Amigo Comics lipca 2013 r. Zakłady

. Krócz ludzie w Amigo Comics dostarczyli Comiclist do pozyskiwania komiksów i innych produktów przedstawionych w zapowiedziach z maja 2013 r., Zaplanowanych na wysyłkę od lipca 2013 r.

Łotrzy! #4

Autor: El Torres
Artysta (s): Diego Galindo, Rubén Rojas
Okładka: Diego Galindo

Gatunek: fantasy
Format: komiks wielkości, FC, 32 strony
Cena detaliczna: 3 99 USD

Łasica w więzieniu! Bram i łasica zostali rozdzieleni, a teraz duszny złodziej musi cierpieć za kratkami… walki kotów! Lubieżni strażnicy! I jeszcze więcej klisz! Tymczasem Bram jest zdeterminowany, by uratować swojego partnera. Z sztuką Diego Galindo i słowami El Torres, przyjdź i wejdź w świat miecza, czarów i zabawy!

„Ten komiks jest w rzeczywistości bardzo, bardzo dobry. Jest to coś, czego branża potrzebowała od jakiegoś czasu, a nawet nie sądzę, żeby to wiedzieli. Zamów w przedsprzedaży, zamów go online lub mam nadzieję, że masz sklep, ale musisz przeczytać tę książkę. ”

– Komic Bastards

The Westwood Witches #3 (z 4)

Autor: El Torres
Artysta: Abel Garcia
Okładka: Abel Garcia

Zamierzona publiczność: dojrzałe motywy
Gatunek: horror
Format: komiks wielkości, FC, 32 strony

Sabat czarownic okropnie się mylił… Teraz jeden z wielkich demonów nie żyje, a Jack zna prawdę o swoich pięknych, ale niedorodliwych sąsiadach. Po zakończeniu zaklęć wiedźmy nie mają innego wyjścia, jak zapytać wyroczni, ich były przyjaciel, który oszalał z powodu objawień Baphomet.

„Czarownice Westwood mają mnie gorąco, jak i przeszkadzają. Jednak tylko w najlepszy sposób. Gorąco dla gospodyni seksualnej i przeszkadzały, ponieważ cóż… te gospodynie domowe są czarownicami i robią bardzo niepokojące rzeczy. Silny początek czegoś, co wydaje się być bardzo dobrze narysowaną, kolorową, seksowną, graficzną, krwawą, intrygującą i dobrze napisaną historią. Ten pierwszy numer powinien sprawić, że będziesz się bawić za następnym problemem, kiedy się pojawi! ”

-Geek-o-Rama

„To jest rodzaj tajemnicy, którą uwielbiam czytać. Wciąga cię i zwabia punkty, które Twoim zdaniem poprowadzi cię w jednym kierunku, a następnie całkowicie pociągnie cię w wielu innych kierunkach. ”

– Kulty pop

El Torres jest inteligentnym pisarzem, który od razu cię zaczepia i ujawnia wystarczająco dużo historii, abyś mógł polegać na więcej (…) Abel Garcii’s Grace to ogromne (…) Amigo Comics jest stosunkowo nowym wydawcą, ale jeśli będą publikować publikowanie Ekscytujące projekty oparte na twórcy imponującej listy twórców, z którymi pracują, z pewnością są przeznaczone do wielkich rzeczy. ”

-Maltacomic-Con.com

„Torres opisuje„ The Westwood Witches ”nr 1 jako„ desperackie gospodynie domowe z makabrycznym morderstwem ”. Nie mógł być bardziej widoczny. Nie daj się jednak zwieść, horror, krwawe i gorące pisklęta są w tym komicznym fanom horroru. ”

– Comicmonsters

„… Podobał mi się ten pierwszy numer i podobał mi się zwrot akcji i nowe podejście do tego gatunku. Na pewno ma wyraźne wpływy, ale są one używane w kreatywny sposób i to świetnie… ”

– Komic Bastards

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do i

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Amigo Comics Czerwiec 2013 Dyspozycje The Kind w Amigo Comics dostarczyli Comiclist do ich pozyskiwania komiksów i innych produktów przedstawionych w podglądach z kwietnia 2013 r., Zaplanowane na wysyłkę od czerwca 2013 r. Rogues nr 3 autor: El Torres Art by: Diego Galindo, Rubén Ro…
11 kwietnia 2013in „Komiksy”

Amigo Comics wrzesień 2013 r. Zwykawanie Kind w Amigo Comics dostarczyli ComicList do zabiegów o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach z lipca 2013 r., Zaplanowane na wysyłkę od września 2013 r. Łotusy! #6 Story: El Torres Art by: Diego Galindo, samochód…
30 czerwca 2013in „Komiksy”

Amigo Comics wrzesień 2014 Zabiegów Kind Finks at Amigo Comics dostarczyli ComicList do zabiegania o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach z lipca 2014 r., Zaplanowane na wysyłkę od września 2014 r. Łotusy! Tom 3, wydanie nr 1 (z 5) Autor: El Torres…
25 czerwca 2014in „Komiksy”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Ari Yarwood ujawnił jako pierwszy redaktor zarządzający w Radical Indie Comics Publisher Silver Sprocket
Next post Armor Wars to słabe dłutych rzeźbia do rzeźbienia spokojnego wydania medialnego