Amigo Comics ogłasza wydania z 2017 roku, w tym Bestia No More More

Media Explex – 2017 Is Rock! Bestia No More; Street Tiger; Doktor Caligari i… Uwolnij! W przyszłym roku mamy wiele nowych książek, Amigos! Nie tylko pracujemy nad nowymi miniseriodami „łotrzykami” i „Nancy in Hell” (Yups!), Ale mamy dla Ciebie trzy nowe książki uruchamiające… oraz ożywiacjach Unleash i Rogues Vol 3, które obejmują dwie książki, które zostały utracone I nigdy nie przybył do USA! Mamy horror, emocje i akcję miąższu, wszystkie dla ciebie zapakowane! Bestia No More: Metamorphosis

Pisarz: Jennifer Van Gessel
Artyści: Enrique Lopez Lorenzana
Okładka: Guillermo Mogorron

Jedno strzałowy prequel towarzyszący filmowi Bestii No More, który ma wydać 2017 rok, z udziałem Jessiki Tovey i Dan Ewing, napisanej przez Jennifer Van Gessel!

Przed wydarzeniami filmu Metamorphosis opowiada historię Blanch, młodej wiejskiej dziewczyny, której świat jest odwrócony do góry nogami, gdy jej pielęgnowany tata powraca z wojny w Wietnamie. Tata zachowuje się dziwnie, ale nie minęło dużo czasu, zanim Blanch rozwiąże jego tajemnice i pozostawi się, aby dokonać wyboru, który wysyła ją przerażającą ścieżką.

Kod UPC: 603803997944–00111
STL029328
(Dojrzałe tematy) 32 pgs, FC (jeden strzał) 3 USD. 99

Bestia No More: Metamorphosis otrzymała „reflektor” w katalogu podglądów!

Gabinet Doktor Caligari

Historia i sztuka: Diego Olmos

Twórca Diego Olmos (Supernatural, Batman, Superman i pytanie) zapewnia dwóm problemom z wielu osobistych prac do tej pory. Gabinet Doktora Caligari ma siedzibę w klasycznym, ale wciąż rewolucyjnym filmie niemym.
Karnawał przybył do Holstenwall, a wraz z nią tajemnicze boczne obrońcy doktora Caligariego i Sleepwalker Cesare, którzy mogą przewidzieć przyszłość… i szokująca fala morderstw przeraża miasto i zabierze młodego narzeczonego Frances w spiralę śmierci i szaleństwa!

Otrzymał także „reflektor” z podglądów!

Kod UPC: 603803997951–00111
STL032519
(Dojrzałe tematy) 32 pG, BW (jeden strzał) 3 USD. 99

Street Tiger
Historia i sztuka: Ertito Montana

Stresująca jazda, która zabierze Cię do filmów z wykorzystaniem lat 80.! Nam City zawsze było szkodliwym miejscem, a teraz jest jeszcze więcej! Członkowie różnych organizacji przestępczych są uważani za zmarłych. Policja obawia się wojny gangów, ale słowo na ulicach dotyczy jednego człowieka prowadzącego wojnę solową z przestępstwem. Mężczyzna z hełmem rowerowym, skórzaną kurtką i symbol tygrysa!

Z oryginalnym stylem graficznym, hiszpański programista Ertito Montana wnosi akcję każdej miazgi, filmu o wyzysku, mnóstwo sztuk walki, bezdusznych gangów i nietoperzy łamających czaszki!

Kod UPC: 732030830806–00111
STL032520
(Dojrzałe tematy) 32 pG, BW (jeden strzał) 3 USD. 99

Unleash #3 (z 4)

Pisarz: Jennifer Van Gessel, El Torres
Artyści: Nacho Tenorio, Sergio Mora, Veronica R. Lopez
Okładka: Javier Fernández

Emmie uczy się na własnej skórze, że ścieżka zemsty jest szkodliwa. Marzy o byciu bohaterem, ale dla ojca jej działania mówią inaczej. Aby jeszcze bardziej skomplikować, związek Emmie z byłą gangstą Keith wywołuje napięcie między nią a jej zamaskowanym kumplem znanym jako „maszyna”. Co się stanie, gdy Emmie w końcu zmierzy się z jej napastnikami?

W tym numerze zawiera okładkę artysty gościnnego Javiera Fernandeza!

Kod UPC: 708022654118–00311
STL006701

Rogues Vol 3: serca i grobowce tp

Pisarz: El Torres
Artysta: Juan José Ryp, Diego Galindo
Okładka: Juan Carlos Ruiz Burgos

Każda historia ma początek… i tak Bram i Weasel spotkali się po raz pierwszy! Oryginalna opowieść zawierająca sztukę Maestro Juana José Ryp, Remastered, w której nasi łotrzyki muszą walczyć z gniewnym Bogiem zakończonym – i wpaść w porzuconą kryptę pełną bogów.

Zawiera pełne historie „The Burning Heart” i „The Crypt of the Rotten Gods”.

„Kiedy masz tę kreatywną kombinację, trudno jest stworzyć zły problem. Już sam sugeruję, że RYP jest warta piątej, ale fakt, że historia jest zabawna i dobrze rozleciona, a kolorystyka dodaje dzieła RYP, czyni to jeden z najlepszych tytułów w tym tygodniu. Wspaniała część jest to, że nie musisz czytać żadnego z innych łotrów! tomy, aby się w tym zachwycić. ”

—Dustin Cabeal, komiczne drani

Kod ISBN: 9788416486199-51999
STL000933

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Amigo Comics marzec 2017 Zabiegów Krócz ludzie w Amigo Comics dostarczyli Comiclist do zaciągnięcia komiksów i innych produktów przedstawionych w podglądach w styczniu 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od marca 2017 r. Gabinet Doktora Caligari nr 2 Story i sztuka przez: Diego O…
6 stycznia 2017in w „Komiksach”

Amigo Comics grudzień 2017 r. Zwykłe osoby w Amigo Comics dostarczyli Comiclist do zabiegów komiksowych i innych produktów przedstawionych w podglądu z października 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od grudnia 2017 r. Pożegnamy się z El Torres i Ramiro Borrallo.
22 września 2017inull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Szczęśliwa rocznica ciemnej strony księżyca!
Next post Kolejny powód, dla którego właściciela Twoja sztuka