Zagubiony przez ciebie przez LP

zawsze jestem zafascynowany ludźmi takimi jak Linda Perry, a także Chris Stapleton, którzy komponują hit po hitach dla głównych artystów, jednak trzymaj się samych reflektorów. Zwłaszcza, gdy sami są naprawdę znacznie lepszymi wykonawcami niż wielka nazwa, które śpiewają swoje piosenki.

LP jest jedną z takich damy. Po skomponowaniu takich jak Rihanna, Cher i Christina Aguilera, sama występuje w „Lost On You”. To nie jest jej pierwszy album, jednak jest to pierwszy, jaki kiedykolwiek słyszałem – i jest fenomenalny. Jej możliwości pop-songraft są oczywiste, jednak sam album jest o wiele więcej o bluesie. Świetne, twarde gitary popierające głos pełen emocji i zasięgu. Została podpisana, a także upuszczona o co najmniej cztery główne wytwórnie, a także kiedy usłyszysz ten album, zrozumiesz, dlaczego: dokładnie, jak możesz sprzedawać kogoś tak pełnego genialnego, a także władzy, który odmawia wyrzucenia łatwego- do chwytania haczyka. Jej melodie nie są natychmiast dostępne – ale kiedy cię złapią, jesteś złapany. Całkowicie.

Główny singiel, zagubiony na tobie, jest najbardziej chrupiący z grupy – wydaje się prawie dokładnie jak Gwen Stefani.

Tyle że Gwen nigdy nie pochodzą z takiej lokalizacji – obszaru, w którym muzyka czuje się online, a także szorstka, a także w miejscu, w którym jej głos naprawdę upuszcza kilka oktaw, aby pokazać emocje, a nie tylko po to, by to zrobić. Poza tym jestem pewien, że żadne pytania nigdy nie zawierały zapasowych Whistlers.

Ale ta gładka ballada nie jest jak reszta płyty, która jest niezwykle złożona. Posłuchaj metody głosu LP tańczy wokół podstawowego wybierania palców, a także ręcznych klapów, gdy jesteśmy wysoko. Lub spokojny ból związany z ostrzem przełącznika. Lub Feel of Mnie w latach 90. (mój preferowany singiel na albumie).

To szybko jeden z najlepszych albumów roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Comics Break-the State of the Cowl
Next post Bluewater zapewnia 15 minut sławy Kim Kardashian