Ennis and Robertson’s The Boys to Bear Omnibus Editions

Wydanie medialne-Dynamite Entertainment wydaje serial nominowany do Eisnera Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, w zupełnie nowym formacie dla fanów i czytelników, którzy chcą skakać na pokład z Krytycznie uznana seria przed debiutem adaptacyjnym telewizyjnym z Amazon Prime Video w 2019 roku.
Na ogromnych 344 stronach fanów fanowych serii nakreślonej kontrowersji jest teraz prezentowana w edycji Omnibus, ponieważ Dynamite wypuszcza pierwsze 14 numerów uznanej serii w jednej ponadwymiarowej kolekcji handlowej! Dołącz do najbardziej brutalnych agentów rządowych, jakie kiedykolwiek zgromadzili się w Tales of Mayhem and Dark Humor, jak opisywane przez Garth Ennis, Dennis Robertson i Peter Snejbjerg. Skrupulatnie odrestaurowany, The Boys Omnibus Edition Tom 1 zawiera także Perk Art Materials, scenariusz do wydania nr 1 Garth Ennis, kompletnej galerii okładki z kultowymi dziełami Daricka Robertsona i wiele więcej.
Boysomni.jpg

Niektórzy superbohaterowie muszą być obserwowani. Niektóre muszą być kontrolowane. a niektóre z nich – czasem – muszą zostać wyjęte ze zdjęcia. Wtedy wzywasz chłopców! W świecie, w którym kostiumowani bohaterowie szybują przez niebo i zamaskowali czujność, krąży w nocy, ktoś musi upewnić się, że „supes” nie wyjdą z linii. Billy Butcher, Wee Hughie, mleko matki, Francuz i kobieta są chłopcami: wspierany przez CIA zespół bardzo niebezpiecznych ludzi, każdy poświęcony walce z najniebezpieczniejszą siłą na ziemi-supermocarnię!

„Chłopcy od dawna są jednym z naszych najsumniejszych osiągnięć w ciągu 14 lat publikacji” – powiedział Nick Barrucci, dyrektor generalny i wydawca Dynamite Entertainment. „Garth i Darick wlewali krew, pot i łzy do projektu przez sześć lat i 72 problemy i cieszymy się, że zobaczymy nowe, niedrogie, zebrane edycje dla fanów na trybunach na czas, aby oczekiwać adaptacji Amazon Prime Video. Nigdy nie było lepszego czasu na przeczytanie tej serii. ”

Boys Omnibus Volume 1 zostanie wydany w sklepach wszędzie w marcu 2019 r. Chłopcy Omnibus Volume 2 i chłopcy Omnibus Volume 3 zobaczą odpowiednio daty wydania maja i lipca.

The Boys Omnibus Volume 1 będzie proszony w katalogu zapowiedzi Diamond Comic Distributors z grudnia 2018 r., Najważniejszym źródłem towarów na rynek specjalistyczny komiksów, a także zostanie wydany w lutym 2019 r. Fani komiksów są zachęcani do zarezerwowania kopii chłopców Omnibus Volume 1 z lokalnym sklepem z komiksami lub zamówieniem w przedsprzedaży przez Amazon, Barnes & Noble lub sprzedawcy wyboru.

O Dynamite Entertainment

Dynamite został założony w 2004 roku i jest domem dla kilku najlepiej sprzedających się tytułów i nieruchomości komiksowych, w tym chłopców, The Shadow, Red Sonja, Warlord of Mars, Bionic Man, Game of Thrones i innych. Dynamite jest właścicielem i kontroluje obszerną bibliotekę z ponad 3000 postaci (w tym Harris Comics and Chaos Comics Properties), takich jak Vampirella, Pantha, Evil Ernie, Smiley the Psychotic Button, czystość i Peter Cannon: Thunderbolt. Oprócz ich uznanych przez krytycznie tytułów i bestsellerów, Dynamite współpracuje z jednymi z najbardziej znanych twórców w komiksach i rozrywce, w tym Kevinowi Smithowi, Alexowi Rossowi, Neilowi ​​Gaimanowi, Andy Diggle, John Cassaday, Garth Ennis, Jae Lee, Marc Guggenheim, Mike Carey, Jim Krueger, Greg Pak, Brett Matthews, Matt Wagner, Gail Simone, Steve Niles, James Robinson i mnóstwo nowych nowych talentów. Dynamite jest konsekwentnie uszeregowany na wyższych poziomach wydawców komiksów, a kilka z ich tytułów – w tym supermocarki projektu Alexa Rossa i Jima Kruegera – zadebiutowały na dziesięciu najlepszych listach wyprodukowanych przez dystrybutorów Diamond Comics. W 2005 r. Diamond przyznał firmie nagrodę GEM za najlepszy nowy wydawca i kolejny klejnot w 2006 roku dla wydawcy Roku komiksów (poniżej 5%) i ponownie w 2011 roku. Firma została również nominowana i zdobyła kilka nagród branżowych, w tym nagrody branżowe, w tym nagrody branżowe, w tym Prestiżowe nagrody Harvey i Eisner.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Chłopcy powracają z książką o skryptach i drugim omnibus The Boys Return in the Boys: Scriptbook TP Tom 1 i Boys: Oversiased Omnibus HC Volume 2. Komunikat prasowy: Wydanie medialne – Dynamite z dumą ogłasza najlepszy tom towarzyszący Dla chłopców skrypt umożliwiający fanom poszedł za kulisami, jak pisarz…
24 lutego 2022in „Comiclist”

Chłopcy wracają z trzecią w twardej oprawie Omnibusjust na trzeci sezon chłopców na Prime Video, Dynamite wypuszcza trzeciego omnibusa w twardej oprawie. Komunikat prasowy: Wydanie medialne – Chłopcy jeszcze raz wyrzucają metaforyczne drzwi wszystkich, z wirusowym spinoffem The Boys: Diabolical on Prime Video teraz,…
20 marca 2022in „Comiclist”

Podpisane i zauważone edycje chłopców dostępnych obecnie wydania – w listopadzie w listopadzie, Dynamite Entertainment jestnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Batman: Assault on Arkham on Digital Now, DVD w przyszłym tygodniu
Next post Ari Yarwood ujawnił jako pierwszy redaktor zarządzający w Radical Indie Comics Publisher Silver Sprocket