Beauology 101: Casting and Counterpunching w komiksach

Ten post jest złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Beau Smith-In Your Corner.

autor: Beau Smith

Będąc w branży komiksowej i telewizyjnej, słyszę rzeczy. Cóż, wszyscy słyszymy rzeczy, ale dzięki mojej pracy wiele z nich wydaje się spleść rozrywkę. Pewnego dnia rozmawiałem (tak, rozmawiając… przez telefon, nie mniej) z moim przyjacielem, który jest producentem kilku filmów, a także wielu programów telewizyjnych. Przywołała fakt, że przy znacznie jednej okazji napisałem postać DC Comics Wildcat w różnych komiksach DC. Następnie powiedziała mi, że mogę wiedzieć, że postać może pojawiać się w nadchodzącym filmie DC Comics. Tak, byłem podekscytowany tymi informacjami. Zawsze lubiłem tę postać, a to sięga mojego dzieciństwa, kiedy mój ojciec powiedział mi, że Wildcat wraz z Blackhawk był jednym z jego ulubionych, gdy rozwijał się w latach 40. i 50.

Wildcat a.k.a. Ted Grant

Następnie powiedziała mi, że postać zostanie przywieziona jako doświadczony superbohater, bez bardzo mocy, z wyjątkiem możliwego twardszego kostiumu z naprawdę trudnego materiału do ochrony. Postać zostanie stwierdzona jako mężczyzna, który trenował, nauczał i będzie instruować innych superbohaterów, młodych i starszych, jak walczyć… nawet Superman.

Byłem naprawdę wzmocniony i pochlebiony, ponieważ były to wiele punktów fabularnych, które przyniosłem do postaci, kiedy go pisałem.

Potem powiedziała mi, jaki aktor ma podobno, aby wypełnić tę rolę i zwrócono się do niego… Sylvester Stallone! (Osobisty przyjaciel pisarza, Chuck Dixon.)

Przejazdów Wildcat

Powiedziałem jej, że myślałem, że to świetne casting, jeśli to wszystko jest A. prawda, B. kiedykolwiek się zdarzyło. Stallone jest jednym z marzeń o takiej postaci i widzę, jak jest dobry w byciu wspierającym, niezbędnym graczem w obsadzie zespołu. Jest najlepszym wiekiem i jest to specjalne mrugnięcie dla publiczności posiadającej go w tej roli.

Myślałem o aktorach/castingu dla wszystkich postaci, które kiedykolwiek napisałem, ponieważ pomaga mi to wyobrazić sobie ich w głowie podczas ich pisania. Z łatwością widziałem Stallone jako Wildcat/Ted Grant. Widziałem także byłego mistrza i aktora MMA, Randy Couture również jako Wildcat. Mniej pieniędzy, ale jest idealnym wyglądem i umiejętnościami, aby być Wildcat.

Batman/Wildcat Trade Miękka okładka

W komiksach Wildcat był i zawsze był bokserem, ale zawsze miałem go nie tylko boksera, ale mistrzem wszelkich form ręki do walki. Był wystarczająco długo i zawsze pomyślałem, że kiedy założył kostium i szukał przestępczości do walki, że będzie miał jak najwięcej przewagi, więc nauczył się tak licznych stylów walczących. To było coś, co miałem na boisku, na którym Batman i powiedział trochę więcej o ich wspólnym treningu i nigdy wcześniej nie opowiadał historii zemsty, z którymi byli połączeni. (Oszczędzaj to na inny czas i za jeden, za który otrzymuję zapłatę.)

Tego rodzaju rozmowy castingowe trwają codziennie w komiksach i od dziesięcioleci. Uwielbiałem oglądać vintage kopię magazynu Wizard od czasu do czasu w pudełku o wartości 1,00 $ w komiksie i zobaczyć zwykłą kolumnę, którą robili podczas castingu dla komiksów. To prawda, że ​​zazwyczaj mieli „smak miesiąca” w tym okresie, ale w niektórych przypadkach byli martwi z pewnym castingiem. Nie trzeba dodawać, że teraz zawsze jest fajnie patrzeć.

B’wana Beast-Be na dużym ekranie!

Tylko czas i kontrakty pokażą, czy kiedykolwiek widzimy Stallone jako Wildcat na dużym ekranie, czy kiedykolwiek widzimy tam Wildcat w jakiejkolwiek formie. Chciałbym to zobaczyć. Z drugiej strony chcę również zobaczyć bestię B’wana na srebrnym ekranie.

Daj mi te odmieńce za każdym razem!

Casting dalej,

Beau Smith

www.flyingfistranch.com

@Beausmithranch na Twitterze i Instagramie

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Podgląd ComicList: Portal Bord#3
Next post Śmierć na Sapphire