Open Book Vultures

W weekend firma o nazwie Open Book Press (link już nie jest dostępny) wysłała komunikat prasowy, który próbuje czerpać korzyści z nieszczęścia Speakeasy. Oto fragmenty, całkowite z wrednym komentarzem od twojego.

Open Book Press używa promienia nadziei do twórczych twórców

Wow, dokładnie jak wspaniałomieśnik. Wydaje się trochę jak usługa charytatywna, jak infolinia zapobiegania samobójstwom czy coś takiego.

Książka Północnoamerykańska, a także wydawca książek graficznych, a także wkrótce będzie wydawcą komiksów Open Book Press, wydaje publiczne oświadczenie, że jest gotowa przejść, a także materiały oceniające od twórców, którzy są teraz bez wydawcy z powodu z powodu wydawcy z powodu Zamknięcie komiksów Speakeasy w dniu 27 lutego 2006 r.

Z drugiej strony, może nie. Nie publikują komiksów, jednak są gotowi rozmawiać z ludźmi z przygotowanymi projektami, tylko oni nic nie przyrzeka. Co naprawdę zapewniają?

Open Book Press dopiero niedawno zmienił swoje wytyczne, aby określić, że zgłoszenia zostaną zaakceptowane lub poproszone tylko podczas wydarzeń publicznych, w których był obecny redaktor. Teraz firma stanowi wyjątek dla każdej osoby, która miała serial komiksowy, który został opublikowany lub został opublikowany przez Speakeasy.

„Pozwól, że to usunę, aby nie było nieporozumień. Nie stwierdzamy, że otworzymy bramy powodziowe, a także pasywną kopertę całą stajni. Twierdzimy, że jesteśmy gotowi zrobić wyjątek w naszych wytycznych dotyczących zgłoszenia w Buy, aby pomóc twórcom, którzy teraz utknęli w Lurch. Mogę się zapewnić, że nie będziemy akceptować żadnego rodzaju, jak i wszystkich przesłanych nam komiksów Speakeasy. Nie staramy się rozprzestrzeniać się tak bardzo wieloma tytułami, że chcemy pomóc tym twórcom, a także dodawać do naszych nowych komiksów, wybierając garść książek, które według nas mają największy potencjał . ” Dodano Gagnon.

Ach, używają tylko zdolności do wysyłania zgłoszeń, co sprawia, że ​​usuwają, że chcą anulowane tytuły zaczepnięte w Cherry. Czy profesjonalna, podobna do biznesu rzecz, aby skontaktować się z twórcami, o których myślą bezpośrednio, zamiast rzucać dziwnym typem e-maila?

I biorąc pod uwagę, że kiedy stwierdzenie tego poziomu braku zainteresowania potwierdza komunikat prasowy? Wygląda na to, że otwartą książkę, która ma tańczyć na jeszcze jednym korpusie biznesowym, aby zdobyć ich nazwę.

(Pamiętaj, że ignoruję różne literówki, a także błędy interpunkcyjne odkryte w tym dokumencie. Są one jeszcze jednym znakiem poziomu profesjonalizmu na wyświetlaniu, jednak uważam ludzi, którzy rozumieją, że już zauważyli błędy).

Jesienią 2004 r. Open Book Press uzyskał Smash! Komiksy, jeszcze jeden wydawca komiksów z Toronto, który doświadczył trudności. Teraz linia została odnowiona, a także zamierzała ponownie uruchomić w maju 2006 roku, a Buzz stwierdził, że ten nowy Smash! Linia Comics zrewolucjonizuje branżę. Open Book Press również zwróciło się do właścicieli komiksów Speakeasy, aby odsłaniać stopę zainteresowania podobną ofertą, w której Open Book otrzyma resztki zasobów Speakeasy. Jak dotąd otwarta prasa książki wyraziła jedynie stopę procentową właścicielom Speakeasy, którzy nie podjęli żadnych działań publicznych ani nie zorganizowali żadnych dyskusji.

Ach, teraz potwierdzam imię. Próbowałem ocenić Smash! Komiks raz. Praca amatorska, tandetny druk… to nie zapewnia mi zaufania do nowej firmy, szczególnie podobnie jak bezsensowne szum, taki jak „zrewolucjonizuje branżę”. Nie zależę również od żadnego rodzaju działalności, która stara się prowadzić negocjacje publicznie, tak jak to oznaczało „ofertę”. Nie obwiniałbym Speakeasy za ignorowanie tych klaunów.

Więcej szczegółów można odkryć na: www.openbookpress.com

Właściwie nie, nie mogą. Ten komunikat prasowy w momencie pisania nie został tam opublikowany. Ostatnia aktualizacja na ich stronie wydaje się być dwa miesiące temu.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Speakeasy The Next Crossgen? Wykorzystałem telefonicznie pseudonim następnego przejścia, ponieważ ich zintegrowane późne książki, przeciążone łupki, a także tendencja do powodzi, sprawiły, że wyglądali, jakby nie byli tęskni na świecie. Teraz mają konkurenta o tytuł: Speakeasy. Wygląda na to, że wydawca podjął decyzję, że nie wymaga…

Małe decyzje wydawcy: Athena Voltaireathena Voltaire, pierwotnie cykomia internetowa, rozpoczęła drukowanie od zmarłego wydawcy Speakeasy, gdzie pierwszy problem został zaproponowany. Dziel

Speakeasy anuluje tytuły z blogu Riot, opublikowanego przez sprzedawcę (link już nie jest dostępny): każdy tytuł Speakeasy, który kupiłem przez PAnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zupełnie nowy Marvel Now: Global
Next post Cassandra Jenkins-ep