Grant Gustin w rozmowach o przedłużeniu kontraktu flash na dziewięć sezonów

Jeden z najlepszych podcastów dla fanów telewizji superbohaterów jest w tobie z Michaelem Rosebaum. Jego wywiady z gwiazdami CW, takimi jak Stephen Amell, Brandon Routh i (teraz) Grant Gustin, są bardzo odkrywcze. Oczywiście, jako Lex Luthor z Smallville, Rosenbaum bardzo zna integralną część serii CW opartej na postaciach DC Comics. Podczas gdy jego najnowszy wywiad z gwiazdą Flash jest pełen interesujących szczegółów, wydawało się szczególnie istotne dla fanów serialu. Grant Gustin ujawnił podczas wywiadu, że przed zamknięciem rozmawiał o przedłużeniu umowy na dwa więcej sezonów Flash. Dałoby mu to dziesięć lat w tej roli (licząc jego dwa odcinki występujące w Arrow jako Barry przed wypadkiem, który zamienił go w speedster) i dziewięć sezonów serialu.

Z pewnością odbędzie się sezon 7 Flash, ponieważ CW nadal będzie w serii DC Superhero. Stargirl ma wkrótce premierę. Mamy nowy w Superman & Lois, który otrzymał pełną serię zamówienia, a Green Arrow i Kanary poznają swój los w przyszłym miesiącu. Po zniknięciu Arrow Flash to nowa flagowa seria dla Arrowverse. Jednak jeśli rozmowy zostaną wznowione i pójdą dobrze, moglibyśmy uzyskać co najmniej trzy więcej sezonów lampy błyskowej. Jednak to nie jest skończona umowa. Grant Gustin był jasny, że rozmowy o przedłużeniu jego umowy flash zostały przerwane przez zamknięcie. Możliwe jest również, że po wznowieniu produkcji wszystkiego, CW będzie musiała obniżyć koszty. Chociaż, jeśli tak się stanie, prawdopodobnie wpłynie to na nowsze, pokazuje znacznie więcej niż Flash.

Flash z pewnością może trwać dłużej niż tylko dziewięć sezonów

Zdjęcie przez CW

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Możliwe, że rozmowy z Grantem Gustinem przedłużyły swój kontrakt na dwa więcej sezonów, które mogą doprowadzić do końca serialu. Dziesięć lat to dobry bieg dla każdego aktora, zwłaszcza takiego, który może grać postać tak znaną jak Flash. Możliwe jest jednak również, że Gustin może śledzić nadprzyrodzony podręcznik, a serial mógłby trwać przez wiele więcej lat. Jednak nawet jeśli wszystko, co dostajemy z tej wersji Flash, to dziewięć sezonów, to także piekielnie i prezent dla fanów. Dzięki przesyłaniu strumieniowego ten program będzie żył długo. A jeśli pokazy takie jak Batman lub Smallville z lat 60. utrzymują się z czasem i zmieniają się publiczność, podobnie jak Arrowverse pokazuje.

Prawdziwa sztuczka z komiksami i programami telewizyjnymi, niezależnie od gatunku, jest to, jak długo to zrobić. Jednym z powodów, dla których Comics stał się tak głupi w epoce późnego i wczesnego brązu, jest to, jak wiele naprawdę oburzających opowieści. (Chociaż te historie są najlepszymi i wieloma słynnymi wersjami tych znanych mitologicznych postaci dla niektórych czytelników, ponieważ czytają je, gdy byli dziećmi.) Istnieje zawsze obecna obawa, że ​​seria lub postać przesadza z powitaniem lub, co gorsza , odmawia jakości lub staje się rote.

Strzałka jest z tego bezpieczna, przynajmniej na razie. Rozkosz, z którymi ludzie tacy jak Gustin mówią o swoich projektach, sugeruje, że praca jest przynajmniej satysfakcjonująca. To ciężka praca, szczególnie w czasie crossover, ale efekt końcowy ma nadzieję, że poświęcenie jest tego warte.

Możesz posłuchać odpowiednią część podcastu poniżej lub słuchać całej godziny.

Co myślisz? Jak długo masz nadzieję, że seria? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Vampirella spotyka Barnabas Collins Dark Shadows w ciemnych cieniach/Vampirella #1 od Dynamite Entertainment!
Next post Gorączkowy mózg Markleya: duży świat