Vampirella spotyka Barnabas Collins Dark Shadows w ciemnych cieniach/Vampirella #1 od Dynamite Entertainment!

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

W sklepach komiksowych w dowolnym miejscu w sierpniu!

Dark Shadows/Vampirella #1

16 maja 2011 r., Runnemede, NJ – W nadchodzącym sierpniu Vampirella i Barnabas Collins spotkają się po raz pierwszy w ciemnych cieniach/Vampirella #1! Napisane przez uznanego Marca (Manhunter) Andreyko i narysowane przez Patricka Berkenkottera, z okładką Fabiano Nevesa, będzie to przełomowy do zapamiętania!

Dark Shadows/Vampirella Podgląd Page 1

W ciemnych cieniach/Vampirella #1, kiedy zniknięcie rodzinnego kumpla sprowadza Barnabas Collins do Nowego Jorku, jest źle przygotowany do obskurnego świata klubów, które go czeka! A dążenie Vampirella do znalezienia „Big Apple Butcher” wysyła ją na kurs kolizyjny z wampirem Collinsport! Czy Vampirella i Barnabas odkryją szokującą tożsamość tego szaleńca, zanim się zabiją?

Dark Shadows/Vampirella Podgląd Strona 2

„Barnabas Collins i Vampirella to dwie klasyczne postacie w wiedzy Vampire, więc szansa na napisanie pierwszego spotkania to świetny”, mówi pisarz Marc Andreyko. „Pamiętam, jak cieszyłem się powtórkami ciemnych cieni i wymykając się zerki w czasopismach Vampirella, kiedy byłem tylko małym chłopcem, więc zrobienie tej książki wydaje się losem! W tej serii nie mam też łatwych w Barnabas lub Vampi! Przed tą książką zostaną przeniesione przez rękawicę terroru! ”

Dark Shadows/Vampirella Podgląd Page 3

Jim Pierson, rzecznik właściciela Dark Shadows Rights, Dan Curtis Productions, dodaje: „Fajnie jest dodatkowo rozszerzyć zasięg Dark Shadows i, mam nadzieję, ujawnić klasyczne postacie nowym fanom, którzy mogą odkrywać Barnabas z nowym filmem Johnny Depp”.

Dark Shadows/Vampirella Podgląd Page 4

„Krzyżowate dostają zły rap, gdy nie są zrobione dobrze lub czują się wymuszone”, dodaje redaktor Dynamite Joe Rybandt. „Ale ten wydawał się naturalny w momencie, gdy mieliśmy pomysł. Ustawienie, postacie, złoczyńcy… cała sprawa połączyła się tak naturalnie, a Marc i Patrick są najlepszą parą, aby to się stało. ”

Dark Shadows/Vampirella Podgląd Page 5

Zostań naszym fanem na Facebooku na Facebooku.com/dynamiteComics!

Dołącz do rozmowy na stronie Twitter Dynamite Entertainment!

Sztuka i wiele więcej informacji, sprawdź www.dynamite.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Za rozważenie: Adam Strange DC: Srebrny wiek
Next post Grant Gustin w rozmowach o przedłużeniu kontraktu flash na dziewięć sezonów