Widziałem Scotta Pilgrima

Właściwie widziałem Scotta Pilgrima vs. na świecie w noc otwarcia, jednak potem poszedłem na ucieczkę, a także nie pamiętałem o tym. Ups. Nie sądzę jednak, aby moja sugestia pomogła, ponieważ niekorzystne osądy były szybkie i wściekłe, czy była to nienawiść do domniemanej publiczności „hipsterów”, niewłaściwej daty premiery (w porównaniu z znacznie bardziej testerone– Y Endalebles), niezdolność maniaków do otwarcia filmu, tendencja domniemanej grupy docelowej do pobierania filmów za darmo lub obszerne oferty, które obwiniały wszystko, od nienawiści głównego aktora Michaela Cera, a także bez usunięcia grupy docelowej.

Nie obchodzi mnie to. Casting był idealny, a wszyscy wyglądają jak postacie z serii książek graficznych jeszcze bardziej niż się spodziewałem. Cera, jako Scott Pilgrim, był moim zdaniem najsłabszym ogniwem, ponieważ zgadzam się, że został przereklamowany. Zasadniczo gra dokładnie tę samą funkcję w każdym filmie, a także dla mnie Charyzma. Chciałbym zobaczyć, jak robi coś innego w tym momencie. Naprawdę doceniam jednak Mary Elizabeth Winstead, która jako Ramona Flowers opracowuje to, co w innych rękach wydawałoby się ubezpieczoną rolą. Wszystkie kobiety były naprawdę dobre, w tym Anna Kendrick jako rodzeństwo Stacey Pilgrim; Aubrey Plaza jako Julie; a także pigułka Alison jako trudna Kim Pine. (Czy biedne jest przyznanie, że w niektórych przypadkach miałem trudności z opowiadaniem ich w książkach, jednak tutaj wszyscy byli charakterystyczni?)

W pewnym sensie zachwycałem się filmem znacznie bardziej niż końcową książką, chociaż była to zabawna sprawdzona na swój sposób. Ze względu na ograniczoną długość (czas działania filmu zamiast sześciu powieści graficznych) historia była ciaśniejsza, z znacznie bardziej wyjątkowym łukiem narracyjnym. Podczas gdy Transgression City pokazało dokładnie, jak wykorzystać komiks jako scenariusz filmowy, Scott Pilgrim vs. świat znacznie lepiej odegrał mocne strony medium filmowego. Na przykład dostałem kilka odniesień do gier wideo, na przykład widzę je wizualnie z ruchem.

W podobnych liniach kilka aspektów fabuły miało dla mnie znacznie większy sens w tej wersji historii. Czasami odkryłem, że myślałem: „Och, dlatego było w książce, została tutaj wykorzystana”. Ponadto było mniej rzeczy na mopey, które zagroziły cztery, a także pięć, ponieważ film nie musi oferować dorastania Scotta, a także nie dostaje pracy. Zamiast tego staje się to bardziej filmem zespołu, z łukiem, który jest zgodny z grupą, która ma trudności z zauważeniem. Znacznie więcej Stephen Stills (Mark Webber) był mile widzianym rezultatem.

Było pewne rzeczy, które przegapiłem, wiele z pewnością dla mnie walka biblioteczna między nożami Chau (Ellen Wong) a Ramona. To jedna z moich preferowanych scen z książek od tego projektu, a także metoda, którą gra w inscenizację. Jednak wciąż było mnóstwo noży, a także była klejnotem. Podobnie tęskniłem za Envy Adams (Brie Larson), mając znacznie więcej łuku awansu, a także rozumieć ją jako postać zamiast punktu fabuły.

Jednak wyjątkowo najlepszą rzeczą w filmie była najlepsza, najlepsza przyjaciółka Wallace Wells, grana niesamowicie przez Kierana Culkina. Jego linie, a także sposób myślenia były przezabawne, a także zawsze chichotałem w każdej scenie, w której był. Brandon Routh (Evil Ex #3) był również hukiem. Najlepsze walki znajdowały się na przedniej części karty, a Routh i Chris Evans (#2) w High Points. Te ostatnie bitwy poradziły sobie z mniejszym znaczeniem, ponieważ do tego czasu troszczyliśmy się o inne walki postaci.

Niezależnie od reakcji kupię Blu-ray, gdy tylko zostanie ono oferowane, a także spodziewam się, że zachwycam się tym, a także ponownie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Scott Pilgrim na DVD/Blu-ray przed końcem roczników przewidywany przez oddanych fanów, Scott Pilgrim vs. The World będzie oferowany na Blu-ray, a także DVD 9 listopada, trzy miesiące po debiucie kinowym. Blu-ray (lista kosztuje 40 USD) jest pełna specjalnych funkcji. (Gdybym jeszcze nie zaktualizował mojego systemu, to byłby moja wymówka.) To…

Scott Pilgrim Film wygląda niesamowicie! Film Scott Pilgrim vs. The World, na podstawie serii książek graficznych Bryana Lee O’Malleya, ma się ukazać 13 sierpnia. Na podstawie tego zwiastuna wygląda fantastycznie. Specjalne skutki są świetne, przyciągając fantastyczną mieszankę gry wideo wierzące w Slacker Lifestyle, a także jestem szczególnie…

Scott Pilgrim Rocks! Cess. , które teraz patrzyły, są płytsze niż…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Turning Japończyka Marinaomi
Next post Jazz Spasktiks & Mello Spirit Black by Midnight Technique