Captain America: Civil War Motion Picture Film SKLESKI

Od lat ludzie sugerują, że istnieje szansa, aby zaoferować znacznie więcej produktów fanom superbohaterów w kinach filmowych. Wreszcie ktoś podejmuje tę koncepcję – jednak nie są to komiksy, które będą sprzedawać.

Marvel ujawniła, że grupa Araca, „Wyróżniająca się online firma merchandisingowa”, będzie obsługiwał sklepy wyskakujące w 88 lobby kinowe w połączeniu z wydaniem Captain America: Civil War. 11 Różne produkty, w tym wydanie ograniczone „The Battle Begins”, z kapturem, a także specjalnie stworzona kolekcjonerska.

Ta specjalna kolekcja produktów Captain America: Civil War będzie oferowana tylko w wybierz teatry filmowe, a także produkty funkcjonalne zarówno dla niewiarygodnie bohaterów, jak i oferuje specjalne dzieła specjalne wydane w ramach tego asortymentu. Fani Marvela w każdym wieku odkryją coś dla nich z wielu mody z wyprzedzeniem, niestandardowe bluzy, czapki, a także więcej. Niezwykle kolekcjonerskim produktem z pewnością będzie bilet pamiątkowy Captain America: Civil War w ceramicznym posiadaczu, indywidualnie ponumerowanym z ograniczoną edycją 5000.

Mogę sobie wyobrazić, dlaczego nikt nie chce zaoferować komiksów w kinach filmowych – jest ich tak samo, jak i wszyscy sprawdzali je, czekając na ich film bez zakupu, więc naprawdę szybko się dostali.

Lista miejsc pokazuje, że nie odnoszą się do mojego stanu ani znacznej części Środkowego Zachodu, co sprawia, że wierzę, że jest to dobrodziejstwo dla spekulantów eBay. Nie ma jeszcze słowa na temat tego, jak długo te rzeczy będą na sprzedaż, jednak oto kilka makietów, które dostarczyli.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Captain America: Wojna secesyjna dotyczy House Video we wrześniu, dokładnie to, jak szybko to będzie, zanim będziesz mógł cieszyć się Captain America: Civil War in the Prywatność własnego domu? Byliśmy – próbowaliśmy dowiedzieć się, kiedy jeszcze raz go zobaczyć. Dogodnie dostałem ogłoszenie komunikatu prasowego. Kapitan Ameryka Wojna Domowa…

Captain America: Civil War Reflectionsi świetnie się bawił, widząc Captain America: Civil War. Poleciały obok dwóch godzin, chociaż kiedy wyszedłem, nie byłem tak zachwycony tak samo zachwycony, jak po obejrzeniu innych filmów o superbohaterach Marvela. Wierzę, że wszyscy zostaliśmy zmęczeni i rozpieszczani. Taki film…

Nadchodzący film Marvela Slatefollowing Superhero Superhero Picture Slate Slate Kilka tygodni temu Marvel przedstawił szczegóły swoich planów filmowych w tym filmie. Lub, jak to ująli, szczegóły swojego „kinowego wszechświata”, co wydaje się o wiele bardziej ekscytujące! Wizualizacje to głównie logo, a także pierwsza para.…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Hit the Road Jack
Next post Podgląd komiksów: Wojna niezgody ETERNAL#5