Oczyszczanie zupełnie nowego DCU

Farba nie jest nawet sucha na nowym 52, a także DC obiecuje wyciągnąć 6 szczelin z rotacji, anulując Blackhawks, Hawk & Dove, Guy of War, panie Wspaniałe , OMAC, a także szok statyczny – wszystko z problemem nr 8. Tytuły stworzą metodę:

· Powrót Granta Morrisona Batman, Inc., zamiast być serią 12, która zakończy pracę Morrisona z Batmanem, jest teraz promowana jako nowa seria „przyjazna czytelnikowi”, która będzie kształtować koncepcje Morrisona w nowym 52. Grant Grant Grant przynajmniej początkowo będzie pisarzem. Nie jestem pewien, co myślę o tym. Z jednej strony Morrison Batman nigdy nie jest biedną. Z drugiej strony nie mogę tego sobie wyobrazić, nie będąc obciążonym i ciężkim ciągłości. O tym był cały jego bieg: dziwaczna przeszłość Batmana, a także ogromna legenda, która istnieje. W rzeczywistości było to niezwykle podstawa dla Batman, Inc., na pierwszym miejscu!

· Nowa książka Jamesa Robinsona, a także Nicola Scott zatytułowana Earth 2., a także powrót Earth 2, dylemat na Infinite Earths oficjalnie nie ma nowego 52 leksykonu. Nowe 52 miało oczyścić DCU, jednak okazuje się, że po prostu nie mogą się doczekać, aby zacząć go ponownie zablokować.

· Najlepszy na świecie z udziałem Power Girl, napisany przez Paula Levitza ze sztuką George’a Pereza (dwóch starych timerów o bardzo, bardzo starej postaci). Historia obejmie PG próbującą wrócić na Ziemię 2, w którym zaczęła zgodnie z jej przedsiębiorstwem 52. Już mam ciągłość.

· Dial H. Pamiętaj o tym? Dude wybiera obrotowy telefon, a także dostaje moce? Wysoka koncepcja. Zostanie napisane przez Chiny Mieville, najlepsze rozumiane dla niekomorowych powieści science.

· G.I. Walka. Wspaniałą wiadomością jest to, że wyrzucają Guy of War, a także Blackhawks, jednak biedna wiadomość jest taka, że to zastępują. Który zostanie napisany przez JT Krul. Co oznacza, że ssała wiatr.

· Ravagers. Wydaje się trochę jak uciekinier: czterech młodych ludzi z mocami uciekającymi do złego korporacyjnego istoty, która chce uczynić ich biednymi facetami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post British Ice
Next post Preview Comiclist: Fathom Kiani Tom 4#3