Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark do filmu Black Widow

Być może pojedynczy punkt kulminacyjny sagi nieskończoności pojawił się, gdy Tony Stark pstryknął palcami, aby zatrzeć Thanosa, a także swoją armię kosmitów. Ten heroiczny akt ogłosił życie pierwszego bohatera MCU. Podobnie wpłynęło na jego rówieśników, aby oddać mu hołd w wspaniałej usuniętej scenie od Avengers: Endgame. Jednak, jak zakochany kowboj, nie może zatrzymać MCU. Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark w Black Widow, prequel do Infinity War, aby zadebiutować w maju 2020 roku. Właśnie dokładnie to, jak się pojawi, a także to, co zrobi, pozostanie tajemnicą, jednak informacje pojawiają się po Downey Zdobył najlepszego aktora w filmie podczas 45. dorocznych nagród Saturn w ten weekend. Endgame zabrała House najlepszą nagrodę komiksową do filmu. Josh Brolin również zdobył najlepszy aktor wspierający za swoją kolej jako Titan Thanos.

Zendaya, gwiazda Euphorii HBO, a także MJ w filmach Spider-Man, zabrała również House za najlepszą nagrodę aktorki. Jej gwiazda, Tom Holland, zdobyła nagrodę House na trzeci rok z rzędu za swoją wersję Petera Parkera. Endgame również przyjęła nagrody domowe do edycji, efektów wizualnych, a także projektowania produkcji. Mimo to, podczas gdy nagrody są również miłe, również zasłużone, wiadomość, że Tony Stark pojawi się w nowym filmie MCU, jest ekscytująca. Obawy pozostaje teraz, jeśli naprawdę będzie to jego ostatni wygląd, a także jaką funkcję będzie grała postać w filmie.

Co to oznacza dla historii Czarnej Wdowy

Zdjęcie przez ScreenGrab

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Czarna wdowa: Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark

Wiadomość, że Robert Downey Jr. powróci, gdy Tony Stark może wydawać się dziwny, zwłaszcza, że ​​zarówno on, jak i czarna wdowa Scarlett Johansson nie żyją. Jednak, jak wspomniano na panelu MCU Fase 4 w Comic-Con, ten film jest prequelem wojny nieskończoności, a także gry końcowej. W szczególności ten film zajmuje miejsce między Captain America: Civil War, a także filmami Avengers. Dlatego sensowne jest, że Tony Stark może się pojawić. Pamiętaj, że Black Widow była początkowo w Team Iron Guy, jednak ostatecznie po stronie Kapitana Ameryki. Podobnie była częścią jego „tajnego” zespołu Avengers.

Pojawienie się Tony’ego Starka oznacza, że ​​dwie postacie mogą zwrócić się do jej odtwarzania po obu stronach. I poradzisz sobie z tym, miło będzie zobaczyć Roberta Downeya Jr. jako Tony Stark. Chociaż nie jest pewne, czy będzie odgrywał znaczną funkcję, jak w Spider-Man: Homecoming, czy też wróci tylko po kameę.

Jak wierzysz, że Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark? Czy w ogóle wierzysz, że powinien? Chcę usłyszeć twój najlepszy argument, za lub przeciw, w komentarzach poniżej lub w mediach społecznościowych!

Polecane zdjęcie za pośrednictwem Marvel Studios

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Wiadomość Boba o rzeczach !!!
Next post W lipcu Dowiedz się Outpost Zero: najmniejsze miasto na świecie