Avengers vs X-Men Launch Party rozpoczynają jutro

-jutro, pierwszym, który doświadczył wybuchowego otwieracza na wiele oczekiwanych wydarzeń komiksowych, Avengers vs. X-Men, w lokalnym sklepie z komiksami! To idealny prawdziwy wierzący, jutro wieczorem o 20:00 (czas lokalny)*, bądź pierwszym w kolejce w jednym z ponad 1100 Avengers vs. X-Men wprowadzają imprezy, aby dowiedzieć się, co wysyła najpotężniejszych bohaterów Ziemi na brzeg utopii na całą wojnę! To największe komiksowe wydarzenie stulecia i chcemy, abyś podnosił się.
Czy stoisz z Avengers? Czy X-Men? Załadowaliśmy uczestniczące sklepy z komiksami z ekskluzywnymi małymi plakatami, guzikami, wariantami, litografią i nie tylko, ale jedynym sposobem na ich pojawianie się jest!

Ponadto nie przegap możliwości spotkania niektórych twórców tego epickiego wydarzenia w tych wybranych sklepach z komiksami!

Midtown Comics – Times Square
Goście specjalni: Adam Kubert, Axel Alonso, Tom Brevoort i Nick Lowe
Specjalne Avengers vs. Wariant X-Men #1 autorstwa Skottie Young i limitowana edycja Avengers vs. Dostępna czapka X-Men nowej epoki
200 W 40th St
Nowy Jork, NY 10018
www.midtowncomics.com

Elitarne komiksy
Gość specjalny: Jason Aaron
11842 Quivira Rd
Overland Park, KS 66210
www.elite-comics.com

Komiksy Meltdown
Gość specjalny: Ed Brubaker
Limitowana edycja Avengers vs. Dostępna czapka X-Men nowej epoki
7522 West Sunset Boulevard
Los Angeles, CA 90046
www.meltcomics.com

Excalibur Comics
Goście specjalni: Matt Fraction & CB Cebulski
2444 SE Hawthorne Blvd
Portland lub 97214

Chcesz sprawdzić, czy twój sprzedawca uczestniczy? Sprawdź Marvel.com (), aby uzyskać pełną listę kupców gospodarzowych Avengers vs. Przyjęcia uruchamiania X-Men!

Nie możesz samodzielnie dotrzeć do żadnego z tych wydarzeń? Dostrój się do Marvel.com, Facebook.com/marvel lub gplus.to/marvelentingertainment rozpoczynający się około 20:00 EST, 3 kwietnia, aby na żywo relacja z Avengers vs. Partia premiery X-Men w Midtown Comics w Nowym Jorku, z udziałem Adama Kuberta, Axela Alonso, Toma Brevoort i Nick Lowe!

Który zespół będzie Reign Supreme? Dołącz do rozmowy na Twitterze z #avx!

Aby uzyskać więcej więcej na temat Avengers vs X-Men, odwiedź

Avengers vs. X-Men #1 (Jan120625)
Napisane przez Briana Michaela Bendisa
Ołówki John Romita Jr
Okładka Jima Cheunga
W sprzedaży jutro!

*Avengers vs. X-Men Launch Party Times Start mogą się różnić, sprawdź z lokalnym sprzedawcą, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Każdy, kto jest dowolną osobą, zostanie zaprezentowany w The Brian Michael Bendis i Jacob Edgar, wprowadzają nową serię superbohaterów. Po komunikacie prasowym następuje: wydanie medialne-od nagrody New York Times, Peabody i wielokrotnego pisarza, który przyniósł Ci Marvel’s Illuminati, New Avengers, Mighty Avengers, Avengers, Avengers Assemble, Avengers vs X-Men, Uncanny X-Men, zupełnie nowy…
19 sierpnia 2022in „Comiclist”

Nowe wydarzenia rozpoczynają się w bezpłatnym komiksie Marvela: Avengers/X-Men #1 Ty możesz teraz sprawdzić okładki i dowiedzieć się więcej o bezpłatnym komiksie Day: Avengers/X-Men, w sklepach. Wydanie medialne-Marvel Comics będzie świętować w tym roku bezpłatny dzień komiksów z trzema osobnymi bezpłatnymi komiksami, w tym bezpłatny dzień komiksu: Avengers/X-Men #1.…
2 lutego 2022in „Comiclist”

Dzień wyroku nadchodzi dla technik Dnia Sądu Marvela Gillen i Valerio Schiti w nadchodzących kwestiach Avengers, Immortal X-Men, Eternals i X-Men. Komunikat prasowy następuje: komunikat medialny – konflikt między niektórymi z głównych graczy Marvel Universe, a ostatecznie wszystko zostanie ocenione. Tego lata Avengers,…
10 marca 2022in „Comiclist”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Andrew Robinson produkuje Variant Bastards#5
Next post Turning Japończyka Marinaomi