Najlepszy z 2007 r.

Zostałem zaszczycony, że zostałem poproszony o udział w sondażu Krytyków Regularnych Wydawców Po raz drugi. Oto moje opcje najlepszych powieści graficznych z 2007 roku, z komentarzem.

Doktor 13: Projektowanie i śmiertelność Briana Azzarello oraz Cliff Chiang

Kair G. Willow Wilson oraz M.K. Perkerhese dwie książki najbardziej mnie zaskoczyły w tym roku. Po raz pierwszy dostarczył zaktualizowany, ale zupełnie nowy uchwyt zapomnianych superbohaterów, uspokajając mnie, że wciąż istniały wyobraźni rzeczy, które należy stwierdzić, zachowując ten zmęczony stary gatunek bez uciekania się do obrzydliwego seksu, a także ekstremalnej przemocy. Wspaniała sztuka kogoś z solidnym zrozumieniem wszystkich niezbędnych umiejętności pomaga. Drugi przyszedł znikąd (przynajmniej dla mnie, który wcześniej o tym nie słyszał ani twórców), zajmując się doświadczeniem na Bliskim Wschodzie w nowoczesnej, interesującej metodzie z charakterystycznymi, emocjonalnymi postaciami, a także prowokującym do myślenia uchwyt znaczna część świata.

Tylera Pageeveryone nic lepszego uważa, że mogą zrobić historię życia na studiach, ponieważ wydaje się to takie proste, szczególnie dla większości publiczności, która była z akademicką. Tak nie jest, ponieważ realistyczne postacie, a także szczególnie dialog, są trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Strona ma rację. Obejmuje nawet temat, który większość boi się poradzić sobie z dogłębną, religijną wiarą, z wrażliwością, a także rozumiejąc historię dwóch współlokatorów pierwszego roku, którzy rozumieją siebie, a także siebie.

Alice in Sunderland autorstwa Bryana Talbotnota tyle samo graficznej książki, jak wydarzenie, złożone z bitów, a także kawałki każdego rodzaju obrazu, a także projektowanie graficzne. Niezwykła mieszanka zdjęć, a także tekst, który unika zwykłych granic panelowych lub siatków stron, aby zanurzyć gościa w fantasmagorycznej podróży z umysłem Talbota, a także historię tego konkretnego obszaru w północno -wschodniej Anglii. Prawie niemożliwe do dokładnego wyjaśnienia, należy to doświadczyć.

Wyjście rany Rutu Modana Pokojowe badanie gospodarstwa domowego w umowie z terroryzmem Tel Awiwu opowiedziane z zwodniczo prostą stylem. Najbardziej „powieści” z książek na tej liście.

Age of Bronze: zdrada część pierwsza Erica Shanower

Skarb Państwa Wiktoriańskiego Morderstwa: Saga Bloody Benders autorstwa Ricka Gearybotha z nich to zwykłe stare, wielkie komiksowe opowiadanie z soczystymi tematami. Wiek brązu opowiada o wojnie trojańskiej ze szczegółowymi, precyzyjnymi pracami, a także naciskiem na politykę dnia ludzi. Wiktoriańskie morderstwo jest historycznym odpowiednikiem tandetnego talk show, sprawdzającego, co prowadzi ludzi do zbrodni graficznych w długich czasach. Tym razem jest to mordercze gospodarstwo domowe w Frontier Kansas, który odrzuca podróżników w unikalnym gęstym stylu Geary.

Pierwszy w regionie Jamesa Viningana imponujące debiut, który przypomina nam wkład, w którym zwierzęta wnieśli w naukę w historii pierwszego szympansa w kosmosie.

Ponowne uwydatnienie Mike’a Careya, Sonnego Liew, a także Marc Hempelt jest najlepszy z linii Minx DC Comics, skierowaną do nastolatków, są zgodne z dokładnie taką samą formułą „młodą damą odkrywającą siebie”, jednak tak dobrze.

Annotated Northwest Passage autorstwa Scotta Chantlerthis Reisue zbiera serię doświadczeń w przystojnej twardej okładce z notatkami autora. Obejmuje walkę o posiadanie kluczowego fortu na kanadyjskiej granicy dzikiej przyrody tuż przed wojną siedmioletnią. Sztuka Chantlera łączy to, co najlepsze z uproszczonego, niezwiązanego kreskówek styl z badaniami historycznymi dla historii staromodnego bohatera.

A potem jest moja preferowana manga z 2007 roku lub moja najlepsza lista z 2006 r. Do porównania.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Previety Comiclist: Star Wars Adventures Tales From Vader’s Castle#2
Next post Caitlin Kittredge i Roberta Ingranata Unite to Relowununch Witchblade