Porozmawiajmy o rzeczach, kochanie…

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

KC Carlson, jak ilustruje Stuart Immonen

Kolumna KC autorstwa KC Carlson

Śnią mnie, że przez jakiś czas nie wykonałem zapowiedzi. Co za fantastyczny miesiąc, aby zrobić teraz! Wszystkie zgodne z produktami są proszone w nowych podglądach diamentów OCT/DEC – już dziś!

MIŁOŚĆ TO WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Miłość jest miłością

Jednym z o wiele bardziej kluczowych miejsc pracy w tym miesiącu jest książka o korzyściach, jak miłość. Opublikowane przez IDW (i wspierane przez DC Comics), jest to 144-stronicowa ogromna kolekcja, aby uhonorować zabitych w Orlando w tym roku. Jest pełen poruszania się, a także serdecznego materiału, który żałuje ofiar, wspierający osoby, które przeżyły, celebrując społeczność LGBTQ, a także badanie jak w dzisiejszym świecie. Zawiera prace wielu największych talentów w komiksach, w tym Phil Jimenez, Feline Staggs, Steve Orlando, James Asmus, Denys Cowan, Paul Dini, Ming Doyle, Brian Michael Bendis, Gerry Duggan, Phil Noto, Joe Kelly, Victor Santos, Dan Beals, David Lafuente, Emma Vicelli, Ed Luce, Kieron Gillen, a także wiele więcej! Jest okładka Elsy Charreniera z Jordie Bellaire, a także książka zawiera wprowadzenie organizatora projektu, Marc Andreyko. Wszystkie wpływy z książki trafiają do ocalałych, ofiar, a także ich gospodarstw domowych za pomocą równości Florydy. Wygląda na to, że jest to fantastyczna praca z dużą różnorodnością umiejętności komiksowych uczestniczących w naprawdę wyjątkowej sprawie!

To naprawdę super, Supergirl!

Plus, DC Comics: Niezwykle świąteczne odrodzenie!

Supergirl: bycie niesamowicie #1

DC Comics ma niesamowitą nową czteroczęściową serię w stylu Prestige, która rozpoczyna się w grudniu przez niektórych znaczących twórców: mistrza nagrody EISNER, a także zwycięzcy honorowego Caldecott, Mariko Tamaki, a także nominowaną do nagrody Eisnera artystkę Joëlle Jones. Supergirl: Bycie niesamowicie to historia o dojrzewaniu, ponieważ młody nastolatek Kryptonian idzie dokładnie tak samo, jak wszystkie nastolatki. Tyle że Kara ma do zaoferowania śmiertelnemu trzęsieniu ziemi, które w tym samym czasie kołysze jej rodzinne miasto Midvale. Kobieta ze stali musi zdecydować: Niech jej świat umrze, lub pozbyć się niepewności nastolatków, a także będzie super! Wygląda to naprawdę super, pełne nastolatków, a także pierwszy problem może być jednym z najlepszych prezentów komiksów po chrystmatach. (Jest w sprzedaży 28 grudnia.) Jakie sztuka widziałem w Supergirl: bycie niesamowitym przez Jonesa jest sugestywnie niesamowite.

DC Regeneration Holiday Special #1

Mówiąc o komiksach DC, a także o wakacjach, nie byłoby to Boże Narodzenie bez nowego komiksu specjalnego. DC Regeneration Holiday Special #1 Wyróżnia tytuły/postacie regeneracji po raz pierwszy. Ten 96-stronicowy jednorazowy dylemat Chanukah dla Batwoman, Flash Household Christmas, Pytanie, przerywające Hellblazing Pagan Celebration Johna Konstrazyńskiego-oraz powrót detektywistycznego szympansa! Ponadto pisarz Paul Dini tworzy wakacyjną opowieść o Harleyu Quinn z udziałem gości DCU, którzy łączą wszystkie historie w najdziwniejszy, najdzikszy sposób. Inni pisarze to James Tynion IV, Steve Orlando, Vita Ayala, Cullen Bunn, Tim Seeley, James Asmus, Heath Corson, K. Perkins, a także więcej, ze sztuką Robbi Rodrigueza, Gustavo Duarte, a także innych. Pokrycie Dustina Nguyen. Wakacyjne promocje DC są zawsze zabawne, a nawet czasem kontrowersyjne. (Jestem po prostu szczęśliwy, że Supergirl już nie jest martwy. Cześć Mark! O wiele więcej poniżej.)

Aquaman Vol. 1

Och, także również pierwsze kolekcje w miękkiej oprawie handlowej z tych nowych nowych serii regeneracji DC są również proszone w tym miesiącu-w tym Aquaman, Batman, The Flash, Ekologiczna strzała, ekologiczne latarnie, Justice League, Nightwing, a także Superman. Każdy tom zbiera problem regeneracji postaci nr 1, a także co najmniej pięć dodatkowych problemów. (Kilka tomów ma więcej.) Pobierz teraz o wysyłkę w styczniu.

Hej teraz, jesteś gwiazdą rocka…

Rockstars #1

Nie zawsze jestem wielkim fanem komiksów. (Jestem starą szkołą, więc spodziewam się, że podstawowa seria komiksów wystawi coś blisko 12 problemów rocznie. Nie szaleję na punkcie twórców, którzy nie mogą tego osiągnąć dzięki swojej dumy należącej do twórcy i radości . Uznanie dla tych, którzy nie utrzymują fanów czekających!) Jednak nowa seria wyskoczyła na mnie w tym miesiącu, integrując moje dwa ogromne hobby (zarówno komiksy, jak i muzyka). Rockstars #1 autorstwa Joe Harrisa, a także Megan Hutchison obiecuje sprawdzić nieoczekiwane „tajemnice i tajemnice” rock’n’rolla. Seria obejmuje Jackie Mayer, rockowy kujon z dziwnym połączeniem z Metropolitan Legends, a także Lost History, który znajduje nowy wzór serii nierozwiązanych morderstw „Groupie” z lat 70. XX wieku, które wydaje się wznowić w dzisiejszym Los Angeles . Razem z pisarzem muzycznym, Dorothy Buell, Jackie odkrywa ogromny spisek, w tym legendarny zespół, Demoniczne posiadanie, a także poświęcenie dla Mrocznych Bogów Rocka. (Tylko jeden MORE w piątek wieczorem w LA…) Sztuka Hutchisona jest zarówno odpowiednio sugestywna, jak i klaustrofobiczna… na wszystkie idealne sposoby! (Tak świetny obraz, aby dostarczyć czterostronicowe próbki artystyczne w ich zabiegach.) A także plusy dla kobiet-bohaterów!

Archie jest tutaj… Betty jest tutaj… Veronica też… Reggie jest tutaj… Cześć Jughead! GDZIE JESTEŚ?

Reggie, a także ja nr 1 Sandy Jarrell Cover

Nie jestem pewien, dlaczego Archie (firma) wierzy, że nowy tytuł Reggie i ja (zabieganie w tym miesiącu z 10 wariantami) odniesie sukces, myśląc o oryginalnym Reggie, a także o mnie, był jednym z ich o wiele więcej męczące komiksy, anulowane po problemach #126. („Po prostu”, mówi… jak wszystko, co dziś potrwa…) Żarst „mądrego faceta” Reggie radził sobie znacznie lepiej w mojej dzielnicy młodzieżowej, od czasu zasmakowego humoru. (Chociaż oczywiście nie zaoferowało to również fasoli, anulowane na 60.00. Oczywiście oba tytuły były ostatnio widziane co najmniej 35 lat temu!) Ten nowy Reggie, a także ja nr 1 są napisane przez nie tak -Secret Archie Fan (i były pracownik Archie) Tom Defalco, więc ma to wyjątkową możliwość bycia naprawdę zabawnym! Grafika, a także główną okładką Sandy Jarrell. Został narysował bomby DC, Batman ’66, Black Canary, a także więcej! Według swojego bloga również lubi opowieści o romansach Jima Steranko i historię muzyki, więc jest ze mną w porządku! To wygląda na zabawne, więc wybieram to!

Betty & Veronica: New Riverdale Cover Book

Otrzymam również te dwie nowe kolekcje okładek: Archie: New Riverdale Cover Book, a także Betty & Veronica: New Riverdale Cover Book. Zgaduję, że ludzie Archie w Nowym Jorku słyszeli, że krzycząc o tym, że nie jestem w stanie płacić za wszystkie warianty B&V #1 miesięcznie, a także chcieli mnie zamknąć! Dziel #1-3 w 88-stronicowym formacie 7 ”x 10”. Nie jest to szczególnie określone, jednak mam nadzieję, że wskazuje, że wszystkie osłony wariantu zostaną uwzględnione. (I trzymam kciuki-jednak nie wstrzymuję oddechu-to również wskazuje na trudne do zdobycia warianty handlowe! To byłby najbardziej chłodzony prezent świąteczny! Co powiesz na to, Jingles?). Nie dostarczam wszystkich artystów okładki, ponieważ to zużyłoby moje odciski palców, jednak oto kilka: Fiona Staples, Adam Hughes, Annie Wu, Veronica Fish, J. Scott Campbell, Stephanie Buscema, Francesco Francavilla, Chip Zdarsky, Marguerite Sauvage, Jaime Hernandez, Rebekah Isaacs, David Mack, Allison Sohn, Rachel Stott, a także wiele innych.

Doc Bruce Banner, Belted by Gamma Rays… (wąchanie…)

Rocket Raccoon #1

Ponieważ Marvel jest Marvel (i nigdy nie Mark Twain się spotka), mają około jednej wielu nowych nowych numer 1 oferowanych do zamówienia w tym miesiącu. Zgodnie z zwykle nie rozumiemy, które są naprawdę seryjne, a także które są niezapowiedziane miniseria. (Założymy się, że Marvel też nie rozumie – dopóki nie nadejdzie sprzedaż, a serie magiczne skończyły się na miniserialu w zależności od tych liczb.) Niektóre wydają się podnosić coś, co wydaje się być franczyzą, która może potencjalnie przyjmować lokalizację Niedługo eliminowane (?) Zmutowane tytuły. Istnieje więc wiele nowych tytułów „kosmicznych”, z których wiele kręci się wokół Guardians of the Galaxy (i jestem pewien, przypadkowo nowy film). Należą do nich Gamora #1, Star-Lord #1, Rocket Raccoon #1, a także Nova #1.

Slapstick #1

Istnieje również nowy Hulk #1 – który jest racjonalny, biorąc pod uwagę, że pozornie (ostrzeżenie spoilera! Poważnie, czy jakakolwiek osoba nie rozumie tego teraz?) Zabiła starego w II wojnie secesyjnej. To głównie czerwoną okładkę, przy okazji… jest również nowy Hawkeye #1, w którym występuje Kate Bishop Solo (Yay !!!), co z pewnością sprawi, że wszyscy pytają o to, co Clint „Hulk Killer… um, Hawkeye” Barton’s Barton’s obecny stan będzie. Podobnie jak wtedy jest slapstick nr 1, który musi być tylko z powodów rozszerzenia praw autorskich, prawda? PRAWO? Na koniec jednak IVX #1, co oznacza Inhumans vs. X-Men. Najprawdopodobniej będzie to wiele zakończenia, a także siarki schodzące z nieba! Rzeki i gotowanie morza! Czterdzieści lat ciemności! Trzęsienia ziemi, wulkany… umarli powstanie z grobu! Ofiara ludzka, psy, a także koty mieszkające razem… masowa histeria! Wiesz… i, prawdopodobne, jeśli wierzyć wszystkich tych wariantów, wiele martwych mutantów. Um… tak?!

Potwory uwolniły preludium

Ponadto fani Kirby Monster (wzywając teraz Karla Kesel!) Nie mogą przegapić nowych potworów uwolnionych w miękkiej oprawie w styczniu, zbierając 264 strony World Monster Stories! Całkiem przerażające, huh, dzieci!

_________________________________________

KC Carlson mówi: Mówiąc o Supergirl, rozmawialiśmy na Westfield East innego dniajest najbardziej popieprzoną ogólną, pod względem ciągłości (oczywiście historycznie)-a więc zasugerowałem Supergirl, ze względu na jej pozornie nieograniczone ponowne uruchomienie, a nawet tożsamości. Na co felietonista Westfield Wayne Markley odpowiedział: „Brzmi tak, jak to musi być twoja następna kolumna”. Czy to musi? Komentarze poniżej, proszę.

Westfield Comics nie ponosi odpowiedzialności za głupie rzeczy, które mówi KC. szczególnie rzecz, która naprawdę cię zirytowała. Tak, koniec tej kolumny zawstydzająco pożycza zapamiętany dialog zarówno od Pogromców Duchów, jak i hrabiego Floyd/SCTV. Dorastałem dziwnie. W ten sposób wszyscy rozmawialiśmy przez cały czas… nadal tak, chyba…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Droga Justice League: nie tylko dla dzieci
Next post Previety Comiclist: Chodź do mnie nr 1