Drogi Święty Mikołaj – moja świąteczna lista życzeń

Drogi Święty Mikołaj;

Piszę do ciebie, ponieważ w tym roku byłem szczególnie dobrym młodym chłopcem. Zjadłem wszystkie swoje warzywa, pomogłem starszej pani przejechałem ulicę i rozerwałem Jared Leto na blogach, takich jak trzy lub cztery razy. Z tego powodu miałem nadzieję, że przeczytasz moją listę życzeń komiksów i zobaczysz, czy znajdziesz ją w swoim sercu, aby dostarczyć mi… wysłane pudełko, mnóstwo folii i wyściełanych. Jeśli masz problemy z ustaleniem, jak liczba istnieje liczna wartość rynkowa (FMV), możesz całkowicie użyć użytecznego linku poniżej, co doprowadzi do listy komiksu GoCollect.

#1 – Chcę kopii Fantastic Four Annuals #6, do mojej kolekcji. Ten komiks ma pierwszy pojawienie się nikczemnego Annihilusa i narodziny Fantastycznej Czwórki Wunderkinda Franklin Richards. Ma fantastyczną okładkę i byłby spektakularnym klejnotem w każdej kolekcji! Jeden z pięciu 9,8 egzemplarzy sprzedanych niedawno na aukcji za ponad 15 000 $… Nie jestem pewien, czy mogę kiedykolwiek na blogu, aby pokryć tę cenę. No cóż!

#2 – Niezwykłe opowieści #138 to niezwykle rzadki komiks, który ma pierwszy wygląd kosmicznej istoty wieczności. Oczekuję, że Eternity odegra rolę w przyszłych ofertach Marvel Cinematic Universe (MCU) i powinniśmy oczekiwać, że komiks będzie coraz bardziej popularny. Przy 385 kopiach spisu powszechnego może być trudne, aby ustalić żądaną ocenę.

#3 – Mimo że Captain America może zniknąć z MCU, nie oznacza to, że nadszedł czas, aby zignorować tytuły Captain America. Captain America #217 ma pierwszy wygląd Quasar (wówczas Marvel Man) i zbiera parę na rynku z powodu plotek o pojawieniu się w Guardians of the Galaxy 3. Zobaczymy, czy plotka płaci i napędza tę książkę w kosmos.

#4 & #5- Zastanawiam się, czy będzie kolejna praca dla wielkiego baddie na następną iterację Avengers, z którą można się zmierzyć. Gdybym miał magiczną różdżkę i mógłbym sprawić, że coś się wydarzy, miałbym nadzieję na jednego z dwóch złoczyńców. Dlatego Avengers #8 i Fantastic Four #48 tworzą moją listę życzeń. Zarówno Kang, jak i Galactus stworzyliby godnych wrogów dla bardzo zespołu i dają ci łatwą drogę do wprowadzenia Fantastycznej Czwórki do MCU. Miejmy nadzieję, że mosiądz w Marvel sprawi, że zdarzy się to dla fanów.

#6-Po wydarzeniach z daleka od domu możemy spodziewać się, że kolejny film Spider-Man będzie miał znacznie bardziej dojrzałą wersję Petera Parkera i zupełnie nowy zestaw problemów. Gdybym był spekulacyjnym człowiekiem, założę, że będzie miał dokładnie 6 problemów. Marvel grał z publiczności, używając nut złowrogiej sześciu przybywających do MCU. Spodziewam się, że kopie fantastycznego Spider-Man Annual #1 będą gorącymi towarami, ponieważ pogłoski ogrzewają kilka następnych lat.

#7 – Ostatni, ale nie mniej więcej, chciałbym, aby Iron Man #102 9,8 klasa uderzyła na rynek. Nie widziałem go od lat, a pierwszy pojawienie się Dreadknight nie jest drogą książką (na podstawie wcześniejszych sprzedaży… chociaż minęło trochę czasu, a czas czyni z nas wszystkich), ale była to bardzo nieuchwytna książka dla kolekcjonerów . Dla tych, którzy mają znacznie droższe gusta, istnieje wariant ceny Iron Man #102 35 centów.

Dziękujemy Mikołajowi za wszystko, co robisz, aby promować radości z sezonu świątecznego, psując dzieci na całym świecie i przyjmując raport kredytowy od pracowitych rodziców, którzy kochają swoje dzieci.

Twój kumpel,

MICHAŁ

Który komiks znajduje się na szczycie listy życzeń świątecznych? Czy istnieje komiks, który chciałeś, abyś miał jeszcze lata temu? Upuść swoje komentarze i dołącz do spekulacji!

Uzyskaj towarzyską z GoCollect. Śledź nas na naszych kanałach społecznościowych, aby uzyskać ekscytujące treści wideo, prezenty i wiele więcej!

Facebook Instagram YouTube

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Niegrzeczny i dobry złoty wiek świąteczny covershe widzi cię, gdy śpisz, on wie, kiedy się nie śpisz. Nie, nie mówię o najnowszym komiksie Stalker. Mówię o Mikołaju! On też czyta komiksy. I właśnie podzielił się ze mną krótką listą swoich niegrzecznych i dobrych pokrowców komiksowych z Golden Age. On…
19 grudnia 2021in „artysta reflektor”

Oddball of the Week: Mutant Santa Clausit’s Christmas w maju, a zwycięzca Oddball w tym tygodniu to dar, który daje: najbardziej mało prawdopodobny mutant na poziomie omega, Święty Mikołaj. Praktycznie dlatego, że zarania konwencjonalnego komiksu, był Święty Mikołaj. Od standardowych historii świątecznych po pomoc superbohaterów i rozpoznawanie jako supermoculowany mutant…
20 maja 2022in „Komiksy”

Comiclist Podgląd: World of Betty i Veronica Jumbo Comics Digest #10WO zupełnie nowe klasyczne historie w stylu klasycznym: „Santa Baby!” Córka Świętego Mikołaja, Noelle, powraca do Riverdale podczas kolejnej wizyty z bieguna północnego. Tym razem jednak zostawia Archiego w spokoju – ponieważ skupiła się na Reggie! Pewnego dnia popełnia błąd, zostawiając swojego laptopa w pop’s, a Reggie odkrywa…
17 listopada 2021 w „Comiclist”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Archie Comics March 2012 Dyspozycje
Next post Cruiser wweight: nie punkowa, odważna!