Sony Pictures Marvel Spinoff Films w otchłani ze względu na sukces Spider-Mana

w zeszłym roku fani Marvela zobaczyli spór między Sony Pictures a Disneyem zagrażając obecności Spider-Mana w MCU. Na szczęście Tom Holland upił się, zwany Bobem Iger i pomógł im dotrzeć do nowej umowy. W rzeczywistości ta umowa najwyraźniej pozwoliła Sony Pictures na umieszczenie Adriana Toomsa Michaela Keatona, MCU Vulture, w ich filmie Morbius. Jednak ogromny sukces Spider-Man Toma Holland utknął w martwym punkcie filmów Spinoff Marvel Sony Pictures. Nawet dlatego, że ponownie uruchomili Spider-Man Tobey Maguire, ścigali wspólny wszechświat dla swojego Sony Universe of Marvel Bohaters. Tak jak zamierzają zdać sobie sprawę z tego osiągnięcia, wydaje się, że partnerstwo z Marvel Studios spowolniło te plany.

Chociaż nie znamy dokładnej liczby, umowa, która dała Sony Pictures Film Prawa do Spider-Mana, obejmowało również setki innych postaci. Niektóre, jak Venom, Carnage i Morbius, już pojawiają się w samodzielnych filmach Sony. Inne, takie jak funkcja Jackpot z Marca Guggenheim z The Arrowverse. Phil Lord i Chris Miller pracują nad kontynuacją Spider-Mana: w Spider-Verse i, podobno, serialu telewizyjnym Spider-Action.

Jednak dzięki odnowionym partnerstwu między Sony Pictures i Marvel Studios mogą one również mieć Spider-Verse i Toma Holland. Wspaniały raport sugeruje, że kamea Toma Holland w Venom 2 jest wyraźną możliwością. Możliwość przywiązania swojego wszechświata z MCU, a przynajmniej jego pająka, stawia wszystkie swoje samodzielne projekty w powietrzu, ponieważ wszystkie pochodzenie ich bohaterów są powiązane z Wallcrawler. Podczas gdy Venom pokazał, że niekoniecznie potrzebują Spidey do pracy, wydaje się, że pomysł, że zaangażowanie Spidey nie mogło zranić.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Co prowadzi nas do srebrnego i czarnego.

Sony Pictures Marvel Spinoff Movies, w tym Silver and Black, z powodu sukcesu Spider-Mana

Obrazy przez Marvel Comics

Dwie znane postacie Spider-Mana, które nie widziane jeszcze na dużym ekranie to srebrny sobol i Felicia Hardy, czarny kot. Oba są ściśle związane z Spider-Manem, a Sable jest w niektórych przypadkach przyjaciel, a w niektórych przypadkach FOE. Czarny kot zaczął również jako złoczyńca, kota włamywacza z mocami „pecha”, ale stał się zainteresowaniem sojusznika i miłości dla Spider-Mana. Jednak sami są świetnymi postaciami, które mogłyby z łatwością wesprzeć franczyzę pozbawioną każdego pająka. (Choć Spider-Gwen, ER Ghost Spider, może być dobrym dodatkiem.) Kilka lat temu doniesienia, że ​​Gian Prince-Bythewood podpisał kontrakt z Silver i Black, ale projekt nigdy się nie zmaterializował.

Prince-Bythewood obecnie wykonuje (niesamowicie wyglądającą) starego strażnika w Netflix. Podczas przeprowadzania wywiadu mówiła o Silver i Black, ujawniając, że sukces filmów MCU Spider-Man umieścił resztę filmów Sony Pictures Marvel Spinoff w zawieszeniu.

Jak ona Old GamesRadar.com o przyszłości filmu:

„Moja prawdziwa odpowiedź brzmi: nie wiem… Naprawdę kocham te postacie, uwielbiałem je mieć razem. Pomyślałem, że to, co wymyśliliśmy, było naprawdę dobrym, naprawdę organicznym sposobem na spotkanie tych dwóch. Ten świat tak się zmienia z powodu sukcesu filmów Spider-Mana.

„Jest pytanie:„ Czy naprawdę możesz mieć te filmy z Spider-Manem, których nie ma w nich? Powinien przynajmniej mieć w nich jakąś część? ”To zawsze pytanie”.

Dyrektor powiedział dalej, że opuściła projekt, aby ukończyć starego strażnika. Jednak gdy seria będzie tam, ma nadzieję „znów zacząć rozmawiać z” Sony Pictures.

Sony Pictures Marvel Spinoff Films nie potrzebują Spider-Mana

Obraz przez ScreenGrab

Uwielbiam wspólny wszechświat znacznie bardziej niż ktokolwiek inny. Jednym z powodów, dla których tak bardzo uwielbiam, że Stephen King dorastał, było jego mały wspólny wszechświat, w którym pojawiły się lokalizacje i postacie z innych książek. Marvel i DC Comics były do ​​tego świetne, mając różne postacie krzyżujące ścieżki i łączą siły. Mimo wszystkich swoich błędów Venom jest najciekawszą historią Venom, jaką widzieliśmy w akcji na żywo lub animacji. Jego rola jako idealny złoczyńca Spidey świetnie działał w komiksach po latach zobaczenia Spider-Mana, który był złowrogim sześciu lub królpin lub slayerów. Jednak nawet z 11 filmami filmowymi na jego nazwisko, wciąż jest wiele interesujących historii Spider-Mana, które można opowiedzieć bez konieczności symbibii.

Silver Sable, czarny kot, jackpot i wiele innych w Universe Sony Pictures of Marvel Bohaters, są fantastycznymi postaciami. Tak, ich związek z Spider-Manem doprowadził ich do życia (fikcyjnego). Są jednak wystarczająco silnymi postaciami, aby nosić film, o ile opowiadają najlepszy rodzaj historii. Na papierze ptaki drapieżne nie powinny były działać. Jednak Cathy Yan i Company wzięły grupę postaci z komiksów B i sprawiły, że gwiazdy filmowe.

Sony zawsze mogło briNg, jeśli chcą, aby te postacie razem w późniejszych filmach. „Spider-Verse” i Komiksy Sci-Fi Magic dają im szerokość robienia dosłownie wszystkiego.

Co myślisz? Powinieneś Sony Pictures Marvel Spinoff Films przedstawia Spider-Mana, czy też powinny je stać same jak Venom? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Wiadomość Boba o rzeczach !!!
Next post Podgląd komiksowy: Optimus Prime#14