Dlaczego Falcon i Wintertime Soldier Trailer muszą zrobić z dziedzictwem MCU Captain America

po zawrotnym dniu oburzających ilości wiadomości i przyczep z dnia inwestora Disneya, następnego dnia przynosi jasność. Jednym z ujawnień podczas tego wydarzenia było pierwsze spojrzenie na przyczepę Sokoła i Wintertime Soldier. Spektakl był przez długi czas w rozwoju i był jednym z pierwszych ogłoszonych do uruchomienia usługi Disney Plus. A teraz w końcu mamy faktyczne nagranie nowego oryginalnego programu Disney Plus i wygląda na to, że jest to doozy. Istnieje wiele na wynos z materiału, więc rozpakujmy to wszystko krok po kroku.

Falcon i zimowa przyczepa żołnierza odbywają się po Avengers Endgame

obraz za pomocą chwytania ekranu.

Więc spoilery dla Avengers: Endgame nadchodzą, jeśli jesteś garstką ludzi, którzy jeszcze tego nie widzieli. Koniec tego filmu, a także koniec łuku Kapitana Ameryki w Marvel Cinematic Universe, przyszedł z nim w przekazaniu słynnej tarczy Samowi Wilsonowi, znanym również jako Falcon. Jest to całkowicie dokładne komiczne, ponieważ w pewnym momencie Sam Wilson staje się Kapitanem Ameryką. Mam na myśli, że Bucky Barnes (Sebastian Stan). Dlaczego nie jest to coś w MCU, o czym wciąż jestem kwaśny, ale idę dalej!

Wygląda na to, że Falcon i Zimowa przyczepa żołnierza wskazują, że nie będzie tak łatwo wymienić CAP. Wydaje się, że jest trochę tam iz powrotem, zanim Sam będzie w pełni zostać kapitanem, jeśli w ogóle? Pogłoski trwały, że program może poradzić sobie z tym, że rząd nie chce, aby Wilson (Anthony Mackie) był nowym kapitanem Ameryką. Może więc zbadać, w jaki sposób Sam musi zweryfikować swoją wartość dla innych, podobnie jak siebie, przed podniesieniem tarczy. Biorąc pod uwagę obecny klimat, program o rządu odsuwającym się na czarną postać, która otrzymuje tytuł i pozycję, na którą zasługuje, wydaje się istotny. Pomyślałem, że to trochę dziwne, że MCU jest tak nagie polityczne.

Czy możliwa historia w Falcon i zimowym zwiastunie żołnierza podważa grę końcową?

obraz za pomocą chwytania ekranu.

Tak więc największym pytaniem, jakie mam po cieszeniu się zwiastunem Sokoła i Zimowego Żołnierza, jest to, jak historia może podważyć zakończenie do gry. Mam na myśli, że ostatnim aktem kapitana Ameryki, w jego starszej wiedzy, było osobiście wybranie jego następcy. A teraz, jeśli zarówno Sam, jak i rząd tego nie przeglądają, czy nie z powodzeniem odbierają jego dziedzictwo? Ostatnio widzieliśmy tarczę, Steve Rogers (Chris Evans) przekazał ją Samowi. Natomiast kilka pierwszych ujęć tego przyczepy pokazuje tarczę w muzeum, zbierając kurz.

Jedynym sposobem, w jaki widzę, jak to nadrabiają, jest uczynienie historii o wiele bardziej wściekłej niż może być konieczne. Może Sam nie czuje się zasługuje na tarczę, a jakakolwiek przygoda, którą przechodzi w tej serii, w końcu zweryfikuje dla siebie? Jego emocjonalną podróż może być uświadomienie sobie własnej wartości, co może być fajnym sposobem na zrobienie tego. O ile oprócz tych dwóch może nie istnieje ktoś inny, który może być faux, rząd zatwierdził Kapitana Ameryki w międzyczasie. Co pozwala im wprowadzić postać taką jak Usagent lub jeden z innych, aby być kapitanem Ameryką niedoszłą z komiksów. Sam zwiastun wygląda niesamowicie, a Disney wydawał wszystkie pieniądze na elementy akcji, które wyglądają jak skala filmu.

Wszystkie zakłady są wyłączone z serią MCU Disney Plus

obraz za pomocą chwytania ekranu.

To, jak rozgrywa się historia Sokoła i Zimowego Żołnierza, będzie interesujące. Wchodzimy w całkowicie bezprecedensowy obszar treści z nowymi programami Disney Plus Marvel. Są to ograniczone lub małe serie oparte na bohaterach wtórnych z filmów, w opowiadaniach, które mogą w pełni połączyć się z głównym, większym MCU. Podczas gdy agenci S.H.I.E.L.D. Zaczął podobny, był to program sieciowy, który głównie trzymał się z dala od filmów w późniejszych sezonach. Czasy produkcji serii i filmów były tak niezgodne, że ledwo mogły sobie pozwolić na przechodzenie odniesienia do większego MCU. Te programy są jednak całkowicie zintegrowane.

Aby zobaczyć, jak Sam i Bucky rozwijają się w trakcie tej historii, która, nawiasem mówiąc, widzi, jak Baron Zemo (Daniel Bruhl) powraca jako Wielki Bad, będzie bardzo interesujący. Szanse są takie, że Sam w końcu włoży garnitur i tarczę do końca serii. Odtwarzanie jak zmodyfikowana historia superbohatera, w której bohater do końca staje się prawdziwym bohaterem. Chociaż wciąż jestem podekscytowany tym, gdzie pozostawia Bucky Barnes w większym MCU, nie będąc emocjonalną kotwicą dla jego najlepszego przyjaciela, Steve’a Rogersa. Jak widać w końcowej scenie Sokoła i Zimowego Zwiastunie żołnierza, być może ich wyjątkowa i humorystyczna przyjaźń dowie się, dokąd zmierza Bucky.

Falcon i Wintertime Soldier premiera na Disney Plus 15 marca 2021 r.

Jakie są twoje teorie o tym, jak pójdzie historia nowej serii? Zabrzmiećkomentarze poniżej.

Wyróżniony obraz za pomocą Disney Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Wiadomości o rzeczach !!!
Next post Wiadomość Boba o rzeczach !!!