Premia zbiorowa myśli: DC: Nowa granica: The Deluxe Edition

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

KC na granicy

autor: KC Carlson

DC: The New Frontier: The Deluxe Edition

Rozważ to oświadczenie o służbie publicznej w imieniu Darwyn Cooke (Yay!), A także komiks DC (Boo Hissssssss…). Nie powinienem tego robić, jeśli dział reklamowy DC Comics wykonałby swoje zadanie, a także odpowiednio promować jedną z ich niezwykle najlepszych książek zebranych, podając rzeczywiste szczegóły tego, co jest w nim zawarte. Chciałbym mieć te informacje kilka miesięcy temu, kiedy książka była po raz pierwszy poproszona (i musiałeś ją zamówić), jednak teraz książka jest naprawdę dostępna, więc oto nowatorski DC: Nowa granica: The Deluxe Edition .

Ale najpierw krótka historia wydawnicza książki. Opracowany, napisany, a także narysowany przez Darwyn Cooke, DC: Nowa granica została pierwotnie opublikowana jako sześciocześnie miniseria komiksowa w 2004 roku. Tak bardzo widoczna była seria, że ​​szybko zebrano w dwóch oprawach handlowych w 2004 roku, a także 2005. Rozstrzygająca (ponadgabarytowa) wersja: DC: Nowa granica: Edycja absolutna została spełniona wkrótce po 2006 roku. Następnie została dostosowana jako druga oryginalna funkcja animowana DC; Justice League: Nowa granica została stworzona bezpośrednio do wideo w 2008 roku. Wcześniej pisałem o Justice League: Nowa granica w Comics Worth. Możesz również dowiedzieć się więcej o DC: Nowa granica: The Absolute Edition tam, gdzie została nazwana jedną z najlepszych książek z 2006 roku. Jeśli chcesz więcej szczegółów na temat rzeczywistej historii, a także tła, a także tego, dlaczego tak jest Ważne, kliknij te linki.

Justice League: The New Frontier DVD

Oto mini-recap: jest to przejściowa historia wielu postaci DC osadzonych w otchłani w czasie rzeczywistym między złotymi a wiekami DC Comics, a także srebrnymi wiekami-bez konieczności zrozumienia nic o „wieku komiksów”. Zaczyna się w 1945 r., A także kończy (w epilogu) w 1960 roku, zarówno z „nową granicą” Johna F. Kennedy’ego Demokratycznego adresu akceptacyjnego nominacji do konwencji Demokratycznej, jak i legendarnej formacji Justice League of America. Hal Jordan jest centralną postacią, jednak widzimy również wiele innych bohaterów DC, wspierających postacie, a także kultowych bohaterów, którzy również służyli, jednak nigdy tak naprawdę nie otrzymali swojej możliwości w centrum uwagi. To List Darwyn Cooke do prawdziwego heroizmu, szacunek dla tradycyjnych postaci wieku (a także ich prawdziwych twórców), a także dla laserowego zrozumienia tego ważnego okresu przejściowego w Ameryce. Hal Jordan jest „gwiazdą”, jednak historie, w tym przegrani (postacie z II wojny światowej), a także inwersją Cooke Stael, są bardzo niszczące.

(A dla tych maniaków, którzy technicznie chcą wiedzieć, historia istnieje poza „standardem” (cokolwiek to znaczy w dzisiejszych czasach) Ciągłość DC, chociaż historia została niedawno przypisana do „Earth-21” w najnowszym problemie z „przewodnikiem” o multiversity DC. Więc najprawdopodobniej nie rozpoznał wtedy w tym czasie, jednak Cooke wyprodukował swój niezwykle własny wszechświat równoległy DC. Miejmy nadzieję, że tylko on z nim grał).

DC: The New Frontier: The Absolute Edition

DC: Nowa granica zdobyła nagrody zarówno za swoją oryginalną publikację, jak i szczególnie dla Edition Absolute, w tym kilka nagród EISner, Harvey Awards, a także nagrodę Shuster dla Cooke za wybitnego kandyjskiego rysownika komiksowego (pisarz/artystę ).

Edycja Deluxe

Podsumowując, wydaje się, że ten nowy DC: Nowa granica: The Deluxe Edition zawiera wszystko (w tym grafika slipcase-to pod kurtką przeciwpyłową), która była w oficjalnie poza drukowaniem Edition Absolute Edition. To obejmuje:

Wprowadzenie Paula Levitza

Dodatkowe strony fabularne, które Cooke dodał szczególnie do edycji absolutnej

Galeria okładki

Niezwykle szczegółowe adnotacje, w tym zobowiązania Cooke do wczesnych gawędziarzy komiksów

rozległy szkicownik

Notatki za kulisami

Szkice projektowe, a także zdjęcia nowych figur akcji granicznej

oraz wybór szans i końców zwanych Frontierland.

Justice League: The New Frontier Special

Obejmuje to również (nie pierwotnie w edycji absolutnej) cała zawartość Ligi Sprawiedliwości w 2008 roku: Nowa Frontier Special autorstwa Cooke’a, a także jego kumple – w tym opowieści o Superman & Batman, Robin & Youngster Flash, a także Pytanie Lady & Black Canary, oprócz spojrzenia na Ligę Sprawiedliwości: nowy film animowany na granicy. Jako specjalna uczta, Deluxe Edition również zawiera nowe wprowadzenie w 2014 roku, które dokładnie wyjaśnia, dlaczego powstało ta specjalna. Wyjaśnia również, dlaczego nie powinieneś przegapić strony wprowadzania Rip Hunter Special, co całkiem wyraźnie wyjaśnia prawdziwe uczucia Cooke dotyczące czegoś, co poruszyłem kilka akapitów. Nie może być ominięte.

Ta książka ma znacznie więcej niż DCWyreżyserowane oryginalne nagabywanie.

O ile mi wiadomo, to wszystko, co kiedykolwiek wyprodukowano nową granicę… Eeeexcept dla krótkiej historii King Faraday, pierwotnie opublikowanej w Solo #5 (2005), która naprawdę nie ma wielkiego wspólnego z DC: Nowa granica Oprócz ustawienia, jednak Cooke zidentyfikował to „nowy thriller graniczny”. Być może miał na myśli „New Frontier” Kennedy’ego, a nie DC. Tak czy inaczej, jeśli jesteś zdenerwowany, że historia nie jest w DC: nowa granica: edycja Deluxe, możesz zadać sobie pytanie, w jaki sposób możesz posiadać dowolną edycję Deluxe DC: The New Frontier Nie posiadaj jeszcze solo #5 (który jest materiałem Darwyn Cooke, jeśli nie wiesz).

TRUDNY WYBÓR!

Okładka drugiej nowej oprawki w miękkiej oprawie

Więc która wersja – absolut lub luksus – jest najlepsza? Są to zupełnie inne doświadczenia z czytaniem. Absolut jest fizycznie większy, a także wydrukowany na gładki, powleczony biały papier. Deluxe jest mniejszy (i łatwiejszy do przechowywania długotrwałego czytania). Jest wydrukowany na lżejszym (ale trwały) zapas papieru z recyklingu, który nie jest raczej biały (lub powleczony) jak absolut. Uważam, że Deluxe oferuje bardziej intymne czytanie.

Pozwól, że w ten sposób wam to: absolut jest jak oglądanie preferowanego filmu akcji (superbohaterów lub nie) na ekranie IMAX 3-D ze świetnym dźwiękiem. Oprócz Deluxe jest jak zwijanie się w łóżku, oglądając preferowany tradycyjny film na TCM na twojej niezawodnej, jednak nie tak hi-tech, stary telewizor. Z gorącą czekoladą (a może gorącym toddy…).

Niezależnie od tego, co wybierzesz, właśnie to sprawdziłem. Nie pożałujesz.

________________________________

KC Carlson: Próbuje ponownie przeczytać DC: Nowa granica przynajmniej wtedy, gdy rok.

Westfield Comics nie ponosi odpowiedzialności za głupie rzeczy, które mówi KC. szczególnie rzecz, która naprawdę cię zirytowała. To jest jak swędzenie, którego nie możesz zarysować, prawda?

Zakup

DC: The New Frontier: The Deluxe Edition HC

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Roger’s Comic Ramblings: Fantagraphics Walt Disney’s Mickey Mouse – A Venation
Next post Podgląd ComicList: Portal Bord#3