Action Comics#17, a także#18 Otrzymuj koszty, a także aktualizacje materialne

Wydanie medialne – Final Action Comics Fouble autorstwa pisarza Granta Morrisona, a także artystów Rags Morales, a także Brad Walker jest tak ogromnym problemem Nie mogę tego uwzględnić! Teraz DC Comics ogłasza, że ​​ten Legendary Supermana będzie kontynuować Action Comics #18! Action Comics #17 (DEC120252) będzie teraz 40-stronicowym problemem z kosztem pokrycia 3,99 USD, a także 4,99 USD za wydanie Combo Pack. Ten problem ma pojawić się w sklepach 20 lutego.

W głównej historii, napisanej przez Granta Morrisona ze sztuką Ragsa Moralesa, Brada Walkera, Mark Propst, Andrew Hennessy i Cam Smith, nie jest to mała bitwa, ponieważ Superman walczy o uratowanie całego stworzenia!

Problem ten zawiera nową osłonę Ragsa Moralesa, oprócz wariantu opartego na zamówieniach Terry’ego Dodsona, a także Rachel Dodson, a także wariantu 1: 100 B&W przez Rags Morales.

Poza tym, w historii zapasowej, napisanej przez Sholly Fisch z Art Chris Sprouse, a także Karl Story, odkryj wszystko, co wydarzyło się z Guy of Tomorrow (S)!

Action Comics #18 (Jan130221) będzie teraz 48-stronicowym problemem z kosztem pokrycia 4,99 USD, a także 5,99 USD za Combo Pack Edition. Problem ten jest na FOC w dniu 11 lutego, a także zorganizowany, aby pojawić się w sklepach 6 marca.

Ten problem zawiera osłonę Ragsa Moralesa, która pojawiła się w nagabywając z problemem nr 17. Ma również dwa niedawno dodane warianty okładki: oparte na zamówieniach osłonę Paulo Rivera (DEC128200), a także okładkę wariantu 1: 100 B & W (DEC128201) autorstwa Ragsa Moralesa. Dostępna jest również pusta wariantu „We Can Be Heroes”.

Należy pamiętać, że zamówienia na okładkę Action Comics #18 1:25 B&W (Jan130222) są anulowane.

Główna historia, napisana przez Granta Morrisona ze sztuką Ragsa Moralesa, Brada Walkera, Cam Smith i Andrew Hennessy, ma być kamieniem milowym w nowym 52 – i to wszystko, co możemy na razie stwierdzić!

Dodatkowo, w historii zapasowej, napisane przez Sholly Fisch z Art Chris Sprouse, a także Karl Story, odkryj dokładnie, w jaki sposób walka Supermana z Bit Guy ma wyjątkowo daleko idące konsekwencje.

Nowy innowacyjny zespół pisarza Andy’ego Diggle, a także artysta Tony S. Daniel, teraz zadebiutuje, to Action Comics #19.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Funkcja tworzenia kopii zapasowych komiksów akcji, która rozpocznie się w wydaniu problemu nr 4Media-od grudnia, akcja komiks będzie zawierać nową 8-stronicową funkcję kopii zapasowej, która łączy się bezpośrednio z 20-stronicową historią główną! Funkcja tworzenia kopii zapasowych jest napisana przez ręcznie wybierany wybór Granta Morrisona, Sholly Fisch (pisarz zupełnie nowego BA…
8 listopada 2011 w „komiksach”

DC Trades, a także Hardcovers na maj 2013 Media – oto spojrzenie na Hardcovers, a także w miękkiej oprawie handlowej pochodzącej ze świata DC w maju, a także w czerwcu 2013 roku! DC World Tytuły z maja 2013 r.: Aquaman Vol. 1: The Trench TP Writer: Geoff Johns Artists: Ivan Reis, Joe Prado i Eber…
11 grudnia 2012 r. „Komiksy”

Astrofizyk znajduje miejsce Krypton w Action Comics #14Fact, a także Fiction Scal w najnowszym problemie Action Comics nr 14 DC Comics, wnosząc prawdziwe implikacje świata do znanej historii Supermana. W wybuchowej historii kopii zapasowej dla komiksów akcji nr 14 zatytułowanej „Star Light, Star Bright”, światowej sławy Astrophysici…
5 listopada 2012 w „komiksach”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Ant-Man żyje w styczniu
Next post 2000 AD i DREDD PRZYGOTOWAĆ DO SAN DIEGO COMIC CON 2012