W lipcu Dowiedz się Outpost Zero: najmniejsze miasto na świecie

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wiadomości branżowe,
Komunikat prasowy

Outpost Zero #1

Zupełnie nowe przyjazne dla nastolatków wrażenia science fiction rozpoczyna się od podwójnego debiutanckiego wydania

Portland, OR, 04/12/2018-Komiksy z obrazkami, a także Skybound Entertainment zapraszają do sprawdzenia tajemnic, a także pytania o mróz w lipcu jako zwycięski pisarz Sean Kelley McKeever (The Waiting Place, Spider-Man Like Like Like Mary Jane), artystka Alexandre Tefenkgi, a także kolorystyka Jean-Francois Beaulieu, przynieś nową preferowaną serię: Outpost Zero.

W Zero Outpost ludzie pracują na ziemi, chodzą do walk w każdy piątek wieczorem, a także wsuwają swoje dzieci do łóżka – ale placówka nie jest miejscem do snów lub aspiracji. Przezdzenie to jest wystarczająco ambitne. Ponieważ Alea, a także jej dobrzy przyjaciele kończą dorosłość na zamrożonym świecie, nigdy nie miały na celu wspierać ludzkiego życia, coś się porusza. Coś widzi…

„Za moją pierwszą pracę komiksową od wielu lat chciałem pójść dla mnie wyjątkowo osobistą, jednak chciałem sprawdzić egzystencjalne obawy, z którymi wszyscy zmagają się w tym samym czasie”, powiedział McKeever. „Jestem podekscytowany, że Skybound skontaktował się ze mną, żeby to zrobić, a także że poświęciliśmy czas na odkrycie odpowiedniego artysty w Alexandre, który ożywił ten dziwnie znajomy świat z pomocą pięknego koloru Jean-Francois Beaulieu praca.”

„Od samego początku zawsze przestrzegałem mojego serca, wybierając historie, które narysowałbym” – stwierdził Tefenkgi. „Aby móc czuć się zaangażowany, wymagam dotknięcia autentyczności bohaterów, ich osobowości, aspiracji, a także ich sprzeczności. Za pierwszym razem, gdy sprawdziłem Outpost Zero, zrozumiałem, że to historia, którą musiałem narysować. Życie tych ludzi w alternatywnej przyszłości właśnie mnie urzekło. Miałem szczęście, że mogłem przyczynić się do tego komiksu z tak doskonałym zespołem wykonanym od wykwalifikowanych artystów, takich jak Sean, a także Jean-François. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark do filmu Black Widow
Next post Droga Justice League: nie tylko dla dzieci