Dynamite pozwala zła geniuszowi, złowrogiego dowcipu i dzikie porzucenie złego tyłka na niczego niepodejrzewającej komicznej publiczności

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Skurczybyk

11 października 2013 r., Mt. Laurel, NJ-Nowy Jork Comic-Con Ogłoszenie: Dynamite z dumą ogłasza wydanie Bad Ass nr 1 w styczniu 2014 r., Pierwszy rozdział w złośliwym i wybuchowym miniserialu z czterema wydaniem komiksu. Napisane przez Herika Hannę i zilustrowane przez Bruno Bessadi, Bad Ass opowiada historię ślepy zaułek, nie do powstrzymania czujność z niszczycielską dowcipem i brutalnymi taktykami. Może twierdzić, że jest zamaskowanym Avengerem… ale jest złoczyńcą, z przyczyną jeszcze większą niż służenie sprawiedliwości: służyć sobie!

„Przy złym tyłku przedstawiamy prawdziwy hołd – i parodię – amerykańskich komiksów superbohaterów” – mówi artysta Bruno Bessadi. „Ślepy zaułek to antybohater z nieskrępowaną niegodziwością, która – spójrzmy prawdzie w oczy – wszyscy potajemnie chcielibyśmy, abyśmy mogli objąć. To czysty czarny humor i akcja, na wskroś! Publikowanie złego tyłka w Dynamite jest jak spełnienie marzeń. Jestem bardzo zachwycony tą nową przygodą! ”

Pisarz Herik Hanna mówi: „Poproszono mnie o rozmowę o mojej miłości do serii i jej głównej postaci. Kto powiedział, że lubię tego faceta? Był tam pewnego ranka na wyciągnięcie ręki, uśmiech na twarzy i M4 w dłoniach. Powiedział: „Napisz”. Powiedziałem: „Uhm… okej. Kawa? Muszę teraz mieszkać z tą osobą. Poproszono mnie również o rozmowę o jego głównym apelu. Wydaje mi się, że towarzysze, kaczki i pistolety. oraz wielkie dzieło Bruno Bessadi i Gaëtana Georgesa. I koledzy. ”

„Nigdy wcześniej nie było tak szybkiego i bardzo inteligentnego strażnika, bohatera, którego chciałbyś nienawidzić”-mówi Nick Barrucci, dyrektor generalny i wydawca Dynamite. „Podczas gdy postacie takie jak Deadpool są o wiele bardziej o humorze Slapstick, Dead End jest o wiele więcej o szybkich odpowiedzi, dostarczany z histerycznie miażdżącą apatią. Lubimy myśleć, że musi mieć slogan: „Gdyby Deadpool i kopnięcie w dupę miały dziecko, byłby to zły tyłek.” I posunąłbym się też, aby powiedzieć, że zły tyłek wypełnia pustkę w Fanboy i Fangirl Hearts Po chłopcach nasza bestsellerowana i popierająca kopertę Garth Ennis i Darick Robertson, dotyczyła wybuchowego końca. Jeśli chcesz przemocy i chorego humoru, jeśli pragniesz szalonych wybryków i lekceważności, Bad Ass jest twoją kolejną wielką rzeczą! ”

Aby uzyskać sztukę i wiele więcej informacji, odwiedź :.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Podgląd komiksowy: Optimus Prime#14
Next post Wiadomość Boba o rzeczach !!!