Znajdź tajne społeczeństwo magików w doskonałości w maju

Multi Pokoleniowe magowie będą musieli zmierzyć się z konfliktem w Khary Randolph i Brandona Thomasa w maju.
Komunikat prasowy następuje:

Wydanie medialne-Khary Randolph (We Are Robin, Black, Tech Jacket) i Brandon Thomas (Horizon, The Loss of Adventures of Miranda Mercury, Noble) zapalają wojnę pokoleniową w zupełnie nowej serii akcji-excellence-ulubieni W tym maju przyjemność obrazu/Skybound. Ta nowa seria zawiera kreatywny zespół składający się w całości z twórców kolorów.

„Doskonałość dotyczy kontrastów – charakterystyki, które są zdolne do robienia tych niemożliwych rzeczy, ale których umiejętności są głównie definiowane przez innych”, powiedział Thomas. „Ten konflikt eksploduje w związku między tatusiem a dzieckiem, które mają bardzo różne pomysły na temat tego, kto musi skorzystać z tej mocy i jak długo mają czekać, aż rzeczy się„ lepiej ”. Fantazja desperacko potrzebuje ekspansji, jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni wypełnieniem tej pustki tej pełnej akcji serii, ponieważ zgadzamy się z naszym bohaterem… to teraz lub nigdy. ”

Doskonałość podąża za Spencer Dales, młodym człowiekiem urodzonym w świecie magii. Jego tata należy do Aegis, tajnego społeczeństwa magików kupowanych przez ich niewidzialnych mistrzów, aby poprawić życie innych – z większym potencjałem – ale nigdy same.

Randolph dodał: „Jednym z głównych tematów tej książki były rozszczepy pokoleniowe, więc z każdego aspektu budowania świata próbowałem zetrzeć stare z nowym. Biorąc wizualne wskazówki od artystów takich jak Jim Steranko, Hitchcock i Saul Bass i remiksują je z wpływami anime, hip-hopu i gier wideo. Pod koniec dnia staramy się po prostu stworzyć świat, który jest oszałamiający, ale także rezonuje na głębszym poziomie emocjonalnym. ”

Teraz nadszedł czas, aby Spencer podążył śladami ojca, ale widzi tylko zepsutego systemu potrzebującego kogoś z różdżką i wolą go zmienić. Ale w tej walce o lepszą przyszłość, kto stannie obok niego?

Excellence #1 (Diamond Code Mar190016) trafi do sklepów komiksowych w środę, 8 maja. Ostatecznym terminem odcięcia kupców dla kupców to poniedziałek 15 kwietnia.

Doskonałość nr 1 będzie również dostępna do zakupu na wielu platformach cyfrowych, w tym oficjalnej aplikacji IOS IOS, Amazon Kindle, Apple Books, Comixology i Google Play.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Image ogłasza wizję Variant of Excellence LineExcellence, opublikowane przez Image/Skybound Entertainment, będą miały serię wariantów. Komunikat prasowy: Wydanie medialne – przyjemność z obrazu/Skybound z przyjemnością ogłasza, że ​​nadchodząca doskonałość Khary’ego Randolpha (jesteśmy ro…
5 kwietnia 2019in w „Komiksach”

Excellence #1 znakomicie powraca z drugim drukowaniemScellence #1 powróci z drugim drukiem 12 czerwca. Postępowanie w komunikacie prasowym: Wydanie medialne-Zupełnie nowa seria Fantasy Action Series Khary Randolph (We Are Robin, Black, Kurtka technologiczna) i Brandon Thomas (Horizon, Th…
17 maja 2019in w „Komiksach”

Doskonałość Brandon Thomas i Khary Randolph otrzymuje ekskluzywną oprawę w twardej oprawie Skybound/Image Fantasy Series Excellence otrzyma luksusową wersję w twardej oprawie na Kickstarter. Komunikat prasowy: Wydanie medialne – Brandon Thomas i Khary Randolph’s Skybound/Image Action Series Fantasy Excellence otrzymuje ekskluzywną deluxe w twardej oprawie, dostępną wyłącznie za pośrednictwem Kickstarter. Entuzjaści komiksów mogą kupić od 23 lutego 2021 r.…
3 lutego 2021 w „Comiclist”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Aspen wprowadza nową serię Loli Xoxo Series Wastland Madam
Next post 15 najlepszych (głównie) albumów niezależnych, a także mixtape z 2013 roku