mnie widzisz, teraz nie”.

Nightcrawler-instead latania mogłem nosić z miejsca na miejsce. Wraz z mocami niewykrywalnej kobiety nie wykryłbym. Nie jest zły.

„Wolverine podpisaj mnie na moce Badass”.

Wolverine- może się wyleczyć i żyje dłużej. Samo to byłoby warte złego boku. Bycie silnym i chowanymi pazurami też nie jest złe. Dzięki jego mocy mogłem transportować, być niewidocznym i nadal kopać tyłki ludzi, kiedy poczułem potrzebę.

Hmmm. Wydaje mi się, że sposób, w jaki opisałem to wszystko, nie byłbym wielkim superbohaterem, prawda? Wydaje mi się, że byłbym osobą pół-badu lub, bardziej szczerze, samozwańczym facetem.

Ojej, nie potrzebuję niesamowitej mocy, aby to być.

Jak o tobie? Jakiego byś chciał?

Z dużą miłością własną,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.flyingfistranch.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post ComicList: Picture Comics Nowe wydania dla 08/17/2016
Next post Amp Rive-Irma VEP