Widok z granicy – Catch Broken Frontier Tating na tegorocznych festiwalach CECAF i SLCZF, a także aplikacje otwarte dla BCZF

Spring wreszcie (prawie) pojawiły Sezon festiwalowy rozwijał się między teraz a jesienią. Broken Frontier zazwyczaj nie stoi na imprezach – zwykle jesteśmy zbyt zajęci robieniem na nich rund, dogonując twórców i wydawców oraz przewodniczenie/biorąc udział w panelach – ale czasami lubimy oglądać świat z świata Druga strona stołu. W tym roku zrobimy to na dwóch z naszych preferowanych małych programów związanych z prasą, CECAF i SLCZF, które skorzystamy z okazji, aby rzucić światło w ten tydzień. I, ponieważ wiąże się to dość starannie, wspomniemy również BCZF, który właśnie otworzył się na aplikacje w ten weekend.

(I kiedy tu jesteś, nie zapominaj, że Leamcon, Elcaf i Small Press Day, między innymi, są na horyzoncie…)

CECAF (Crouch End Comics Art Festival), 9 czerwca 2018 r.

CECAF Seana Azzoparda był jednym z najbardziej przyjaznych programów na małym obwodzie prasowym w ciągu ostatnich kilku lat, a także jednym z najbardziej towarzyskich! Odbywając się w czcigodnym Earl Haig Hall w Crouch End, zawsze byliśmy stronniczymi w tym miejscu, biorąc pod uwagę, że jego okolice stanowią część pubu (tylko jedno drzwi oddzielają festiwal od baru!).

Po roku wolnym tegoroczny skład wystawców CECAF jest tak samo pęka z wspaniałą mieszanką talentów publikacyjnych, butików, powieściopisarzy graficznych i wielu artystów, którzy pracowali dla nas seryjnych komiksów. Obejmuje:

Shane Melisse, Avery Hill Publishing, David Baillie, Dan Lester, Claude TC, Sarah Gordon. Spacebabe 113. Cliodhna Lyons, Paul B. Rainey, Sally-Anne Hickman, Francesca Cassavetti, Oliver Lambden, Douglas Noble, Gareth Brookes, Zoom Rockman, Robert Wells, Andy Williams, Roger Langridge, Wallis Eates, Danny Noble, Rachael Ball Rubins, Karrie Fransman, Breakdown Press, Decadence Comics, Paul Shinn, Centina, Phil Elliot i oczywiście Broken Frontier.

Emma Raby i Andy Oliver na stole BF na CECAF 2016

Możesz przeczytać pełny raport ostatniego CECAF tutaj na Broken Frontier. Śledź CECAF na Twitterze tutaj i uzyskaj aktualizacje na stronie na Facebooku tutaj.

(Uwaga: CECAF jest wyselekcjonowanym festiwalem i jako taki nie ma procesu aplikacyjnego).

South London Comic and Zine Fair (SLCZF), 14 lipca 2018 r.

Właśnie ogłoszono-niezależny festiwal Garetha Brookesa powraca po bardzo dobrze przyjętym debiucie w zeszłym roku, a kolejny projekt plakatu Cracking autorstwa Tima Birda niedawno ujawnił online. Poszukaj listy wystawców, które zostanie ujawnione w ciągu najbliższych kilku tygodni. Z przyjemnością stwierdzamy jednak, że Broken Frontier nie tylko złoży z naszym własnym skupieniem się na bronie naszych twórców „Six to Watch”, ale będziemy również opiekować się wspólnym stołem i chcieć spotkać się z nowym talentem publikowania w dniu. Przyjdź i zobacz nas!

Nasze wdzięczne tweetowanie po wydarzeniu po zapakowanym dniu w Stanley Halls w zeszłym roku

Możesz przeczytać pełny raport na temat ostatniego SLBZF na Broken Frontier tutaj. Możesz także śledzić SLBZF na Twitterze tutaj i na Instagramie tutaj.

(Należy pamiętać, że SLGZF to wyselekcjonowany festiwal i jako taki nie ma procesu aplikacji).

Bristol Comic and Zine Fair (BCZF), 6 października 2018 r.

I wreszcie, tylko wskaźnik, że aplikacje są teraz otwarte dla Bristol Comic i Zine Fair, zawsze absolutny podmuch pokazu, do końca maja. Pełne szczegóły na stronie BCZF tutaj.

Powiedziałem o BCZF tutaj w BF w zeszłym roku „To może nie być najbardziej znaczące z jesiennych wydarzeń komiksowych, ale nie odejdziesz od żadnych innych zgromadzeń komiksów w Wielkiej Brytanii, o znacznie większym poczuciem pozytywności na temat sceny i prawdziwej społeczności Buzz, gdy dostajesz się na Bristol Comic i Zine Fair. ” Może to być droga, ale teraz weź to w swoich pamiętnikach…

Dave White, Ricky Miller z Avery Hill z Avery Hill Ellice Weaver na zeszłorocznym BCZF

Możesz śledzić BCZF na Twitterze tutaj.

-Andy Oliver, Broken Frontier Reditor naczelny, 2 kwietnia 2018 r.

Aby uzyskać regularne aktualizacje wszystkich rzeczy, małe prasy i zepsute granicę, śledź Andy Olivera na Twitterze tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Podgląd komiksów: Przygoda sezonu 11#3
Next post Captain America (ponownie wydane wydanie z 1992 r.)