BUM! Studios obchodzi 10. rocznicę z wariantami okładkami

Media wydawniczą – w 2015 r., Boom! Studios kończy 10 lat, a aby świętować tę kamień milową, wielokrotnie nagradzany wydawca jest przetestowany, aby ogłosić całoroczną metodę okładki rozpoczynającą się w styczniu, aby wyświetlić wszystkie nowe premiery i nagradzają wielu szczęśliwych kupców i fanów. Każde wydanie premiery w 2015 roku obejmie wyjątkowo utworzoną wariancję motywacyjną „10 lat” obejmującą pracę jednego z 16 najlepszych artystów w branży. Każdy artysta (lub zespół artysty) dostarczy wszystkie cover do wszystkich najnowszych tytułów pochodzących z Boom! Lub jeden z jego śladów (Kaboom!, Archaia i Boom! Specjalne okładki „10 lat” będą zachętami handlowymi dostępnymi dla kupców na każde 10 kopii, które kupują główną okładkę tytułu.
W pierwszym kwartale 2015 r. (Styczeń-marzec) artyści to:

Wszystkie uruchamiające boom! Tytuły studiów: Trevor Hairsine (Captain America, Eternal Warrior)
Wszystkie uruchamiające Kaboom! Tytuły: Joe Quinones (Harley Quinn, Big Trouble in Little China)
Wszystkie uruchomienie tytułów Archaia: Ramón Pérez (Amazing Spider-Man, Jim Henson’s Tale of Sand)
Wszystkie uruchamiające boom! Tytuły pudełek: Shelli Paroline & Braden Lamb (przygoda, Midas Flesh)

Artyści okładki pozostałych kwartałów 2015 r. Zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

W styczniu nowe tytuły uruchamiające do otrzymania „10 lat” leczenia obejmują:

Burning Fields #1 (Boom! Studios) Przygoda Time: Marceline Gone Adrift #1 (Kaboom!) Feathers #1 (Archaia) Munchkin #1 (Boom! Box)

Zdjęcia okładki zostaną ujawnione bliżej terminu kupna każdego tytułu.

Ponadto BOOM! Wybierze jeden tytuł premiery każdego miesiąca i poślizgnie się jednym, rzadką ekskluzywną osłoną zmieszaną na każde 100 kopii wydrukowanej okładki. Te specjalne okładki, nazwane wariantem jackpota, pojawią się losowo w dowolnym sklepie z komiksem, który zamówił co najmniej jedną kopię tytułu. W styczniu tytuł ten to Munchkin #1, nowa seria z Boom! Pudełko oparte na hitowej grze karcianej przygodowej. Okładka wariantu Jackpot dla Munchkin #1 jest zilustrowana przez Evana Palmera (gotowanie z jedzeniem).

Wreszcie, musi uruchomić każdy z nowych tytułów w 2015 roku z ostatecznym połączonym początkowym zakupem ponad 10 000 egzemplarzy, Boom! odblokuje dodatkowy spółek spółki 1 na 10, który będzie wysyłany z główną osłoną.

Aby pomóc zaznaczyć 10. rocznicę, Boom! obejmie nowe logo stroju handlowego „10 lat”, które zostanie przedstawione na okładkach wszystkich jego wydawnictw jednokierunkowych w 2015 roku.

„Cieszymy się, że możemy osiągnąć naszą 10. rocznicę tutaj w Boom! Studios, więc aby świętować, chcieliśmy się upewnić, że uwzględniliśmy ludzi, którzy pomogli nam dotrzeć tam, gdzie jesteśmy dzisiaj: kupcy i fani komiksowi ” – powiedział Boom! Redaktor naczelny Studios Matt Gagnon. „W tym roku program wnosi jednych z najlepszych artystów w branży i został stworzony, aby świętować ten kamień milowy ze wszystkimi naszymi kibicami. Mogę mówić w imieniu całego naszego zespołu, kiedy mówię, że nie możemy się doczekać kolejnych 10 lat publikowania wspaniałych komiksów! ”

O Boom! Studia
Założony przez Rossa Richiego w 2005 roku, nagradzany Diamond Gem „Best Publisher” Boom! Studios (Boom-Studios.com) generuje konstelację najlepiej sprzedających się Eisner i Harvey nagradzanych oryginalnych i licencjonowanych komiksów i powieści graficznych z najlepszym talentem branży. BUM! Studios składa się z czterech odrębnych odcisków. Oryginalne odcisk studiów jest domem dla ryzyka samobójstwa Mike’a Careya; The Woods James Tynion IV; Marka Waida jest nie do przyjęcia; Synowie Anarchii; I wielkie kłopoty w małych Chinach. Graficzna powieść Stevena Granta 2 Guns została wydana jako film fabularny z Universal Pictures, z udziałem Denzela Washingtona i Marka Wahlberga. Boom! publikuje orzeszki ziemne Charlesa Schulza; Garfield Jima Davisa; Cartoon Network’s Adventure Time, Regular Show, The Amazing World of Gumball i Steven Universe; Herobear Mike’a Kunkela i dzieciak; oraz Natasha Allegri’s Bee i Puppycat. Eksperymentalny boom Boom! Box publikuje Midas Flesh and Lumberjanes. W czerwcu 2013 r., Boom! Nabył Archaia Feakment (archaia.com). Archaia to nagradzana Eisner i Harvey powieść graficzna wydawca Myszka, Cow Boy, Gunnerkrigg Court, Rust i Jim Henson’s Tale of Sand. W październiku 2013 r., Boom! Studios zawarł specjalny związek z pierwszym wyglądem z 20th Century Fox, dając studio dostęp do biblioteki tytułów i dając wydawcy dostęp do ogromnego katalogu filmów Foxa. W sierpniu 2014 r., Boom! Studios rozpoczęło podobną relację po raz pierwszy z 20th Century Fox TV, aby opracować nieruchomości dla małego ekranu.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

BUM! Studios, aby wydać Magic #1 Ashcan EditionMagic #1 otrzyma nieoczekiwaną edycję Ashcan, która zostanie wydana 10 marca 2021 r. Po komunikacie prasowym: Wydanie medialne – Boom! Studios, na podstawie licencji Hasbro, Inc. (NASDAQ: HAS) i Innull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Problem z tyłu nr 69 obchodzi problemy z rocznicą
Next post Hit the Road Jack