Modern Age Covers, które mają być klasyki

, wszyscy lubią świetną okładkę. Niezależnie od tego, czy chodzi o DVD, płytę winylową, powieść, czy komiks. W niektórych przypadkach ludzie po prostu kupują produkt na podstawie samej ochrony, a zatem powiedzenie. Jednak na rynku inwestycji komiksów… do tej pory nie były tak naprawdę dużą sprzedażą. Dzisiaj chcę spojrzeć na garść komiksów ze współczesnego wieku, który z jakiegoś powodu lub jeszcze jeden jest klasyką.

Co sprawia, że ​​współczesny wiek klasyczny?

Przed skomponowaniem tego artykułu zadawałem sobie dokładnie to samo pytanie. Mam na myśli, po co inwestować świetne pieniądze w książkę, która nie działa żadnego znanego pierwszego występu lub nie jest wystarczająca, aby być warte czegoś opartego na wieku? Po co kupować komiks wyłącznie dla okładki? Z moich badań uważam, że zebrałem wielką odpowiedź: ponieważ możesz trochę zarobić na tym trochę pieniędzy.

W dzisiejszych czasach każdy wydany komiks ma około szesnastu okładek wariantu. To wyczerpujące próbę zrozumienia, dlaczego jest to fakt, poza tym Marvel/DC chce, abyś obniżył 128 USD na nowe komiksy, zamiast 8 USD.

Okładki, na które będziemy się dzisiaj przyjrzeć, nie są wariantami. Są prawdziwą umową. OGS. To stwierdzenie prowadzi mnie do mojego pierwotnego pytania…

Po co kupować współczesne osłony wiekowe?

Cóż, zarówno w latach 80. i 90., wiele przyszłych artystów, którzy są teraz legendami o rynku, zaczęli pracować nad okładkami, a także podobnymi. Spójrz na książkę taką jak Amazing Hulk #340. Ta książka teoretycznie nie powinna być warta grosza. To od późnych lat 80., to współczesna książka, nie zawiera pierwszych występów… powinna być wart 30–40 USD.

Jednak Amazing Hulk #340 zawierał pierwszy główny występ w okładce Todda McFarlene’a. Tylko z tego powodu klasa 9,8 książki niedawno zaoferowała za 2150 USD (USD). Nie biedne dla komiksu, który teoretycznie nie powinien być tyle warty, co?

Istnieje kilka innych komiksów, takich jak ten, a także trochę o nich porozmawiam poniżej.

Fantastyczny Spider-Man #301

Podczas tematu Todda McFarlane’a byłbym niedoceniony, aby nie wspominać o fantastycznym Spider-Man #301. Podsumowując oryginalną historię Venom, ten komiks Spider-Man zawiera jedną z najbardziej znanych okładek w historii Spidey, zarówno w historii.

Jest to zręczne, łatwe, choć całkowicie reprezentatywne dla wszystkich fanów, jak w sztuce McFarlane.

9,8 klasy tej książki niedawno zaoferowano za 2050 USD (USD)

Detektyw Comics #880

Joker przyniósł sobie naprawdę zapierające dech w piersiach, a także renomowane okładki komiksów nad 80-letnią historią postaci. Znacznie najnowszy przykład tego można odkryć w 2011 roku Detektyw Comics #880, napisany przez Scotta Snydera z okładką Marka Jocka Simpsona. W jednej z najbardziej znanych okładek DC, ponieważ na przełomie stulecia ta książka ostatnio poszła gangbusters.

Tylko w ciągu ostatnich trzech miesięcy, zarówno 9,6, jak i 9,8 oferowane odpowiednio za 325 USD (USD), a także 625 USD (USD).

Uncanny X-Men #268

Podobnie jak Todd McFarlane, Jim Lee był jednym z komiksów z lat 90 -tych Poor Boys. Wyznaczył przykład tego, co czyni słynną, a także Badass Comic Book Art. We wrześniu 1990 r. Lee dostarczył jedną z najbardziej znanych okładek X-Men współczesnego wieku dzięki swojej pracy nad Uncanny X-Men #268. Wspaniały utwór z Wolverine wraz z Captain America, a także Black Widow, zespół, którego ludzie nie widzieli od jakiegoś czasu!

W zeszłym miesiącu ocena 9,8 oferowana za 270 USD (USD).

Batman #423

Wróćmy do człowieka, który to wszystko zaczął: Todd McFarlane. Zaraz po pracy McFarlane nad Amazing Hulk #340 DC zdobył młodego artystę dla znanej okładki Batman #423. McFarlane tak bardzo podobał się ten utwór, że później złożył hołd z własnym komiksem, Spawn #230 – który sama w sobie jest dość grosza, ponieważ 9,8 zaoferowano za 625 USD (USD). Ta renomowana okładka Batmana opiera się na liście każdego rodzaju komiksowego inwestora, ponieważ wysadza na rynek.

W czerwcu tego roku 9,8 klasa książki zaoferowano za aż 1650 USD! Absolutnie miażdżąca umowa.

Teraz spójrz, mogę wymienić dowolne i znane okładki współczesnego wieku, które sprzedają się raczej, jednak nie miałbym materiału na dalsze, część dwuczęściową. Pozwól mi zrozumieć, czy istnieją jakiekolwiek znane okładki, o których Twoim zdaniem warto być uważane za współczesny klasyk!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Modern Age Comics Movers – koniec maja 2022 r. W kilku tygodniach lubię wskazywać kilka książek współczesnego wieku, które widzą akcje na wykresach sprzedaży. Movers (i ich ranking) są pobierane z przeglądów rynku GoCollect, a także na podstawienull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jim Cheung kieruje niesamowitą wariancję X-Men#1
Next post ComicList: Dynamite Entertainment Nowe wydania dla 01/02/2019