Nostalgia Kills autorstwa Jill Sobule

Jill Sobule był jednym hitem, gdy jej singiel „I Kissed A Girl” pękł w latach 90. Była indie aktorką. Była crowdfundingiem Trailblazer, zachęcając fanów do zapłaty za album z 2009 roku California Years. Była ludem z prawej prawej.

Więc kiedy mówi ci nostalgia, rozumie, o czym mówi. W momencie jej życia, a także okupacji, gdy wiele osób zaczyna patrzeć w lustro tylne, a także zastanawiać się, gdzie osiągnęli szczyt, Sobule wydał kolekcję melodii o zerwaniu, a także walkę z tym, co kocha, Oprócz tego jest jej najlepszy album od lat – może kiedykolwiek. Zajęła osiem lat, aby skomponować te piosenki, a także pokazuje. Jest tutaj wiele melodii, które złamią ci serce. Inni sprawią, że uwierzysz, kiedy ostatnio złamałeś serce. Być może, odkąd jestem w trakcie postępowej erozji mojego własnego małżeństwa, jednak melodia jak „Wkładam słuchawki”, o damie „Back in the Guilt Cage” opracowanej dla niej przez jej kochanka, który po prostu stawia słuchawki, aby wszystko zablokować… wow.

Istnieje również kilka coverów. Bierze pięć dzieci o Ooh, a także przekształca go z melodii motywacji do melodii zdeterminowanej nadziei, a także robi szczególnie spokojną i akustyczną okładkę melodii, którą zrobiła wcześniej: Warrena Zevona nie Chorźmy, jeden z najsmutniejszych, a także wielu potężnych, takich jak melodie, jakie kiedykolwiek napisano.

Ten album ma moją największą rekomendację.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Każda z niewiarygodnie niedzieli
Next post Voltron powrócił!