Oświadczenie SDCC – Ojciec chrzestny Shock Rock przedstawia swoją pierwszą ciągłą serię! Dynamite ogłasza nadchodzącą Alice Cooper Comics

, że ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Alice Cooper

17 lipca 2013 r., Mt. Laurel, NJ: Komiksowa reklama graficzna Wydawca Dynamite z dumą ogłasza, że ​​legendarna gwiazda rocka Alice Cooper wystąpi w nadchodzącej serii komiksów, która została wydana w 2014 roku.

„Robimy wiele wspaniałych rzeczy z Dynamite, zaczynając od nowej serii komiksów, o której jestem bardzo podekscytowany. Zawsze stwierdzam, że najlepszą rzeczą w byciu w komiksie jest to, że rysują cię z doskonałym abs! ” Stany Alice Cooper. „Artystycznie dla mnie jest prawie znacznie lepsze medium. Jest tak wiele, które możesz wykonać w rodzaju komiksu, którego nigdy nie bylibyśmy w stanie zrobić na scenie. To po prostu inna metoda opowiadania historii, a także ma praktycznie nieograniczone możliwości. Patrzymy w przyszłości, aby ponownie rozciągnąć istniejące granice komiksu. Mamy nowe historie do opowiedzenia, jednak zrobimy to z dokładnie taką samą teatralną, złowrogą wrażliwością, która zawiera nazwę „Alice Cooper”. To dopiero początek! Witaj w moich nowych koszmarach! ”

Znana jako „Ojciec chrzestny Shock Rock”, Alice Cooper jest ikoną Rock’n Roll z zawodem obejmującym pięć dekad. Pochodzący z Detroit, Cooper wydał 26 albumów w ramach programu swojej znakomitej kariery, a także zachowuje wiarygodność jako jeden z najbardziej teatralnych wykonawców online w historii, powszechnie integrując fantazyjny horror, a także wrażliwość wodewilową w jego sceniczne pokazy. Oprócz kariery muzycznej jest zapalonym golfistą, aktorem filmowym, restauratorem, a także Radio DJ.

Pierwsza wyprawa Coopera w komiksie.

Alice Cooper była przedmiotem przedmiotu, a także przyczynia się do komiksów na przestrzeni lat, po raz pierwszy pojawiając się jako centralny punkt problemu Marvel z 1972 roku. Jako kumpel do swojego albumu Idea z 1994 roku The Last Temptation, Cooper wydał graficzną książkę o tym samym nazwie, napisanym przez bestsellera, a także uznany przez krytyków autora Neila Gaimana (Sandman, American Gods, Coraline) i ilustrowana przez Michaela Zulli. Cooper również wniósł historię w Treehouse of Horror Comic w 1995 roku, spin-off z The Simpsons.

„Persona na scenie Alice Cooper, Najwyższy Rocker Shock, jest idealny do komiksów”, stwierdza Nick Barrucci, CEO, a także wydawca Dynamite. „Od jego pierwszego pojawienia się komiksów w Marvel Premiere #50 do ostatniej pokusy Neila Gaimana, zachwycałem się wyglądem Alice w komiksach. Cieszymy się, że możemy ustanowić urzekające, a także hipnotyczne komiczne historie, które integrują gotycki styl złowrogiego showmana, a także wspaniała wizja. To będzie piekielna jazda! ”

Aby uzyskać sztukę, a także wiele informacji, odwiedź :.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zapowiedzi komiksów: Over the Garden Wall#18
Next post Albumy tygodnia: Bonny Light Horseman i gra powiązana przez Cardo x Larry June June X Payroll Giovanni