Teaser ptaków drapieżnych jest krótki, a także chaotyczny, podobnie jak Harley Quinn

, zwiastun ptaków zdobywa się z mnóstwem czerwonych balonów „it”, które wzrosły obok ekranu. Widzimy podejście klaunów, a także oczywiście, to Harley Quinn z jej kultowym młotkiem, a także rozbiciem balonów. „Jestem taki (balonowy pops) nad klaunami” – żartuje, a także się uśmiecha.

Nowy #Birdsofprey Teaser pic.twitter.com/8fpleugucy

– Detektywowe komiksy (@dctweetss) 4 września 2019

Następnie otrzymujemy kwintesencję szybkich zdjęć z filmu, jednak to wszystko Candy. Widzimy Huntress in Action, Black Canary krzyczący, czarna maska ​​działająca szalona, ​​co właśnie chcemy zobaczyć. Szalona prędkość zwiastuna ptaków ofiar kończy się, gdy Harley ugryzła kanapkę, a także mrugnie do nas.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

I ten tytuł! Pokazane w całej swojej chwale, zamykając zwiastun „ptakami drapieżnymi, a także fantastyczną emancypacją jednego Harleya Quinna”.

Więc co z tego rozumiemy? Nic – i to dobrze. Rozumiemy, że trzy niezwykłe bohaterki pokonują Ewan McGregor, a także zjeść lunch, podczas gdy to robią. Najlepszą rzeczą jest to, że nie ma nic takiego jak inne filmy DC. To nie jest dziwny, poważny zwiastun, który po raz pierwszy dostaliśmy dla drużyny samobójczej, który został następnie rzucony, aby być zabawnym. Jako to nie był zwiastun Ligi Heavy Metal Justice… który wtedy rzucili się na zabawne. Jest zarówno szorstki, jak i mocny i, cóż, fantastycznie.

Luty nie jest tak daleko, mówi kalendarz filmowy. Chociaż mamy teraz tylko zwiastun, nie powinno trwać długo, zanim otrzymamy pełne ptaki przyczepy. W tym momencie film jest mniej niż sześć miesięcy! Filmy superbohaterów zwykle mają zwiastun dziewięciu miesięcy nawet roku. To działa lepiej. Dostarcz nam dokuczanie, za dwa miesiące dostaniemy pierwszą przyczepę, miesiąc później drugi przyczepa, a także po prostu. Miesiąc do filmu.

Co wierzyłeś w zwiastuna ptaków drapieżnej? Którego ptaka jest najbardziej podekscytowana widząc na ogromnym ekranie?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Dziesięcina: historia napadowa inaczej niż jakakolwiek wcześniej
Next post Gorący mózg Markleya: Cześć Joe!