Iron Guy#55 Spadek kosztów

Thanos może wydawać się niezwyciężony ze swoimi sześcioma kamieniami nieskończoności, jednak nawet facet Titan nie może powstrzymać wartości Niezwyciężonego Iron Guy#55.

Przez sześć lat dokuczano nam przybyciu Thanosa. Od momentu, gdy został ujawniony jako Mastermin za inwazję Lokiego na Nowy Jork pod koniec Avengers do obu filmów Guardians of the Galaxy – nie wspominając o wszystkich jajach wielkanocnych, a także insynuacjach dotyczących nieskończoności, a także nieskończoności Kamienie praktycznie w każdym innym wejściu do MCU – fani z niepokojem oczekiwali momentu, gdy Thanos przeszedł na czołówkę bitwy.

Chociaż mógł nie był bohaterem, Thanos był bohaterem Wojny Infinity, a także zdecydowanie pokonał najpotężniejszych bohaterów Ziemi. Zwracając tę ​​uwagę, szalony Tytan był bardziej fascynujący, a także bardziej widoczny niż Avengers, przynajmniej przez pewien czas. Teraz, gdy jesteśmy zaledwie kilka tygodni od ostatniej myśli o „dziesięciu” Thanosa, ponieważ Marvel oficjalnie go nazwał, czekamy na złoczyńcę, aby uzyskać jego należność.

W ubiegłym roku w oczekiwaniu na Wojnę Infinity Sprzedaż dla Invincible Iron Guy #55 ustalała rekordowe wzloty. Chociaż średnie 12-miesięczne są nadal jednymi z największych, jakie kiedykolwiek były, to 90-dniowe wartości uczciwe rynku są powodem do niepokoju. Spośród 18 różnych klas, które oferowały w ciągu ostatnich trzech miesięcy, 12 z nich doświadczyło spadku FMV. To prawda, że ​​nie są to gwałtowne wartości, ponieważ wciąż są powyżej średnich z 2017 r., Jednak koszty są jednak zsuwane.

Od 9,4 do 2.0, większość ocen znajduje się na odstępstwie. 5.5 doświadczyło jednego z większych kropli. W ubiegłym roku wynosił średnio 516 USD, jednak w ciągu ostatnich 90 dni spadł do 90-dniowego typowego 490 USD. Kolejnym przykładem jest 7,5, który miał 755 USD w wysokości 755 USD z rekordowym poziomem 865 USD w 2018 r. W tym roku spadł do 710 USD FMV. Co więcej, trzy z ostatnich pięciu sprzedaży wyniosły poniżej 700 USD, co było prawie niespotykane z ubiegłego roku, kiedy z 29 ogólnej sprzedaży nie przekroczyło 700 USD zaledwie pięć razy.

Nie ma o tym nic do paniki, jednak jest to prawda, że ​​tak wiele innych ocen zaczyna tracić wartość, którą warto oglądać. Jednak dlaczego?

Może to wynikać z tego, co wszyscy rozumiemy, jest nieuniknione w grze końcowej: Thanos umrze, a także wskaźnikiem Marvel Studios jest to, że jego porażka będzie z rąk kapitana Marvela. Ta prawda może być wyprowadzającym kolekcjonerów od Iron Guy #55, ponieważ usuwa to, że jego funkcja w MCU dobiega końca, a także tajemnica, kto zajmie jego miejsce. Jednak Thanos jest nadal głównym złoczyńcą w ciągłości komiksów, więc nie jest tak, że jego postać całkowicie zniknie. Jak wiemy, rynek jest bardziej napędzany przez MCU niż przez komiksy, co jest niefortunnym, jeśli mnie zapytasz. Mimo to jest to, czym jest.

Jako fan Thanosa jestem podekscytowany możliwością dodania Iron Guy #55 do kolekcji. Nie mam fałszywego postrzegania, że ​​nagle spadnie, aby odnotować niskie ceny, jednak spodziewam się, że zobaczymy bardziej znaczącą jesień sprzedaży zgodnej z wydaniem gry końcowej.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Więcej niż (OS) wystarczająco wad! Po pięciu latach oczekiwania – odkąd po raz pierwszy zobaczyliśmy Thanosa w filmie Avengers w 2012 roku – fani czekali, aż szalony Titan trafi do walki. Zostaliśmy potraktowani imponującą sceną w Guardians of the Galaxy, a także o nim odwołano w…
1 grudnia 2017in w „Komiksach”

Thanos Winsit jest o Thanos. Niezależnie od tego, czy mówimy o komiksach, czy filmach, Thanos panuje nad Marvelem Żelaznym pięścią. Podczas gdy konsekwentnie był najwyższym złoczyńcą we wszechświecie Marvela, wydanie Wojny Infinity wraz z Blistering Hot Thanos wygrywa historię w komiksach, naprawdę sprawiło mu…
5 maja 2018in „Komiksy”

Infinity Gauntlet utraty połysku? Nawet klejnot prawdy nie może modyfikować prawdy, że tajemnice wojny nieskończoności tracą wartość, gdy opłatę w grze końcowej. Jak mówiłem przez ostatnie dwa dni, wszystkie te sekrety, które były tak wyróżnione rok temu, tracą parę. Wcześniej powiedziałem ci, jak…
5 kwietnia 2019in w „Komiksach”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zalecenie wideo: Rio Douga Wildeya IDW: Total Saga
Next post Wywiad: Jared Gardner w Skippy Vol IDW. 1