Droga Justice League: nie tylko dla dzieci

Ten post jest złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny,
Recenzje produktu

KC Carlson. Sztuka Keitha Wilsona.

Kolumna KC autorstwa KC Carlson

Drogi Sprawiedliwości SC SC

Droga Justice League to wspaniała mała książka (z DC Zoom Imprint dla lat 8-12) autorstwa pisarza Michaela Northropa i zilustrowanego przez Gustavo Duarte. Bez względu na nastrój, natychmiast go poprawi. Zależy od mnie, mój mózg płonęł, kiedy przeczytałem to innej nocy (co prawda nie jest najlepszym nastrojem do przeczytania niczego), i całkowicie mnie to przekonało na stronach. Obaj ludzie z pewnością wiedzą, jak „przynieść głupie”.

Założeniem jest to, że nie za dużo dzieje się w centrali JLA, a świat wydaje się być wolny od złego (przynajmniej na razie). Tak więc The Justice League, która obejmuje (w każdym razie do tej książki) Superman, Batman, Wonder Woman, The Flash, Green Lantern (Simon Baz), Aquaman, Cyborg i Hawkgirl (Kendra Saunders) Otwórz pocztę (lub telefony, lub telefony lub telefony, lub telefony lub telefony, lub telefony lub telefony, lub telefony, lub telefony, lub telefony, telefony lub telefony Internet… rozumiesz) i zacznij odbierać listy od ich fanów. Każda postać otrzymuje swój własny rozdział, a w miarę upływu rzeczy nie jest to gładkie (lub zabawne) doświadczenie dla super-folków-ale sprawia, że ​​jest bardzo zabawne (i czasami super-super super super) czytanie.

Superman zostaje zapytany, czy kiedykolwiek jest pomieszany (oczywiście nie, myśli). Ale rozprasza go pytanie dotyczące telefonu komórkowego. Leci i pisze SMS -y w tym samym czasie – katastrofa czeka na wydarzenie. I zdarza się, że tak, gdy nieumyślnie powala malarza ze swojego rusztowania, co jest początkiem oburzającej serii wydarzeń Rube Goldberg-ian (zapytaj tatę), które przez godzinę lub dwie łamią Metropolis. Znaczna część slapstick jest pokazana bez słów, utalentowanej prezentacji, która jest przyjazna na dowolnym poziomie czytelnika.

Po powrocie Aquaman przed oszczędzaniem porwanej łodzi podwodnej od Black Manta (osoby z wielkim metalowym kapeluszem), on i Hawkgirl Bond o potrzebie odpowiedzi na znacznie więcej poczty fanów, podczas gdy Superman przypomina im oboje, aby uważali e -maile. Pierwsza poczta fanów Aquamana pyta go, czy dużo pachnie jak ryby. Wonder Woman odpowiada „wodorosty. Pachniesz jak wodorosty i zawsze masz ”, co wydaje się go zadowolić.

Tymczasem Wonder Woman odkrywa, że ​​ma 4000 nieprzeczytanych wiadomości, a pierwsza wywołuje wspomnienie o bardzo wczesnych urodzinach. Jest ciasto, więc jest dużo pożerania i nomething! Zostawię wielki finał jej retrospekcji do twojej wyobraźni. I hej! Jest teraz do 3999 nieprzeczytanych wiadomości!

Tymczasem kilka inteligentnych osób wysyła flash e -mail z napisem: „Hej flash, jeśli tak szybko, dlaczego jeszcze na to nie odpowiedziałeś? -T-Bone (i J-Dawg) ”. Okazuje się, że Flash lubi osobiście odpowiadać na jego wiadomości. T-Bone i J-Dawg mają zarówno uziemione, jak i zatrzymane. Ups.

GL Simon Baz podejmuje decyzję o ulepszeniu swojego munduru, podczas gdy Cyborg ma jeszcze gorzej – nieumyślnie zawiera Waszyngton D.C. z kosmitami, którzy wyglądają jak gigantyczne koniki polne! Co pozostawia Batmana… który siedzi w prawie ciemności (oczywiście) odpowiada na pocztę fanów, dopóki Alfred nie podskoczy go za pracę w ciemności. „Mówiłem ci wcześniej, Alfred… Jestem stworzeniem nocy!”

Batman wraca do Danny’ego Santigo, młodego dzieciaka, który przeprowadza się do nowego miasta i szkoły, i trochę się boi. Tak więc (po pokonaniu Jokera) Batman wysyła notatkę: „Drogi Danny, tak, kiedyś byłem nowym dzieckiem w mieście – ale byłem przygotowany. Oto, co sugeruję na pierwszy dzień. ” I zaczyna szkicować adoralnie zmienione przeznaczone materiały szkolne i pomocne gadżety, takie rzeczy jak „ołówek z topem temperówki!”, „Bully-repelling spray!”, „Mapa szkolna ze znanymi skrótami!” I „Świeckie bomby! Tylko korzystanie z awaryjnego! ” Towarzyszy mu zdjęcie Danny’ego z własnym pasem użyteczności.

W wielkim finale Liga Sprawiedliwości zostaje wezwana na nagły wypadek w Waszyngtonie-żołnierze uderzeniowe z planety Molt-on atakują Pentagon! Ale liga ma w ręku rzeczy, wykorzystywanie kosmitów z powrotem na ich rakietę, co daje im grupę podziękowania od dzieci, które pisały wcześniej. Z kolei zespół pisze do nich własną odpowiedź:

Wonder Woman: Drogi mini-mustangi, dzięki za pisanie. Uczestniczyłeś w swojej wiadomości do nas wszystkich, więc podjęliśmy decyzję o wspólnej odpowiedzi.

Superman: Po pierwsze, nie zawsze jesteśmy tak najlepsi, jak się wydaje. Byłbyś zszokowany, jak szybkie zdarzają się błędy.

Hawkgirl: Nie zawsze kończymy zadanie podczas pierwszej próby.

Aquaman: Możemy być samoświadomości.

BATMAN: Możemy być poza pętlą, ostatnie.

Zielona latarnia: Nie wszystkie nasze pomysły są dobre.

Cyborg: Ale mamy się nawzajem. A kiedy pracujesz razem, możesz robić wspaniałe rzeczy!

Szczerze, Liga Sprawiedliwości.

Flash: P.S. Czasami wciąż się psujemy. Po prostu staramy się nie pozwolić, aby nas wkurzyło!

To bardzo zabawna książka do podzielenia się młodym fanem proto-komicznym!

Wspaniała wiadomość jest taka, że ​​Michael Northrop i Gustavo Duarte pracują nad nową książką o nazwie DearSuper-villains, które zostaną wydane jesienią 2020 r. W tej książce jest sześciostronicowa próbka!

Dodatkowo ogłoszony DC Zoom Disprint (choć prawdopodobnie pojawia się bez tego marki, biorąc pod uwagę ostatnie ogłoszenia DC) jest Superman z Smallville przez Tiny Titans Creators Art Baltazar i Franco – będzie dostępny we wrześniu. Roger będzie bardzo zadowolony, że książka obejmie hordy krów! Wszystkie te miejsca…

_______________________________

KC Carlson Sez: Oczywiście, że słyszałem o krów! Wszystko, co kiedykolwiek robią, to stać!

Westfield Comics nie ponosi odpowiedzialności za głupie rzeczy, które mówi KC. Zwłaszcza to, co naprawdę cię zirytowało. „Każdego dnia, jedząc całe siano, moo, kochanie, moo kochanie…” (Aby uzyskać dodatkowe punkty, powiedz mi nazwę oburzającej grupy rockowej z lat 60., która faktycznie śpiewała te teksty. Nie, to nie było hit, Ale na wskazówkę zostały również nazwane na cześć zwierząt).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post W lipcu Dowiedz się Outpost Zero: najmniejsze miasto na świecie
Next post Porozmawiajmy o rzeczach, kochanie…