Batman: Gotham autorstwa Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight jest moim nowym preferowanym oryginalnym filmami animowanymi DCU. Zajmuje oryginalne źródło, a także modyfikacje, aby stworzyć znacznie lepszy film animacyjny, podkreślając środowisko nad fabułą (chociaż historia jest pełna zwrotów akcji, utrzymując moje zainteresowanie).

Wcześniej opublikowałem zwiastun, a także opis fabuły, jednak wysoki pomysł jest prosty: Steampunk Batman walczy z Rozpruwaczem. Istnieje jednak szereg odchyleń od oryginalnego komiksu (który był z mocą wsteczną nazywaną pierwszą innymi światami). Ponieważ historia była dość krótka, dodali postacie, aby wymyślają zarówno otoczenie, jak i założenie. Najbardziej znacząca jest Selina Kyle (Jennifer Carpenter), która odgrywa znaczną funkcję w czyniąc Batmana mniej przerażającym, a także bardziej człowiekiem, zapewniając mu kogoś, z kim mógłby porozmawiać, a nawet pomagać mu podczas finału. Jest proto-feministką „destrukcyjną kobietą”, a także aktorką, która śpiewa „Czy możesz oswoić dzikie wimmen?” (Jej śpiewający głos zapewnia Gray Griffin, który również wyraża rodzeństwo Leslie, zakonnicę, która prowadzi regionalny sierota sierocińca.)

Podobnie (dla twoich fanów ciągłości) zmienili zakończenie w coś bardziej wrzuconego w historię. To nie jedyne sprytne repozycjonowanie, ponieważ preferowane postacie pojawiają się w różnych postaciach. Dr Hugo Strange (William Salyers) jest miastem „kosmitem”, prowadzącym szalonego azylu. Poison Ivy (Kari Wuhrer) to tancerka zasłona Hootchie-Kootchie, „Plant Lady”. Harvey Dent (Yuri Lowenthal) jest dwupoziomowy w inny sposób. a także „Robins” – Dickie, Jason, a także Tim – to złodzieje z sieroty ulicznej, uratowane przez Alfreda (Anthony Head). Jedną z moich preferowanych scen jest to, że Alfred cytuje dobrze wybrane wersety świętych biblijnych do Batmana.

Podobnie podobało mi się animacja bardziej niż wiele innych ostatnich filmów DCU. Istnieje kilka wyjątkowych wizualizacji. Nie zrozumcie mnie źle – to nie jest tak imponujące ani kreatywne, jak, powiedzmy, film Ghibli, jednak ustawienia są niezwykle atmosferyczne, a także dobry styl kostiumów. Liczby są ich zwykłymi uproszczonymi kształtami, chociaż Bruce Wayne jest przystojny. Poza tym, jak uważam, że aktor głosowy Bruce Greenwood jest znacznie lepszym Bruce’em niż Batman.

Batman wciąż jest obwiniany za mordercze zbrodnie, ponieważ zarówno on, jak i Rozpruwacz są wysokim facetem w Caped Coats w ciemności, co mnie rozbawiło. Najprawdopodobniej pomogła mi nie pamiętać komiksu. Pod warunkiem zmian, nie wymagasz zrozumienia niczego, aby cieszyć się tą wersją.

Cechy szczególne

Podstawowym dodatkowym jest 21-minutowa feteretka o nazwie „Caped Fear: The First Elseworld”. Zawiera zwykły zespół – Bruce Timm (producent wykonawczy), Jim Krieg (scenarzysta, w steampunk, w tym Top Hat), Mike Carlin – dodaje jednak Ames Kirshen (wiceprezes, Interactive & Animation, DC Entertainment), a także pisarz z Oryginalny komiks, Brian Augustyn, który uznaje historię ówczesnego edytora Mark Waid za impuls.

Nazywają to horror, który rzuca nowy wgląd w podejście, a także niezwykle pochwalić sztukę Mike’a Mignoli. Dokładnie również ujawniają, że na znaczące otoczenie, na światową wystawę uczciwą, wpłynęła kontynuacja komiksu, Master of the Future, oprócz H.H. Holmesa, seryjnego zabójcy targów w Chicago w Chicago z 1893 roku. Jest wiele rozmów na temat Batmana jako detektywa, jednak rozwiązanie w tym filmie nie zawiera zbyt wiele, bardziej po prostu wpadając we właściwą lokalizację we właściwym czasie.

The Sneak Peek (8 1/2 minuty) dotyczy następnego filmu DC World, Suicide Squad: Hell To Pay, który jest „inspirowany filmami Grindhouse z lat 70.” Cóż, jak plamki wokół niego. Wyjaśniają to jako „nieprzewidywalne i nerwowe” (które, jeśli musisz to stwierdzić…), a także obiecują więcej krwi, a także więcej dekapitacji, w sytuacji właśnie tak oceniasz swoje bajki. Wes Gleason, dyrektor głosowy, telefon nazywa to „jeden z najbogatszych filmów, nad którymi miałem możliwość popracowania”, więc rozumiem, że to nie dla mnie. Chociaż Alan Burnett przeszedł na emeryturę z tworzenia, a także skomponował to, aby upewnić się, że jestem ciekawy.

Istnieje również komentarz audio producenta wykonawczego Bruce Timm, reżysera Sama Liu, a także pisarza Jima Kriega, a także odcinki „Showdown” z Batman: The Animated Series, a także „Trials of the Demon!” Od Batmana: Zakład i odważny. Oprócz zwykłego pakietu kombinacji Blu-ray, oferowana jest wersja 4K Ultra HD, która zawiera dysk Blu-ray, a także kopię cyfrową. (Studio dostarczyło kopię oceny.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Batman: Gotham autorstwa Gaslight ogłosił, że podgląda podglądek dla Batmana: Gotham autorstwa Gaslight na Batmanie, a także Harley Quinn Disc sprawił, że od jakiegoś czasu spodziewałem się tego, niż mam jakiekolwiek oryginalne filmy animowane DC. COMInull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zwiastun Black Panther wydany
Next post Calexico-Edge of the Sun