Śmierć na Sapphire

Śmierć na Sapphire przedstawia kobietę Frances Ffolkes, proto-feministkę, a także Suffragette w 1906 roku. To pierwszy z nowej serii R.J. Koreto.

Bohaterka podobała mi się znacznie bardziej niż tajemnica. W swoim czasie walczy z ograniczeniami dotyczącymi „właściwej” kobiety, jednak nadal robi to, co chce – wyprowadzając się z domu swojego brata osobno (w towarzystwie pokojówki jej kobiet, panny Mallow), zajmując się własnymi finansami ( głównie dziedzictwo), a także wykorzystywanie oczekiwań, co dobrze wyhodowane kobiety mogą tak samo zrobić, aby rozwiązać zniknięcie manuskryptu, które potwierdza morderstwo.

Podstawowy sekret ma w sobie nieco spisek uzbrojonych sił dla mnie, aby naprawdę to polubił. Rodność Frances Charles, markiz Seaforth, jest wysokiej rangi dyplomaty. On i Daniel Colcombe służył razem w wojnie burskiej w Południowej Afryce. Daniel nie żyje po „wypadku” podczas czyszczenia rewolweru. Pogłoski mówią o samobójstwie, jednak rodzeństwo Daniela nie chce w to uwierzyć.

Prosi o pomoc Charlesa, a także o pomoc Frances w odkryciu brakującego rękopisu. Daniel komponował wspomnienie o konkretnej bitwie wzdłuż rzeki Sapphire, gdzie wielu facetów zostało niepotrzebnie zabitych, odkąd zarządzenia przestrzegały konwencjonalnych planów bitew. Szczegóły tego, co naprawdę się wydarzyło, aby zawstydzić wysoko postawionych oficerów, a także rówieśników, jednak po śmierci Daniela nie można znaleźć szkicu książki.

Konfiguracja zapewnia wiele scen z Frances, a także różne osoby w jej społeczeństwie, które mi się podobało. Podobnie jest odrobina romansu. Frances ma potencjalną pozycję do Henry’ego Wheatona, prawnika gospodarstwa domowego lub Lorda Garetha, który biegnie z szybkim tłumem, a także uczęszcza na szokujące imprezy. Rzeczywiste dochodzenie w tajemnicy nie umożliwia odliczenia – zamiast tego obawy Frances powodują, że ludzie panika – a także ten element fabuły wydawał się czasem nieco zbędny.

Kultura historyczna była dla mnie znacznie bardziej fascynująca niż tajemnica sił zbrojnych, jednak zachwyciłem kosztami z Frances. Jej pochodzenie jako podróżnika światowego (poszła na studia w Ameryce), a także decyzja, można się z tym sprawdzić. Jej kolejna przygoda, Death wśród rubinów, ma się ukazać tej jesieni.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Śmierć wśród Rubiesthe zbyt much-za-czas kobiety Frances Ffolkes powróciła, jednak sugeruję, abyś sprawdził śmierć wśród rubinów przed śmiercią Sapphire od a) Poza B) podobało mi się to lepiej. To, ponieważ zajmuje lokalizację w jednym z…

Princess Knight Tom 1Guest Ocena Eda Sizemore Od czasu psotnego anioła, Princess Sapphire urodzi się z dwoma sercami: sercem chłopca, a także serca dziewczynki. W królestwie Silverland tylko mężczyźni mogą być władcami. Ponieważ Sapphire jest jedynym dzieckiem króla, wzrosła jako chłopiec. Jej chłopięce serce pozwala…

Romans na pierwszej stronie, oczekując jeszcze jednej kobiety Frances Ffolkes Mystery, natknąłem się na tę podobną serię. Romans na pierwszej stronie Radha Vatsal jest pierwszą tajemnicą Kitty Weeks. Kitty (skrót od „zdolności”) to ryba z wody bez względu na to, dokąd jedzie w 1915 roku w Nowym Jorku. Jej tata jest…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Beauology 101: Casting and Counterpunching w komiksach
Next post Gorący mózg Markleya: mój mózg eksplodował i to właśnie wyszło