Caitlin Kittredge i Roberta Ingranata Unite to Relowununch Witchblade

Wydanie medialne-All-Female Creative Team-autor Caitlin KitTredge (Throways, Coffin Hill) i artystka Roberta Ingranata-Jeździ siły dla zupełnie nowej opowieści o jednym Alex Underwood, Dziennikarz, który uważa, że to wszystko widziała… dopóki nie staje się mało prawdopodobnym gospodarzem starożytnego i potężnego artefaktu znanego jako czarnogą. Trwająca seria-najwyżej współtworzona przez współzałożyciela i partnera Image Comics, Marc Silvestri, wraz z Brianem Haberlinem, Michaelem Turnerem i Davidem Wohlem-rozpocznie się w grudniu.
„Gdziekolwiek spojrzysz w prawdziwym świecie, zobaczysz bohatera. Nie taki, który nosi pelerynę i leci wokół komicznej strony lub na dużym ekranie, ale takie, które widzisz, jest trochę niczym niezwykłym. ogólnie ludzie. Ludzie, którzy, gdy otrzymają wybór, po prostu zrobią idealną rzecz. Ponieważ to właśnie robi bohater – powiedział Silvestri. „Robienie idealnej rzeczy nie zawsze jest łatwe, ponieważ zazwyczaj oznacza to, że jest bezinteresowna. Bez wahania. Ale znowu to robi bohater. Nasze wielu trwałych superbohaterów pochodzi z tej podstawowej idei: ludzie decydują się na zrobienie idealnej rzeczy. Ludzie lubią należące do czarów. ”

Witchblade nr 1 wpada czytelników do akcji ze strony pierwszej. Wystrzelona i wyjechała na martwe na nowojorskim dachu, życie Alexa Underwooda musiało się tam skończyć – ale zamiast tego, w chwili śmierci, została gospodarzem The Witchblade, mistycznego artefaktu, który zapewnia kobietę dzierżącą niesamowite moce. Ale moc wiąże się z dużymi kosztami, a Alex wciska się w centrum niewidocznej bitwy szalejącej na zaśnieżonych ulicach Nowego Jorku. Demony są prawdziwe i chodzą wśród ludzi, a każdy z nich zamierza usunąć najnowszego gospodarza Witchblade, zanim stanie się zbyt silna, aby zabić. Ale artefakt wybrał Alexa z jakiegoś powodu, a ona nie upadnie bez walki.

„Pomysł, że ludzie decydują się na bezinteresowne, był zawsze na czele, kiedy Brian Haberlin, Michael Turner, David Wohl i ja postanowiliśmy usługi tworzenia Witchblade 20 lat temu. Teraz nowy nowy zespół złapał kreatywne wodze i, szczerze mówiąc, wyrzucili nowy czarnoksięstwo z parku! Pisarz Caitlin Kittredge, artystka Roberta Ingranata i kolorysta Bryan Valenza wzięli czarnokąt w nowym nowym kierunku, który jest całkowicie świeży i ekscytujący ” – dodał Silvestri. „Więc zrób sobie przysługę i podnieś kopię Witchblade, w której możesz śledzić przygody osoby zatwierdzonej wspaniałej mocy i zdecydować się z tym zrobić. Wiesz, bohater. ”

Witchblade #1 (Diamond Code Oct170557) trafia sklepy w środę, 6 grudnia. Ostatni termin odcięcia kupna dla kupców to poniedziałek, 13 listopada.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Previety Comiclist: Preview Vistchblade #1Media – Fani zakochali się w Alexie Underwood – pisarza Caitlin Kittredge (Throtaways, Coffin Hill) i najnowszym gospodarzu Czarownicy Ingranaty – w Fresh Spin w klasycznym komiksie. Witchblade był pierwszym współ-…
14 grudnia 2017in w „Komiksach”

Previety komiksowe: VITCHBLADE Tom 1 TPMEDIA Wydanie-pisarz Caitlin Kittredge (rzucanie, Coffin Hill) i artystka Roberta Ingranata umieścili współczesny spin na klasycznym Witchblade-najwyżej współtworzonym przez współzałożyciela i partnera MARC Silvestri, z Brianem Haberlin, Michael…
7 czerwca 2018in w „Komiksach”

Preview The z października 2017 r. Wydanie CatalogMedia – Spinning z DC Entertainment’s Dark Nights: Metal, The New Age of DC Heroes zaczyna się od Jamesa Tynion IV, Jim Lee i Scott Williams „The Immortal Men (Baltimore, MD) – (20 września , 2017) – październikowa edycja Diamon…
20 września 2017 w „komiksach”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Najlepszy z 2007 r.
Next post Gentlemen North Country Gentlemen zatytułowany