El Capo autorstwa Jim Jones

Boogie Down Bronx powraca!

Jim Jones zdobył swoje miejsce w szeregach Hip Hop Underground Legends, od samego początku z dyplomatami po zakochanie i hip hopie i pojawienia się w legendarnym pokazie ulicy, aby zdobyć miejsce na liście diss największego rapera żywego życia …

(Od tego czasu się wymyślili.)

Jego najnowszy El Capo jest jednym z jego najlepszych do tej pory. Freeform, bezpłatny humor stowarzyszenia biegnie w Max Velocity: „Zwolnij młodego człowieka, proszę, nie spiesz się przez to życie/Te czarnuchy kup Chanel, wydawaj pieniądze na mnóstwo smurfu awarii/lodowych, gdzie kurwa jest Gargamel?/My My Panie pozostają kroplowe, chłopcze z powodu tego, skąd?/Zobacz Superman Havin ‘Brunch w Bracknell… „Street Tales („ Make No Problem of It ”) i nadchodzące historie („ Cristal okazje ”) są silne. A funkcje są dobrze wybrane z (głównie) najlepszych raperów mixtape w Nowym Jorku od Wayback do Now: Dave East, Fat Joe, Rick Ross, Cam’ron, Fabolous, Curren $ Y i wiele innych.

Aha, i jest nawet gorąca próbka Lionel Richie na „Nic nie trwa”!

Wyprodukowany przez Heatmakerz, El Capo bierze 16 piosenek i, tak, około pięciu z nich można przeciąć (takich jak „My Era”). Ale kiedy zostanie zredagowany, jest to naprawdę silny album.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Kolejny powód, dla którego właściciela Twoja sztuka
Next post Batman: Assault on Arkham on Digital Now, DVD w przyszłym tygodniu