Archie Comics March 2012 Dyspozycje

Tym, że ludzie w Archie Comics dostarczyli Comiclist do ich zabiegów komiksowych i innych produktów przedstawionych w podglądach w styczniu 2012 r., Zaplanowane na wysyłkę od marca 2012 r. Orchie#631 „Inne Love Song” – Pussycats są w mieście, a Valerie ma wielkie wieści dla swojego partnera z włączonym i nieobecności Archie: Jej rodzina przeprowadza się do Riverdale! Jednak nie wszyscy są podekscytowani wiadomościami, ponieważ Betty i Veronica nie potrzebują konkurencji! Dziewczyny mogły znaleźć najlepsze dziecko, aby zdjąć umysł z Archie – brat Valerie!

Skrypt: Dan rodzic
Art & Cover: Dan Parent
Data wysyłki: 3/14
W sprzedaży w sklepach specjalnych Comic: 3/28
32-stronicowy, pełny kolor komiks
2,99 USD.

Archie and Friends Dokładnie trawię #14
Pureheart Potężny w „roztoczy i maim”-kiedy jasnoskorwi reporterzy Betty i Veronica wychwytują Evil-Doer, ośmiornica atakująca burmistrza przed kamerą, gwarantuje oni czerpak na pierwszej stronie! Octopus nie pozwala, by historia zobaczy światło dzienne. Kto musi stać na drodze, ale Pureheart jest potężny! Czy siła Pureheart będzie w stanie przeciwstawić się pocałunku Veroniki w Buy, aby uratować dzień, czy ośmiornica uda się zatrzymać prasy?

Skrypt: Frank Doyle
Sztuka: Bob White
Okładka: Fernando Ruiz
Data wysyłki: 3/7
W sprzedaży w sklepach specjalnych Comic: 3/21
160-stronicowy, pełny kolor komiks
3,99 USD.

Archie spotyka Kiss: Collector’s Edition (HC)
Największy zespół w historii rocka atakuje Riverdale! Kiedy archies znajdują swoje miasto opanowane przez potwory z powodu złego zaklęcia, czy Rock Legends Kiss pocałuje dzień? Sabrina The Teenage Witch jest również przedstawiona magiczny akcent do tego epickiego crossovera. Przygotuj się na najbardziej szalony mecz w historii Archie, biorąc pod uwagę, że „Archie spotyka Punishera”! Edycja kolekcjonerska w twardej okładce zbiera wszystkie cztery części mini-serii, przedruki wariantu okładek Francesco Francavilla, przedmowa Gene Simmons, a także składa się z 48 stron dodatków, które nie znaleziono w regularnej edycji handlu w miękkiej oprawie, w tym galerię zdjęć Kiss, galerię, galerię zdjęć Kiss, Oryginalny ton i scenariusz oraz inne materiały nagrody! Niezbędna pełna edycja dla fanów Kiss i Archie!

Skrypt: Alex Segura
Art & Cover: Dan Parent
978-1-936975-14-3
29,99 USD/34,00 USD
6 5/8 x 10 3/16 ″
Twarda okładka
160 pp
Bezpośredni rynek na sprzedaż: 4/11

Archie spotyka Kiss (tr)
Największy zespół w historii rocka atakuje Riverdale! Kiedy archies znajdują swoje miasto opanowane przez potwory z powodu złego zaklęcia, czy Rock Legends Kiss pocałuje dzień? Sabrina The Teenage Witch jest również przedstawiona magiczny akcent do tego epickiego crossovera. Przygotuj się na najbardziej szalony mecz w historii Archie, biorąc pod uwagę, że „Archie spotyka Punishera”! Edycja handlowa zawiera ulepszoną folię i zbiera wszystkie cztery części mini-serii, przedruki wariantu okładek autorstwa Francesco Francavilla oraz przedmowę Gene Simmons i inne materiały nagrody! Niezbędna pełna edycja dla fanów Kiss i Archie!

Skrypt: Alex Segura
Art & Cover: Dan Parent
978-1-936975-04-4
12,99 USD/14,99 USD
6 5/8 x 10 3/16 ″
Handel miękką okładkę
112 pp
Bezpośredni rynek na sprzedaż: 4/11

B&V Friends Double Digest #223
Betty i Veronica w „Czy możemy mieć ten taniec?” -Dziewczyny przygotowują się do rytm, konkurując z resztą niedoszłych tancerzy Riverdale o miejsce w „American Dance-a-Thon”! Potrzebując partnera tanecznego, Veronica wzywa Archiego, który skacze w celu bycia w telewizji! Ale czy Cheryl pokroi, gdy Archie będzie zmuszony wybrać partnera do specjalnego „Spotlight Dance”?

Skrypt: Dan rodzic
Art: Dan Parent, Jon D’Agostino
Okładka: Dan Decarlo
Data wysyłki: 3/14
W sprzedaży w sklepach specjalnych Comic: 3/28
160-stronicowy, pełny kolor komiks
3,99 USD.

Best of Sonic the Hedgehog (HC)
Po prawie dwudziestu latach komiksów, specjalnych i mini-serii, Sonic The Hedgehog opowiedział setki historii! Poprzez śmiech i emocje, akcja i przygoda, wzloty i upadki, niektóre historie pojawiają się wśród reszty – przedstawione tutaj po raz pierwszy w tej kolekcji powieści o tematycznej powieści graficznej! Od Titanic Clash „Mecha Madness” po niszczące wszechświatowe epickie „Order From Chaos”, dołącz do nas, gdy zespół Archie Comics Sonic wybiera swoje ulubione historie z historii serialu! Nie przegap tej luksusowej, kolekcjonerskiej edycji twardej okładki-niezbędnego dla każdego fana Sonic! Plus zupełnie nowa okładka Patricka „Spaz” Spaziante i spostrzeżenia z zespołu kreatywnego Sonic!

Skrypt: Ian Flynn
Art: Patrick „Spaz” Spaziante, Tracy Yardley, Jamal Peppers, Terry Austin, Jim Amash, John Workman i Matt Herms
Okładka: Patrick „Spaz” Spaziante
978-1-936975-06-8
24,99 USD/27,99 USD
6 5/8 x 10 3/16 ″
Twarda okładka
144 pp
Bezpośredni rynek na sprzedaż: 5/23

Betty i Veronica Double Digest #200
Veronica w „Nie taki ubrania!” – W Kup, aby przełamać rutynę Veroniki spóźnienia się na zajęcia, pan Weathbee skazuje ją na służbę społeczną! Zamierzając pomóc walczącemu sklepowi z artykułami używanymi, którą została zmuszona do pomocnika, Ronnie wykorzystuje swoją modę sennullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Gentlemen North Country Gentlemen zatytułowany
Next post Drogi Święty Mikołaj – moja świąteczna lista życzeń