Spekulacje autografów: Batman#1 i FF#72

Branża gromadzenia komiksów jest ogromna. To było ogromne, zanim Iron Man uderzył w teatry w 2008 roku. Mieliśmy komiksy o milionach dolarów i dużą liczbę kolekcjonerów w USA. Teraz ten wszechświat drastycznie rozszerzył się na cały świat. Nawet ludzie w totalitarnych Chinach zachwycali się amerykańskimi superbohaterami. Zakochanie popularności fanów wywołało najbardziej płodną produkcję filmową z połączonymi opowieściami i postaciami, jakie kiedykolwiek stworzono. Firmy DC i Marvel uczestniczyły w tym szaleństwie do mediów komiksowych, jak rekiny atakujące Chum w wodzie.

Nic nie może utrzymać tego szaleństwa jak współczesny wiek komiksów. W modach jest niewiele tak wyjątkowych, jak praca Greg Capullo, którą warto posiadać. Te komiksy są po prostu niezwykłe, przypominają mi Franka Millera tylko czystszego, chrupiącego i z dużą liczbą akcji. Tak jest w przypadku jego Batmana nr 1 stworzonego przez Scotta Snydera (scenariusz), Greg Capullo (ART) i Jonathan Glapion (ART). Ten zespół twórców naprawdę przyniósł zupełnie nowe pokolenie Batmanowi, jak Neal Adams w latach 70., jak sądzę. Ten problem Batmana nr 1 sprzedaje się obecnie na premii z oceną (9,8) z około 140 $ FMV. Jeśli to za dużo; Możesz odebrać kopię za mniej niż 75 USD w A (9,6). Widzę ten współczesny komiks o wiele bardziej niż jakikolwiek inny ozdobny ścianę mojego lokalnego sklepu. Zwracania z czasem były pozytywne, ale potrzebujemy kolejnego filmu Batmana, aby zapalić ogień pod tym ośmioletnim komiksem. Moim zdaniem Greg Capullo i jego sztuka mają moc.

Fantastyczna czwórka #72

Podpisy komiksów są naprawdę niewykorzystanymi żyłami zysku. Po uzyskaniu podpisu i dodaniu od 20 do 200 USD do ceny komiksów, która jest czystym zyskiem. Ponadto jest to świetny sposób dla początkujących, aby wskoczyć i spotkać się z twórcami na wadach, z których wielu nie pobiera opłat za podpisy. Teraz twoja książka ma coś, czego nie robi surowy kopia, odrębny aspekt. Przypomnienie: Rzadkość w dowolnej formie ma wartość, bądźmy prawdomówne Jednak sprzedaż surowej kopii z autografami pozwala na kupujących dodatkowe opłaty i nowe strumienie potencjalnego dochodu. Nie musisz nawet mieć COA ani pochodzenia. Aby podać konkretne przykłady wartości autografów, których użyłem: uwierzytelnianie CBC i seria podpisu CGC na tym blogu. Ale szczerze mówiąc, nie jest to wymagane do zarabiania pieniędzy dzięki autografom. Sugerowałbym, gdy podpis, że robisz zdjęcia artysty podpisującego książkę. To jest początek szlaku pochodzenia i może pokazać wartość podpisanej kopii.

Kiedy po raz pierwszy spotkałem Stana Lee, stałem w bardzo długiej linii. Zdecydowałem się nie używać niezbędnego, ale zamiast tego poszedłem na znany wygląd na przedniej okładce. Ta fantastyczna czwórka #72 pasuje do rachunku. Stan był przyjazny, podpisał książkę i od tego momentu moja książka została pobłogosławiona. Poprzednia cena, którą mogłem uzyskać, wynosi obecnie 44 $ FMV w klasie (4,5) według GoCollect (bez podpisu). Po podpisaniu Stan i CBC uwierzytelniło podpis, że książka gwałtownie wzrosła. Dla porównania spojrzałem na eBay, który ma przywróconą kopię dla klasy (6.5) z podpisem Stana Lee. Cena sprzedaży wynosi 276 USD! To sześciokrotny wzrost wartości fantastycznej czwórki #72: wynik! Mimo że jest to ocena (4.5), jest na równi z autografem (6.5).

Batman #1

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, spójrzmy na znacznie bardziej nowoczesny artysta komiksowy, podobnie jak wcześniej omawiany Greg Capullo. Nie jest to dokładnie na poziomie ze Stanem Lee, ale umożliwia mój argument za kolekcjonerami z autografem. Obecnie Batman nr 1 Grega Capullo nr 1 (8.5) Signature Signature Series sprzedany za 100 USD w serwisie eBay. Obecna kopia nieautograficzna kosztuje 36 $ FMV (GoCollect), a ceny rosły. Ten autograf dodaje głównej wartości do książki. Prawdopodobnie został zakupiony na stojaku, a następnie zapłacili 50 USD za podpis CGC i ocenę (być może mniej). Podwoili wartość i mają dobrą kolekcjonerską książkę, która jest prostsza do sprzedaży online niż surowa kopia. Bravo Zulu!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Spekulacyjny szał: gigantyczne wielkości X-Men #1 Rynek komiksów jest gorący jak zawsze. Jedną z cennych książek w naszym komiksie spekulacyjnym szaleństwem jest X-Men olbrzymie wielkości wielkości wielkości wielkości. Ta książka sprzedana w serwisie eBay za 22 500 $! Jest to pierwszy wygląd nowego ulepszonego współczesnego X-Men. Książka, która jest tak popularna LCS w…
17 kwietnia 2021 w „komiksach”

Speulatorzy przeszłości i teraźniejszości: Iron Man #1it był czasem zamieszania, czas chciwości, czas komiksów, potrzebny czas. To był lata 90. Speulatorzy byli wszędzie, w tym liczne na rynku komiksów. Zgromadzili mnóstwo nowych mutantów, brygady, X-Factor i X-Men Ad Infinitum, żeby wymienić tylko…
20 lutego 2021 w „komiksach”

Spekulancy komiksów vs. komiks społeczny Kiedy po raz pierwszy wróciłem do komiksów po numenull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jazz Spasktiks & Mello Spirit Black by Midnight Technique
Next post Skarb Państwa Wiktoriańskiego Morderstwa Compendium II