Previety Comiclist: Chodź do mnie nr 1

od uznanych przez krytyków pisarzy DREG, a także seksu artysty Comics, pojawia się nowa seria horrorów o obrazie ciała, mediach społecznościowych i pamięci.
Kiedy przedsiębiorca z kompleksem Boga tworzy innowację, która umożliwia dwóm umysłom dzielenie jednego ciała, nie oczekuje od zwyrodnieniowych skutków długotrwałych prób. Przyjdź do mnie to współczesny komentarz na temat powiązanej kultury, a także naszej tęsknoty za zatwierdzeniem w erze cyfrowej.

Jest to świat, w którym innowacje, a także mięso były nierozróżnialne, błagając pytanie: „Ile dziele jest równie dzielenia się?”

Przygotuj się na oburzającą miłość muchy, a także wieczne słońce nieskazitelnego umysłu.

Wejdź do mnie #1
Napisane przez: Lonnie Nadler i Zac Thompson
Ilustrowane przez: Piotr Kowalski
Kolor: Niko Guardia
Przykryj: Piotr Kowalski

„Przyjdź do mnie jest jednym z najdoskonalszych problemów debiutanckich, jakie sprawdziłem od jakiegoś czasu. Obsługuje to niepokojące, niepokojące, a także dziwne, ale absolutnie ludzkie i wciągające. Ja też jestem uzależniony, jak ty też! ”
– Jeff Lemire (Descender, Gideon Falls, Black Hammer)

Od pisarzy Breakout, Zac Thompson i Lonnie Nadler (The Dregs, nadchodzący kabel Marvela), a także artysta Piotr Kowalski (seks Image Comics) pojawia się ten pokręcony, a także mrożący mrożący czas horror ciała, który sprawi, że tworzysz więcej.

„Trzy strony, które we mnie wejdą, zdałem sobie sprawę, że zamierzam doświadczyć czegoś wyjątkowego. Reszta książki podano w tym obiekcie w wielkim stylu. To doskonały horror ciała, który prześladuje mnie przez długi czas. ”
– Cullen Bunn (hrabstwo Harrow, regresja)

„Podobnie jak Cronenberg, podobnie jak Cronenberg, przychodzi we mnie świadectwo okropności-i dziwnego piękna-ludzkiego ciała. Zdradzało mnie to do kości, jednak również uwierzyłem w ludzkie doświadczenia w metodach, których wcześniej nie miałem. To jeszcze jedna niesamowita podróż od genialnego innowacyjnego zespołu. ”
– Michael Moreci (Black Star Renegades, Roche Limit, Lost Space)

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Black Mask Comics luty 2018 Zakład Oszukowi w Black Mask Comics dostarczyli Comiclist do ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z grudnia 2017 r., Umówionym na wysyłce od lutego 2018 r. Dziki nr 1 po kataklizmie Otchem Acrosa…
23 listopada 2017 w „komiksach”

Obraz ujawnia nr. 1 z wydaniem wideo Trailermedia w miękkiej oprawie w branży kulowej – w miękkiej oprawie handlowej uznanego przez krytyków, nominowanego Eisnera, nr. 1 z kulą pisarza Jacoba Semahna (Goners, Marvel’s Spider-Man), a także artystą Jorge Corona (Goners, Feathers, Ogromne trudności w Chinach: Old Guy Jack) trafią w sklepy…
6 czerwca 2018in w „Komiksach”

Comiclist Preview: DREGS #1Media Wydanie-Na czele swojej metody 25 stycznia Black Mask jest z przyjemnością zaprezentować DREGS, mądry i specjalny komiks horroru napisany przez nowe głosy Lonnie Nadler, a także ZAC Thompson z sugestywnymi dziełami Erica Zawadzki (ostatnio urodzony…
27 stycznia 2017in w „komiksach”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Porozmawiajmy o rzeczach, kochanie…
Next post Piąty stopień: Podgląd nr 258