BUM! Studios marzec 2019 Dyspozycje

Tacy ludzie w Boom! Studios dostarczyło ComicList do zabiegów o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach w styczniu 2019 r., Zaplanowane na wysyłkę od marca 2019 r.

Firefly: Bad Company #1

Wydawca: Boom! Studia
Cena detaliczna: 3,99 USD
Pisarz: Josh Lee Gordon
Artysta: Francesco Mortarino
Artyści okładki:
Główna okładka: Diego Galindo
Okład motywacyjny: Jamal Campbell

Streszczenie: W tej 40-stronicowej uroczystości zajrzyj do nigdy wcześniej nie widzianej historii jednej z najbardziej ukochanych postaci Firefly w „wersecie-Safafrron! Podróż przez wczesne dni życia Saffron, przed jej fatalnym spotkaniem/małżeństwem z Mal. To historia pochodzenia, którego fan Firefly z pewnością nie zapomnie!

Firefly vol. 1 HC

***** Zaawansowany za prośbę z kwietnia 2019 r. *****
Wydawca: Boom! Studia
Cena detaliczna: 19,99 USD
Pisarz: Greg Pak
Artysta: Dan McDaid
Okładka: Lee Garbett

Streszczenie:
• BUM! Studios wraz z wizjonerskim pisarzem i reżyserem Jossem Whedonem (wampir Slayer, The Avengers), przedstawia zupełnie nową erę fenomenu popkultury Firefly, jako jedna z najbardziej wymaganych historii w historii franczyzy dla pierwszej czas!
• Koncentrując się na rodzinie, lojalności, tożsamości i cenie odkupienia, pisarza Greg Pak (Mech Cadet Yu, Star Wars) i artysty Dan McDaid (sędzia Dredd: Mega City Zero) zabierają cię z powrotem na pole bitwy, na którym rozpoczęła się podróż Mal – The Mal’s Podróż Mal – The Mal’s Podróż Mal Wojna zjednoczenia.
• Zbiera problemy nr 1-4.

Buffy the Vampire Slayer #3

Wydawca: Boom! Studia
Cena detaliczna: 3,99 USD
Pisarz: Jordie Bellaire
Artysta: Dan Mora
Artyści okładki:
Główna okładka A: Matthew Taylor
Główna okładka B: Kevin Wada
Główna okładka C: Matt Smith
Okładka w przedsprzedaży D: Scott Buoncristiano.
Okład motywacyjny E: Michael Walsh
Okład motywacyjny F: Michael Walsh

Streszczenie: Buffy i gang Scooby (nazywał się pomysł Xandera, on go warsztat, prawdopodobnie nie będzie się trzymać) zagłębia się w serce podbrzusza Sunnydale – i dokonaj szokującego odkrycia na temat prawdziwej natury piekielnej. Tymczasem Drusilla – czyli The Mistress – kładzie na siebie w Cordelii, gdy Cordy i Spike znajdują przypadkową wspólną płaszczyznę.

Wyspa Ronin #1

Wydawca: Boom! Studia
Cena detaliczna: 3,99 USD
Pisarz: Greg Pak
Artysta: Giannis Milonogiannis
Artyści okładki:
Główna okładka: Giannis Milonogiannis
Okładka w przedsprzedaży: Ethan Young
Okład motywacyjny: David Lafuente

Streszczenie:
• Po tajemniczym ataku zniszczy główne miasta XIX -wiecznej Japonii, Korei i Chin, ocalałych ze wszystkich trzech ziemie znajdują schronienie na ukrytej wyspie i budują nowe społeczeństwo.
• Hana, osierocona córka koreańskich chłopów i Kenichi, dziecko wspaniałego przywódcy samurajów, mają niewiele wspólnego, z wyjątkiem wzajemnej pogardy dla drugiej. Ale ci młodzi wojownicy będą musieli współpracować, gdy armia wystąpi na wyspę szokującymi wiadomościami: jest nowy Shogun, a wyspa ma zapłacić lojalność w zamian za ochronę przed nowym wrogiem… zmutowana horda, która grozi zniszczeniem wszystkich ludzkość.
• Wielokrotnie nagradzany pisarz Greg Pak (Firefly, Mech Cadet Yu) i artysta Giannis Milonogiannis (Prorok) przedstawiają historię, która bada, w jaki sposób przenoszą się naprzód, gdy nasze przeszłe dzielą się, na tle post-disastrowego XIX-wiecznego Japonii.

Gładkie przestępcy tom. 1 Odkryj teraz edycję

Wydawca: Boom! Box, odcisk boomu! Studia
Cena detaliczna: 14,99 USD
Pisarz: Kurt Lustgarten i Kirsten „Kiwi” Smith
Artysta: Leisha Riddel
Okładka: Audrey Mok

Streszczenie:
• Kiedy Brenda, geekowy haker niezwykła, nieumyślnie obudziła Mię, międzynarodowego złodzieja klejnotu zamrożonego w latach 60. XX wieku, nie była pewna, czego się spodziewać… ale z pewnością nie był to nowy partner w przestępczości! Po połączeniu ich mocy decydują się na rejestrację stulecia i pięćdziesiąt lat nadrabiania zaległości, Mia ma już na myśli cel.
• Pisarze Kirsten „Kiwi” Smith (prawnie blondynka) i Kurt Lustgarten (Misfit City) oraz ilustrator Leisha Riddel wpadają w akcję i kradną serial z tym odważnym i zabawnym kapitrem w napięciu w czasie.
• Zbiera problemy nr 1-4 w opakowaniu limitowanej edycji
• Dostępne wyłącznie w sklepach z komiksami!

Gładkie przestępcy #5

Wydawca: Boom! Box, odcisk boomu! Studia
Cena detaliczna: 3,99 USD
Pisarz: Kiwi Smith i Kurt Lustgarten
Artysta: Leisha-Marie Riddel
Okładka: Audrey Mok

Streszczenie: Nadszedł czas, aby zejść do Heisting, ponieważ duży wynik zbliża się coraz bardziej… a na ich ogonie agentka FBI, która może mieć powiązania z jedną z przeszłości dziewcząt!

The Grand Abyss Hotel Ogn HC

***** Zaawansowany na cześć na maj 2019 *****
Wydawca: Archaia, odcisk boomu! Studia
Cena detaliczna: 24,99 USD
Pisarz: Marcos Prior
Artysta: David Rubín
Okładka: David Rubín

Streszczenie:
• Marcos Prior i nominowany przez Eisnera artystę David Rubín (bohater, Rumble, Battling Boy: The Rise of Aurora West) splatali dziś politycznie satyryczne spojrzenie na demokrację poprzez obiektyw hiper-przemysłu i wybuchowych działań.
• Pomyśl o świecie opanowanym przez wielką firmę i „fałszywe wiadomości” przez społecznośćnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Tutaj zrobiłem to dla ciebie mixtape (vol. 2) autorstwa Beach Slang
Next post Aspen wprowadza nową serię Loli Xoxo Series Wastland Madam