Voltron powrócił!

Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Voltron powraca w Dynamite Entertainment!

Voltron #1 Alex Ross Cover A

20 września 2011 r., Runnemede, NJ – W grudniu zjawisko popkultury rozumiane jako Voltron powraca do sklepu z komiksami w pobliżu! W serii niezwykłych okładek Mistrza Painera Alexa Rossa, a także napisanego przez własne Dynamite, a także nadchodzącego pisarza Brandona Thomasa, seria ma być pewnym hitem! Dynamite zaprezentuje wszystkie nowe przygody tradycyjnego robota super-bohatera! Pierwotnie wydany w 1984 roku, Voltron: Defender of the World szybko gwałtownie wzrosła jako program dla dzieci numer jeden w Stanach Zjednoczonych. Merchandising szybko przestrzegał, a ponad 100 różnych produktów Voltron było na półkach na całym świecie.

„Voltron jest jednym z najczęściej znanych kreskówek wszechczasów”, prezydent dynamitu Nick Barrucci. „Klasyczne media, a także World Events Productions współpracują z szerokim zakresem partnerów licencjonujących, aby zapewnić sukces Voltrona. Dzięki nadchodzącej animacji, a także filmie funkcyjnym w pracach, teraz jest idealny czas na wprowadzenie komiksu Voltron do nowej epoki, która będzie działać niezwykłe Covery Alexa Rossa! Nasz zakup tej niesamowitej marki jest jeszcze jednym krokiem w interesującym rozwoju Dynamite, a także rozwija się w ciągłym sukcesie naszej linii. ”

Voltron #1 Alex Ross Cover B

„Dorastałem, kochając ogromne roboty z Japonii”, stwierdza legendarny artysta Alex Ross. „A Voltron jest jednym z najfajniejszych z nich!”

Voltron wystąpił zespół pięciu młodych pilotów dowodzący pięcioma lwami robotów, które mogą zostać zintegrowane z typem Voltron. W nieokreślonej przyszłej epoce siły Voltron opłacono ochronę świata Arusa (rządzonego przez księżniczkę Allurę) przed złym królem Zarkonem (od World Doom), jego syna Lotor, a także czarownicy Haggar, który wyprodukowałby znaczące Robeasts terroryzować mieszkańców Arusa.

Okładka Voltron #1

„Naszym partnerami w tradycyjnych mediach i wydarzeniach światowych zapewniliśmy wiele szerokości geograficznej”, stwierdził redaktor Dynamite Joe Rybandt. „Nic nie jest poza stołem, a także jeśli zastosowałeś nasze wydania z ikonami popkultury, rozumiesz, że bierzemy najlepiej, a także dodajemy nowe, a także produkują coś wyjątkowego, a także samego. nie oczekuj niczego od Voltron. ”

Założona w 1982 roku w celu zaspokojenia stale rosnącego wymogu rozwoju wysokiej jakości rozrywki telewizyjnej, World Events Productions nadal jest liderem w dziedzinie innowacji technologicznych, a także do programowania doskonałości. Z siedzibą w St. Louis, WEP jest najnowocześniejsza z najwyższej jakości produkcji rozrywkowej, a także dystrybucji na całym świecie.

Okładka Voltron #1

Nowszy program World Events, Voltron: The Third Dimension, był pierwszą pełną serią 3D CGI utworzoną wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Jednak tradycyjna siła lwów Voltron pozostaje generałem preferowanym wśród fanów. Oprócz fanów mają o wiele więcej do patrzenia w przyszłość, ponieważ World Voltron wciąż się rozwija.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej wiadomości na temat Voltron!

Aby uzyskać sztukę, a także więcej informacji, odwiedź:

www.dynamite.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Nostalgia Kills autorstwa Jill Sobule
Next post Największe ze wszystkich melodii: Grateful Dead Edition!